dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 979 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 595 zł33 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł39 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, położone w popularnej części miasta, na Osiedlu Kapuściska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

800 000 zł58 m² 13 748,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone na 6 piętrze budynku z przynależnym tarasem na dachu budynku! Na powierzchnię 58 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 429 zł33 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

325 000 zł50 m² 6 501 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

455 015 zł51 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatnie 3 domy (nr 4, 8 i 22a) możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

483 649 zł55 m² 8 749 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

851 088 zł42 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji na Błonie. Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

262 000 zł37 m² 7 077 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Jeziorska

Sieradz,łódzkie

179 400 zł1 495 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Sieradzu przy ulicy Droga Jeziorska / Sadowa. Działka budowlana o powierzchni 1495 m2. Działka przed podziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

396 000 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pauliny

Mierzyn,zachodniopomorskie

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowy apartament o powierzchni 66,4 m2 plus taras Do dyspozycji nabywców pozostaje duży salon z aneksem kuchennym. Do wyposażenia należy zabudowa kuchenna wraz z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

702 870 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w Konstancinie Jeziorna w kameralnym budynku z garażem podziemnym. Konstancin-Jeziorna jest popularnym podwarszawskim uzdrowiskiem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł50 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowo wykończony 2 pokojowy apartament 50m2. w nowym apartamentowcu na Mokotowie przy ulicy Piaseczyńskiej 51. Rozkład; - część dzienna składająca się z otwartego na kuchnię salonu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

355 356 zł37 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lubasz

Lubasz,wielkopolskie

260 000 zł880 m² 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowe osiedle Gorajskie w Lubaszu! Dziś przedstawię Państwu ofertę rozpoczętego projektu domu położonego na działce o powierzchni 1700m2 w bliskiej okolicy jeziora w Lubaszu. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Karczewska

Wola Karczewska,mazowieckie

395 000 zł3 045 m² 129,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super okazja dla kredytu 2 %! Kształtna działka budowlana położona wśród zieleni i domów jednorodzinnych w dolinie rzeki Świder. W drodze media miejskie: woda, elektryka, gaz. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł38 m² 14 533,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna co: mieszkanie 37,4 m gdzie: warszawa, ochota, mołdawska za ile: 545 000 zł od kiedy: od zaraz opis: - gotowe do zamieszkania - Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Hajdów-Zadębie

Lublin,lubelskie

2 320 000 zł1 100 m² 2 109,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam budynek magazynowy z biurem o powierzchni 1100 m2 przy ul. Turystycznej. powierzchnia magazynowa 847 m2 powierzchnia biurowa 173 m2 Przeznaczenie: magazyn, warsztat samochodowy, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł54 m² 10 907,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska Przymorze Do Parku Reagana wystarczy przejść na drugą stronę ulicy. Do plaży spacerem przez park dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł67 m² 14 835,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z najemcą. Doskonała lokata kapitału. Najemca jest rzetelny i w pełni wypłacalny oraz chętny aby mieszkać tutaj jak najdłużej :) metro Stokłosy 3 minuty na piechotę wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,warmińsko-mazurskie

899 000 zł178 m² 5 050,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 602 m²

Dom wolnostojący, krosno koło pasłęka, 178 M2, 5 pokoji + salon Z aneksem kuchennym, 2 łazienki, murowany garaż, działka O powierzchni 2600M2, gotowy do wprowadzenia. Wgn Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

559 000 zł119 m² 4 693,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:823 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu o powierzchni 119 m2 zlokalizowanego na działce 823 m2 w Rogowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Głubczyn

Głubczyn,wielkopolskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż budynek letniskowy w Głubczynie, na skaju obszarów natura 2000. Działka o powierzchni 463 m 2. Dom o powierzchni 33 m 2. Teren zagospodarowany i ogrodzony. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł173 m² 7 855,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatnie 3 domy (nr: 4, 8 i 22a) możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

1 114 960 zł100 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o pow. 99,55 m2 gotowe do sprzedaży położone w południowo wschodniej części Wrocławia. Inwestycja zostanie zakończona w II kwartale 2023 roku. Dewelopera przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł67 m² 8 834,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Gdańsk Siedlce I Inwestycyjnie, stan do remontu I 66,67 m2 + loggia 5 m2 + piwnica I Budynek z windą I Mieszkanie do remontu. Atuty? - Możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

241 000 zł40 m² 6 025 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w Aleksandrowie Kujawskim, województwo kujawsko-pomorskie, powiat aleksandrowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiosenna

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł113 m² 7 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach około 1 km od Wojnowa i granic Wrocławia. Segment znajduje się na nowym osiedlu przy ulicy Wiosennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

744 727 zł60 m² 12 476,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M61 744 727 zł 12 476 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.