dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł84 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

818 800 zł59 m² 13 819 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

467 496 zł53 m² 8 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już W sprzedaży: przestronny apartament trzy-pokojowy, dodatkowo duży balkon 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Wieś,małopolskie

960 000 zł300 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson prezentuje! Piękny dom wolnostojący, znajdujący się w miejscowości Nowa Wieś w powiecie Nowosądeckim. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy Nowym Sączem a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 350 000 zł158 m² 8 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opiekun oferty: tel. Kameralny dom W zabudowie bliźniaczej! * powierzchnia domu 158 m2 * działka 550 m2 Zdjęcia wnętrza mogą być udostępnione. Nieruchomość z 2009 roku znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Bratoszewice,łódzkie

545 200 zł13 630 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna usługowa 1,36 ha gmina stryków przy dk 14 blisko węzła autostrady A1 I A2 Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa ,położona przy drodze krajowej nr 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retkińska

Łódź,łódzkie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze .SUPER LOKALIZACJA UL. Retkińska 80 Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem typu loggia w stanie do /remontu /odświeżenia (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie położone na III piętrze trzynastokondygnacyjnego budynku z windą, zlokalizowanego w prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

291 550 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Royal Broker prezentuje mieszkanie przy ul. Lwowskiej które ma powierzchnię 34,3 m2, znajduje się na drugim piętrze ośmiokondygnacyjnego budynku i będzie oddane w trzecim kwartale 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubcza

Lubcza,małopolskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Prezentuję do sprzedaży dom murowany, wybudowany w 1979roku, aktualnie zamieszkały. Posiada wysokie sutereny a w nich pokój, kuchnia, łazienka, kotłownia i dwa pom. gospodarcze. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

719 900 zł55 m² 13 163 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1854

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Krupnicza, zaledwie 400 m od Wrocławskiego Rynku! We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

522 809 zł49 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Opiekun oferty: tel. Słoneczne 3 pokoje z ogródkiem 34,63 m2 na Krzykach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Wieliczka,małopolskie

550 000 zł57 m² 9 593,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Proponujemy Państwu 3 pokojowe mieszkania w kameralnej, gotowej inwestycji z ogródkiem. Inwestycja składa się z 3 gotowych segmentów ( łącznie 6 mieszkań). Do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 684 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,5m2, trzy pokoje (salon z aneksem, 2 sypialnie) 1 piętro Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baśniowa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł70 m² 13 557,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (ochota) przy ulicy Baśniowej. Powierzchnia 70 m użytkowych. Rozkład mieszkania: - salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

646 922 zł60 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

698 640 zł50 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Zamieszkaj za Matecznym to kameralna inwestycja zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

550 000 zł45 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Uwaga! do czasu umowy przenosząej własność na nowego właściciela mieszkanie może być wynajmowane po podpisaniu umowy przedwstępnej. Kwota najmu to 2 800 pln (w tym czynsz administracyjny) + rachunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiska

Warszawa,mazowieckie

626 000 zł45 m² 13 819 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Stara Ochota | Mieszkanie na Ochocie | Trzypokojowe Mieszkanie | Warszawa | Z Balkonem | Blisko Centrum | Sprzedaż Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Starej Ochocie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

935 000 zł77 m² 12 086,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasny, urządzony, 3-pokojowy apartament w inwestycji Tarasy Verona. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Bronowickiej, w popularnej dzielnicy Krakowa - Bronowice. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł64 m² 7 455,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie w kamienicy, blisko Jedności Narodowej. Zadbane, jednostronne z oknami od ulicy, z balkonem. Idealna propozycja dla inwestorów oraz dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

493 053 zł57 m² 8 666,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 56,89 m2 w stanie deweloperskim z ogrodem i garażem w bryle budynku na Osiedlu Biała. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stegny

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł64 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Stegnach o powierzchni 63,6 m 2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( możliwość zrobienia 4 niezależnych pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

292 000 zł38 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Cleo w najnowszej piosence "łowcy Gwiazd" śpiewa. "W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są Tobą, mną, kiedy wszyscy śpią W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są Tobą mną.". A my.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

659 448 zł77 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

ostatnie mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ul.Dożynkowej. Prawie gotowe do przekazywanie kluczy - w planie we wrześniu 2023 r. Brak opłat dla kupującego - nie ma prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na działce 436 m 2. Dom z rekuperacją i klimatyzacją zbudowany w 2010 r. Garaż jednostanowiskowy w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

465 027 zł54 m² 8 274 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

630 000 zł65 m² 9 631,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona na kameralnym strzeżonym osiedlu w niedalekiej odległości od Parku nad Jasieniem. Nieruchomość oddana do użytku w 2009 roku. Budynek posiada windę oraz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

785 200 zł157 m² 5 001,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma zaszczyt zaprezentować nową inwestycje przy Zelwerowicza w Rzeszowie. To nowe osiedle mieszkań i domów. Oferta bez prowizji i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

209 000 zł31 m² 6 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedaż tylko za środki własne okazja cenowa Do sprzedaży mieszkanie typu M-2, o powierzchni 31m2 zlokalizowane na osiedlu Retkinia ul. Wyszyńskiego 85. Położone jest na 3p. w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Zalasewo,wielkopolskie

441 440 zł48 m² 9 109,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w miejscowości Zalasewo/koło Poznania. Mieszkanie gotowe do zamieszkania i wykończone w opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 736 zł43 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,20m2, na 2 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Łódź,łódzkie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie w kamienicy na ul. Miedzianej w Łodzi ok. 30m2, piętro 3, które składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Katowice,śląskie

440 000 zł65 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, w spokojnej i przyjaznej okolicy, świetnie skomunikowanego z centrum. - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

280 000 zł38 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na łódzkim Teofilowie! opis mieszkania Lokal składa się z: - salonu/jadalni z balkonem; (z przejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbiersk-Kolonia

Zbiersk-Kolonia,wielkopolskie

289 000 zł184 m² 1 570,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Dom w stanie surowym otwartym znajduje się w miejscowości Zbiersk-Kolonia gmina Stawiszyn powiat kaliski Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem-projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

421 000 zł31 m² 13 567,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta na podgórzu 1 pokój, 31,03 metraż M2.