dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelonki

Jelonki,mazowieckie

270 000 zł88 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym do wykończenia. Powierzchnia domu to 88 m2 + strych (43 m2) + działka 800 m2 3 sypialnie oraz salon Z kuchnią Miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka na terenie zamkniętym. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 37m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

295 000 zł50 m² 5 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja cenowa na ostatnie wolne mieszkanie o powierzchni 50,02m2 na osiedlu Powstańców Kameralnie u dewelopera Wol-Bor w Ciechanowie. W skład inwestycji wchodzą jedynie 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

750 000 zł129 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 128m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

965 856 zł101 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - 102 m. kw, zlokalizowany w spokojnej okolicy południowego Rzeszowa. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość pełnej infrastruktury, takiej jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gościnna

Lublin,lubelskie

559 000 zł73 m² 7 657,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Czuby ul Gościnna w bloku wyposażonym w windę, na piętrze tylko 2 mieszkania. Zielone okolica, widok na zieleń. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wittiga

Warszawa,mazowieckie

578 500 zł61 m² 9 483,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz miejsca idealnego dla całej rodziny, położonego w otoczeniu zieleni, w cichej, spokojnej okolicy, to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łupstych

Łupstych,warmińsko-mazurskie

600 000 zł5 612 m² 106,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana jest do osób, którym zależy na postawieniu dużego domu w cichej i zielonej lokalizacji, z możliwością szybkiego dojazdu do aglomeracji miejskiej. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zwierki

Zwierki,podlaskie

173 000 zł1 015 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer geod. 405/75, o powierzchni 1015 m2, położona w Zwierkach, gm. Zabłudów. W najbliższym otoczeniu znajdują się nowopowstałe domy, lasy oraz inne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodecz

Chodecz,kujawsko-pomorskie

33 600 zł420 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę rekreacyjną (mstowo/obok Chodcza) przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno - letniskową o powierzchni 420 m2. Woda z wodociągu i prąd na działkach obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

455 000 zł33 m² 13 910,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 430.00 zł; Budynek: blok, z 2002 roku, Technologia mieszana w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: duży balkon, wózkownia, piwnica;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł31 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rynek / 2 pokoje / inwestycja / pod wynajem / wszędzie blisko / Nieruchomość położna na ostatnim piętrze w budynku bez windy. Powierzchnia wynosi ok. 30 m2, na którą składa się sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

565 000 zł90 m² 6 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy na Osiedlu Królewskim w Baninie z 2015 roku, posadowiony na działce o powierzchni 200 m2. Segment środkowy, bardzo słoneczny, z miejscami postojowymi i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Wierzbice,dolnośląskie

237 000 zł1 000 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wierzbice, gmina kobierzyce, działki budowlane, media Działki budowlana położone w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce, ul. Lipowa Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 170 665 zł68 m² 17 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Zamieszkaj za Matecznym to kameralna inwestycja zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 980,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Elegancka husarska: w ramach inwestycji powstają dwa kameralne budynki (a i B), 3-piętrowe z nowoczesną, cichobieżną windą w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Podzamczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

360 000 zł50 m² 7 168,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie dostępne mieszkanie o pow. 50mkw. W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł118 m² 7 618,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

*Cena jest do negocjacji* Dzień dobry, mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 118m2, z balkonem oraz miejscem postojowym i klimatyzacją, 6 pokojowe (4 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

239 000 zł23 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Tatary w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie wymaga jedynie umeblowania. Mieszkanie ma powierzchnie 22,9 m2 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

522 850 zł78 m² 6 698,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

359 122 zł49 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D Nasza oferta mieszkań deweloperskich na osiedlu Złota Podkowa to 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łękawica

Łękawica,śląskie

2 100 000 zł16 600 m² 126,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa pod zabudowę produkcyjno-usługową, doskonała lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem uzbrojona Działka usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

950 000 zł2 100 m² 452,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Truskawiu w pobliżu granica Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość o powierzchni 2100 m2, w pięknej okolicy, cisza, ostatnia miejscowość przy kpn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł59 m² 7 243,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Uwaga! 0% prowizji od kupującego, prowizję dla pośrednika pokrywa sprzedający. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe pięknie wyremontowane całkowicie i nowocześnie mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

850 000 zł162 m² 5 257,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - niepołomice N20 Nieruchomości oferuje nowoczesny energooszczędny dom w okolicy Niepołomic. Dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

1 390 000 zł784 m² 1 772,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:516 m²

Do sprzedaży hala przemysłowa o 3 kondygnacjach, o powierzchni 784 m2 zlokalizowana w Bytomiu, przy ul. Siemianowickiej 98. Działka, na której położona jest nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

320 000 zł62 m² 5 155,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowa niższa cena! mieszkanie Z dwoma balkonami. Możliwość przerobienia na trzy pokoje. Polecamy! Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o pow 62,07 m2, w Willi Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł42 m² 13 152,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj Pierwszy! Nowy, komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 42,5m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

586 000 zł49 m² 12 010,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Z widokiem na zatokę Zapraszam do obejrzenia i zakupu wyjątkowego mieszkania w Gdańsku. Położone jest na wzniesieniu zwanym Cygańską Górką, blisko gumed, 10-15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 000 zł39 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest gotowy, niespełna 39 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

640 000 zł1 707 m² 374,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania oferuję działkę budowlaną w Starych Babicach 10 min od granicy z Warszawą. Lokalizacja działki zapewnia komfortowy dojazd wieloma mniejszymi drogami lub szybkie połączenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

476 997 zł69 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 69,13 m2 na II piętrze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 22,86 m2 z wyjściem na balkon 3 pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

677 174 zł92 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie nr 57g o powierzchni 91,51 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzebnicka

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

525 000 zł69 m² 7 628,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Obornikach Śląskich. Lokal mieszkalny położony jest przy ul. Trzebnickiej 16, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

249 998 zł27 m² 9 356 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kameralny budynek , tylko 3 piętra, w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Nowe mieszkania, bez podatku pcc , do odebrania w I kwartale 2024 roku. Atuty: - winda - obsługująca również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Ługowiska

Ługowiska,kujawsko-pomorskie

59 900 zł1 020 m² 58,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną pod zabudowę letniskową o powierzchni 1020 m2 (do wydzielenia z większej działki o pow. 2040 m2), położoną w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 397 000 zł198 m² 7 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 198m2 + 600m2 ogródka- babice nowe szybki termin odbioru Przestronny, nowoczesny segment w nowo powstającej prestiżowej inwestycji położonej w Babicach Nowych. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

110 000 zł1 003 m² 109,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jest to oferta skrojona dla Ciebie jeśli szukasz działki: w mega zielonej okolicy - gdzie spokój i cisza wybijają się na pierwszy plan z dala od ruchliwych ulic - czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

195 000 zł57 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe 3 pokojowe w Żaganiu o powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynosi 57m2. I piętro .W skład powierzchni wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

325 970 zł33 m² 10 014,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 32,55 m2 położony na II piętrze niskiego nowego budynku wielorodzinnego na Os Pyrzyckim w Stargardzie. W skład lokalu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij