dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,91 m2; usytuowane na II piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł65 m² 9 544,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym potencjałem aranżacyjnym (4 pomieszczenia, 3 niezależne) w okolicy ulicy Lompy na Wrocławskim Ołbinie Mieszkanie: * Mieszkanie 55m2 składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

690 000 zł144 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja nowoczesnych domów wolnostojących z garażem w bryle budynku. Stan surowy zamknięty z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Działka o powierzchni 7 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł77 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lo094-rz oraz podatku pcc. Informacje O mieszkaniu: mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym budynku. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł65 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z windą o powierzchni 65 mkw znajdujące się na 3 (z 8) piętrze w klimatycznym budynku z 2007 roku przy ulicy Alternatywy na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miła

Skierniewice,łódzkie

285 000 zł957 m² 297,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow.957m2 w Skierniewicach przy ul.Miłej(okolice,Mazowiecka Łąkowa ). Działka o nr.35/19. Do działki przynależy dodatkowo droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paniowicka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł62 m² 9 238,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwu-poziomowe mieszkanie na ulicy Paniowickiej, nowe budownictwo. Lokal o powierzchni 61,7m2 posiada antresole zwiększającą przestrzeń uzyskując 91m2 (po podłodze). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

649 000 zł45 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy kobierzyńskiej/rzemieślniczej na Dębnikach. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zarzeczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 570 000 zł450 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Sprzedam pięknie położoną nieruchomość w samym sercu Karkonoszy. Willa Greifenberg została zbudowana w 1903 przez znanego berlińskiego architekta jako azyl do odpoczynku od jego twórczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zakopane

Zakopane,małopolskie

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, ustytuowane w centrum, w dogodnej i łatwo dostępnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie o dużym metrażu, składające się z 4 pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł35 m² 4 519,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Świetna oferta dla osób, które pragną zamieszkać "od zaraz" w cichej i spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

681 222 zł56 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Jeśli szukasz domu, w którym Twoja Rodzina będzie mogła komfortowo wypocząć, ciesząc się atutami doskonałej lokalizacji oraz przepięknymi widokami na góry- zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

465 000 zł64 m² 7 299,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane, przestronne mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji! cena: 465 000 zł powierzchnia: 63,7 m2 3 pokoje 2 piętro balkon piwnica 3,8m2 wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Brzozowa

Walendów,mazowieckie

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Willa w Zabudowie Bliźniaczej 175 m2 | 4 Pokoje | Działka około 560 m2 | Taras | Zieleń Zimozielona Zadbana | Garaż Jednostanowiskowy | Miejsce do Parkowania Samochodu przed Budynkiem | Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł35 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka w inwestycji Echo Investment. Ustawny pokój z wydzieloną częścią sypialną, aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, łazienka z prysznicem, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

320 000 zł74 m² 4 319,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla rodzin, które pragną uniknąć dodatkowych remontów! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

197 000 zł1 716 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną w Starym Julianowie, jedną z sześciu w ofercie, idealnie skomunikowaną, 5 minut Wałbrzych, 10 minut Świdnica. Nieruchomości mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

704 000 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Urokliwe Mieszkanie 3-pokojowe w Prestiżowej Dzielnicy Powiśle-Solec, ul. Koźmińska 12, warszawa Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rembelszczyzna

Rembelszczyzna,mazowieckie

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Działka usytuowana przy drodze publicznej - Rembelszczyzna - 1 km od granicy Warszawy i ul. Płochocińskiej Media - prąd, woda, gaz. W odległości 500-700m - cztery autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

549 700 zł101 m² 5 442,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom jednorodzinny "bliźniak" z użytkowym poddaszem, położony w atrakcyjnej lokalizacji. Dom jest w stanie deweloperskim i oferuje wiele wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł121 m² 9 538,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atuty: - garaż w bryle budynku, - system alarmowy Satel, - kamery, - w niedalekiej przyszłości światłowód, - dwa balkony, taras, - 4 sypialnie, - szybkie wydanie, - możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44m2, położone w centrum Elbląga przy ul. 12 lutego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 326 100 zł890 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu wyłącznie u mnie: działkę na Franowie, kobyle Pole ul. Franowo. Działka 890m2 Działka ma duży potencjał. Nie ma mpzp - jest w trakcie opracowywania. Obecna zabudowa: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

382 358 zł52 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D Nasza oferta mieszkań deweloperskich na osiedlu Złota Podkowa to 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

2 200 000 zł240 m² 9 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Nieruchomość cechuje się dużą otwartą przestrzenią z dobrze doświetlonymi pomieszczeniami. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 100 001 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia komfortowego, luksusowego, gotowego do wprowadzenia od zaraz domu usytuowanego w zacisznej okolicy podbydgoskiej Zielonki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 313 zł35 m² 7 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,75m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł75 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świerczyniec,śląskie

1 590 000 zł274 m² 5 801,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Świerczyniec - pełna zieleni, urokliwa miejscowość granicząca z tychami luksusowy dom dla osób lubiących otoczenie lasu, ceniących spokój Indywidualnie zaprojektowany, komfortowy dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

1 720 000 zł100 m² 17 114 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Stylowa elewacja to efekt zastosowania jasnych kolorów, ozdobnych lameli oraz szklanych balustrad. Gustowne wnętrza zaprojektowano z użyciem materiałów wysokiej jakości. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Lublin,lubelskie

784 658 zł96 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 95,69 m2 ma wystawę okien na południe i zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 28,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca

Bystrzyca,lubelskie

887 000 zł138 m² 6 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom usytuowany w malowniczej okolicy pod Lublinem. Rozciąga się stąd przepiękny widok na połacie zieleni nad rzeką Bystrzyca. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu komfortowe trzy-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 65m2. Mieszkanie położone w samym centrum Wrzeszcza, przy ulicy Partyzantów. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł33 m² 9 783 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka na zamkniętym osiedlu! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Babińskiego

Kraków,małopolskie

597 259 zł770 m² 775,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w Krakowie? Ma być niewielka i w dobrej lokalizacji? Jeśli tak to być może ta oferta Cię zainteresuje. Opis działki: miejscowość: kraków, ul. Babińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, które idealnie sprawdzi się zarówno w celu inwestycyjnym jak i dla młodej rodziny. Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parnas

Warszawa,mazowieckie

471 790 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jako kupujący nie ponosisz żadnych kosztów. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż 2pokoje z ogrodem przy Parku Kampinoskim w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

319 000 zł52 m² 6 144,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,92 m2 , położone na parterze niskiego bloku przy ul. Kowalskiego w Suwałkach. Lokal wymaga remontu. Okna pcv. Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł36 m² 12 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja Budynek przy ul. Wschodniej to inwestycja położona w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy - Wesołej, którą od centrum Warszawy dzieli 18 km. Komfort wypoczynku zapewnia ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł100 m² 4 869,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dwukondygnacyjnego o powierzchni użytkowej 100,43 m2, usytuowanego w kameralnej okolicy Kowal. Dom jest przestronny, jasny i pełen.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij