dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 238 ogłoszeń

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m kw położona w cichym miejscu w Czarnym Lesie przy utwardzonej drodze gminnej. Działka ma wymiary 25 m od wjazdu i 40 m w.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł86,50 m² 8 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Komfortowy dom z ogrodem | 86,5 m | Jenkowice (gm. Oleśnica) | kominek, ogrzewanie podłogowe Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia, prywatność i szybki dojazd do miasta? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

842 000 zł117,93 m² 7 139,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 499 m²

Działka położona w miejscowości Dąbrowa Górnicza ul. Ujejska 92, bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej. Teren położony w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - w budynkach o zabudowie bliźniaczej Siemianice - od dewelopera Rynek pierwotny - 0% prowizji i brak podatku pcc Prowadzimy finansowanie - kredyt hipoteczny od A do.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 064 m² 101,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3064 m2, położona na kolonii wsi Gągławki, w gminie Stawiguda. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,35 m² 6 684,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, z pięknym widokiem z okien na panoramę Łodzi. Szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania położonego w świetniej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł491,30 m² 5 678,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn: 28425 Tel:   Szukasz przestrzeni, która pozwoli Ci połączyć prowadzenie biznesu z komfortowym miejscem do życia? Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58,23 m² 5 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Oferuję do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł150 m² 6 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Sobuczyna. Dom o powierzchni 150 m2 usytuowany na działce o powierzchni 900 m2. Dom wykonany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

499 500 zł73,30 m² 6 814,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwupiętrowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,3 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł64,40 m² 7 422,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości Oddział w Pruszczu Gdańskim ma przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Straszynie przy ul. Na Skarpie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł60,30 m² 13 748 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,30m2 z dużym balkonem, znajdujące się piątym piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 750 zł5 171 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł178,80 m² 8 942,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym oraz budynkiem usługowo-produkcyjnym po dawnej piekarni. Dom wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi oraz solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 564 400 zł195,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze na starym mieście do własnej aranżacji Reprezentacyjna kamienica | Idealny pod adaptacje na mieszkanie lub biuro | Duża powierzchnia | Świetna lokalizacja ***** standard: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł218 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dzień dobry. Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży bardzo zadbanego i solidnego, wykończonego wysokiej jakości materiałami domu z cegły w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - Dom wolnostojący o powierzchni ok.300 m2, z ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 290 m² 138,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości : nr geodezyjny : 2038/19 Na sprzedaż działka budowlano o powierzchni 1289 m2 w urokliwej miejscowości Istebna gmina Istebna, zadrzewiona, kształt trapez (47.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł7 200 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6756 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 7.200m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Grabina Radziwiłłowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 378 zł55,17 m² 12 767,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (55,17 m ) zlokalizowane na parterze nowej inwestycji w Gdyni Chyloni. To propozycja dla osób szukających komfortu domu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

233 220 zł897 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 897 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. Oferta dotyczy działki 239/14. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1930 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł139,32 m² 5 735 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rodziny oraz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł930 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania świetnie położona działka budowlana w miejscowości Zalas (gm. Krzeszowice). Sprzedawana nieruchomość to płaska, częściowo ogrodzona działka w miejscowym planie oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 045 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w centrum miejscowości Mucharz, w samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Małopolski. Lokalizacja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 074 m² 124,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł11 399 m² 1 403,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu dla dewelopera. Grunt inwestycyjny położony jest w Centrum Częstochowy w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość o powierzchnia 11.399 m.kw. kształt gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł25,56 m² 1 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 230 m | działka 1000 m | Soboklęszcz, gm. Joniec Cena: 999 000 zł (do negocjacji) Rok budowy: 2016 Liczba pokoi: 6 Najważniejsze parametry nieruchomości Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł15,81 m² 1 771,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jsw koks S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 756 zł61,82 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 446 zł72,41 m² 18 649,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Gocław | 70 m | Dwustronne | Do remontu Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na warszawskim Gocław w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym osiedlu o powierzchni 1000 m2 usytuowane w miejscowości Szczerców - powiat bełchatowski. Prąd w granicy działki, natomiast kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,40 m² 7 994,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Lokal o pow. 37,4 m2, zlokalizowany przy ul. Mikołaja Reja w Oleśnicy. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36,02 m² 22 737,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji Pino Resort mieszczącego się na parterze z tarasem w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł139,56 m² 5 940,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Rodzinny dom W zabudowie bliźniaczej chwalęcice Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 139,56 m z garażem i kotłownią, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł195 m² 11 020,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 125 m²

Dom z dużą działką oaza spokoju. Parametry oferty Miasto Żabnica, gmina Węgierska Górka, powiat Żywiec Powierzchnia działki/domu 10125 m2 / 195m2 Forma własności Własność Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł88,87 m² 5 052,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

! oferta na wyłączność! Przyjaciół Żołnierza, lwówek Śląski 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 73,40 m2 piwnica 15,40 1 piętro kamienica miejsca parkingowe po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł114,88 m² 15 659,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Ponad 114 m przestrzeni | Blisko plaży i Śródmieścia | Smart Home.