dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Oferta sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 100 m 2 (powierzchnia użytkowa 82,99 m 2 ) wybudowanego w 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł53 m² 6 735,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy słoneczne , 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy! Nieruchomość, położona na II piętrze w bloku na osiedlu "na skarpie". Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

799 000 zł155 m² 5 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony w Wierzycach (gm. Łubowo) na Osiedlu Kolonia. Nieruchomość składa się z domu o powierzchni mieszkalnej 154,56 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

270 640 zł995 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje mnichowice / wrocław / działka budowlana / hit cenowy / 995 M2 Działka budowlana w miejscowości Mnichowice ul. Dębowa za ostatnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł49 m² 3 437,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie do remontu 49,45 M2 W dzielnicy piaskowa góra Z balkonem. Mieszkanie składa się Z 3 pokoi, kuchni Z dużym oknem, przedpokoju , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

2 400 000 zł223 m² 10 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Okres letni to idealny czas na zakup nieruchomości, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy nową nieruchomość w naszej bazie. Dom wybudowany w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł46 m² 13 579,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,32m2, usytuowane na parterze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Muranowie, przy ul.Smoczej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

409 000 zł59 m² 6 938,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W stanie deweloperskim O pow. 58,95M 2 wraz Z komórką lokatorską O pow. 5,18M 2 I balkonem. Piła os. Jadwiżyn/winda/ Balkon/ Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Swoszowa

Swoszowa,małopolskie

75 000 zł5 200 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży posiadamy malowniczo położoną działkę na terenie gminy Szerzyny o powierzchni 5200 m2 z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Gmina Szerzyny posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z cegły w okolicy ulic Pabianickiej oraz Sanockiej W mieszkaniu znajduje się przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł48 m² 6 576 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

570 200 zł61 m² 9 316,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania o powierzchni od 61 do 72 m 2 w Wieliczce. Inwestycja składa się z 23 mieszkań i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zamczysko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł952 m² 367,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomości prestige Szukasz wymarzonej działki budowlanej w doskonałej lokalizacji ? Blisko lasu ? Z szybkim dojazdem do Bydgoszczy ? Ta oferta spełni twoje oczekiwania! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł142 m² 7 746,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 142m2 usytuowany na 2,8 -arowej działce wraz z zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

910 000 zł254 m² 3 581,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 179 m²

Duży dom w Sochaczewie położony w spokojnej lokalizacji, niedaleko rzeki. Idealny dla dużej rodziny, rodzin wielopokoleniowych. Działka o powierzchni 2 179 m2, na której posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Sochaczew,mazowieckie

295 397 zł36 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową w Sochaczewie przy ul. Stanisława Staszica. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,59 m2 z balkonem (7,02 m2) mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

620 000 zł46 m² 13 463,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

963 020 zł54 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie. Inwestycja Casa Feliz zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jakim jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł62 m² 7 131,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,70 m2. Pokoje o powierzchniach: salon 21,00 m2, pokó10,20 m2, pokój 8,60 m2. Istnieje możliwość aranżacji pod własne potrzeby. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

557 000 zł62 m² 9 043,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł45 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, które znajduje sie przy Alei Pracy we Wrocławiu. Budynek to niska kamienica z grubymi murami z cegły dzieki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

607 728 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 46 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

439 000 zł150 m² 2 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Zawada (gm. Myślenice). Częścią składową nieruchomości jest piękna działka budowlana o powierzchni 0,2731ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

198 000 zł66 m² 2 981,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kapitańska 6, wały Chrobrego - rewelacyjna lokalizacja. Na sprzedaż wyjątkowo przestronny lokal o powierzchni 66 m2, zlokalizowany na poziomie -1 w zadbanej, wyremontowanej kamienicy. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł157 m² 6 299,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowo powstające na wrocławskim Jagodnie Osiedle, zostało zaprojektowane na prawdziwą miejską enklawę. Bezpieczną, kameralną, pełną zieleni i wygodną dla jej Mieszkańców. To miejsce unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 080 000 zł150 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Dom na sprzedaż, elbląg, osiedle dębki, ulica klonowa, piętrowy, 5 pokoi. Wgn- nieruchomości biuro W Elblągu poleca w dniu dzisiejszym dom wolnostojący w Elblągu przy ulicy Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

728 475 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

769 900 zł94 m² 8 179,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż komfortowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 94m2 mieszczące się w centrum wrocławia! Atuty mieszkania: - po remoncie - lokalizacja - 4 pokoje - dwustronne - media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

765 000 zł54 m² 14 193 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie (53,90m2) położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Zlokalizowane w Gdańsku- oliwie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł64 m² 7 311,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

4pokoje /panoramiczny widok z dużego balkonu/do odświeżenia Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem z balkonu - ul. Jasna Zachęcamy do zapoznania się z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

1 011 915 zł90 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Turniejowa 59 to: jeden budynek wielorodzinny 121 mieszkań miejsca parkingowe w garażu naziemne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

690 000 zł32 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka i nowoczesna kamienica z windami położona w niepowtarzalnej lokalizacji w Krakowie! Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł1 644 m² 139,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana w Koszalinie w pełni uzbrojona oraz z dobrym dojazdem! Działka o powierzchni 1644m2, w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary 30m x 53m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

970 000 zł268 m² 3 619,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 268m2. Dom usytuowany na ciekawie położonej skrajnej działce o powierzchni 918m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Lublin,lubelskie

549 000 zł70 m² 7 876,61 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do odświeżenia w budynku wśród zieleni, na osiedlu Paderewskiego , trzy niezależne pokoje , pokój dzienny połączony z kuchnią (zabudowa meblowa, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

497 448 zł35 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 35,28 m2. Znajdziesz je 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

831 111 zł68 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 67,57 m2 piętro 7 cena: 831 111 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Młochów,mazowieckie

1 500 000 zł221 m² 6 787 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny dom zbudowany według indywidualnego i przemyślanego pod względem ergonomii i wygody codziennego użytkowania projektu znajduje się w miejscowości Młochów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł69 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na otoczonym zielenią Osiedlu Tivoli Park, położonym przy ul. Malborskiej na Targówku. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kosakowo,pomorskie

609 000 zł152 m² 3 993,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Doskonała lokalizacja - Dębogórze k. Gdyni Kameralna inwestycja, która jest usytuowana w cichej, spokojnej otulinie lasu oraz bliskości Zatoki Puckiej. Lokalizacja ta zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łosia

Marki,mazowieckie

555 000 zł61 m² 9 131,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,78 m2 , oferowane w standardzie deweloperskim; usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku zlokalizowanego przy ul. Łosia.