dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Rumia,pomorskie

729 000 zł101 m² 7 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Zaciszna okolica stanowiąca bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni - Rumia - jedna z najprężniej rozwijających się gmin ościennych Trójmiasta - to wymarzona alternatywa dla osób pracujących mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

455 015 zł51 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamionek Wielki

Kamionek Wielki,warmińsko-mazurskie

298 000 zł118 m² 2 525,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta dużego mieszkania w Kamionku Wielkim. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 118 m2, położone na parterze budynku. Składa się z salonu, czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gierłatowo,wielkopolskie

529 000 zł114 m² 4 640,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Gotowe do odbioru, stan deweloperski. Witam, spełniamy marzenia o mieszkaniu z rodziną lub super sąsiadami w spokojnej okolicy. W tle lasek i pola więc spokój gwarantowany. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z piwnicą i darmowym parkingiem!lokal położony na pierwszym piętrze, składa się z salonu i sypialni, łazienki oraz oddzielnej kuchni. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nie wspólpracuje z biurami nieruchomości. Proszę to uszanować i nie dzwonić! Nowy apartament zlokalizowany zaraz przy rezerwacie przyrody Ochojec. Nieruchomośc znajduje sie na 7 i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł68 m² 19 958,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne mieszkanie 3-pok. w przedwojennej kamienicy przy al. Szucha. Kamienicę zaprojektował w stylu modernistycznym z elementami stylu okrętowego i wzniósł dla siebie Zygmunt Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 512,71 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Klucz do Twojej wyobraźni! Prezentuje mieszkanie, które stanowi niezapisaną kartkę, gotową na Twoje aranżacyjne marzenia. Mimo konieczności przeprowadzenia remontu, znajdziesz tu potencjał, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

437 900 zł54 m² 8 163,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego W standardzie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji biura Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 54,64m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone zaledwie kilka minut od centrum miasta przy Ul Dąbrowskiego. Znajduje się ono w dzielnicy, która oferuje doskonałe połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sachsów

Lublin,lubelskie

665 000 zł119 m² 5 591,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedstawiam Państwu dom w południowo-wschodniej części Lublina, cicha spokojna okolica z łatwym i szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Świetna oferta inwestycyjna, celem remontu i sprzedaży lub dalszego wynajmu. Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 300 000 zł365 m² 3 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny dwulokalowy o łącznej pow. użytkowej 365 m2 (pow. całkowitej 406,48 m2) zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Brwinowie. Budynek świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Letniskowa

Pstrokonie,łódzkie

65 000 zł1 222 m² 53,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rekreacyjnej działki na sprzedaż zlokalizowanej w Pstrokoniach, wsi położonej w województwie łódzkim, w powiecie zduńskowolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

405 000 zł58 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,50 m2 przy ulicy Iranka - Osmeckiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

484 220 zł28 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:25/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Posiadam na sprzedaż apartament o pow. 45 m2, położony na nowym osiedlu z recepcją w Gdańsku-Przymorze (osiedle Albatross Towers ). Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barwałd Górny

Barwałd Górny,małopolskie

160 000 zł2 503 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2503 mkw położona w Barwałdzie Górnym gm.Kalwaria Zebrzydowska Działka w kształcie prostokąta szeroka na 25 m. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł90 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 89,6 m2 w super lokalizacji. Nieruchomość idealna dla osób lubiących życie w mieście lub na inwestycje! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śliwy

Kraków,małopolskie

800 000 zł290 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pośredników zapraszam ale tylko z zainteresowanymi klientami. Oferuję do sprzedaży przestronny dom położony na 7 arowej działce w spokojnej ulicy w Krakowie dzielnica Bieżanów. (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Józefowie zalesiona działka po wschodniej stronie torów, objęta mpzp 20% zabudowy czynnej. bardzo wygodna lokalizacja ok 1km do stacji skm i autobusów. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Będargowo

Będargowo,zachodniopomorskie

395 000 zł1 954 m² 202,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 1954 m 2 w Kołbaskowie. Uzbrojona z Planem Zagospodarowania Przestrzennego i ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chocianowiec

Chocianowiec,dolnośląskie

370 000 zł13 700 m² 27,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja! Działka budowlana o powierzchni 33 a wraz z działką o powierzchni 1,04 ha w studium przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową (mpzp wejdzie w życię z końcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

476 256 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przewłoki

Przewłoki,zachodniopomorskie

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Ofertą sprzedaży jest dom zlokalizowany w miejscowości Przewłoki położonej 10 kim od Stargardu. Dom położony jest na działce o powierzchni 1333 m2. Obok domu zlokalizowany jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

487 875 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M59 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,05 m2 + Ogródek 176m2 Istnieje możliwość uzyskania 4 pokoi z aneksem kuchennym. Bronowice - 4 minuty do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

850 000 zł155 m² 5 480,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę domu jednorodzinnego typu bungalow z basenem. Dom urządzony w stylu glamour zlokalizowany jest w urokliwej miejscowości Dąbrówka Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górna

Pępowo,pomorskie

599 000 zł104 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Pępowie na ul. Górnej. Dostępna ostatnia połówka "bliźniaka" - prawa strona. Do miesiąca prace budowlane zostaną zakończone i dom zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł49 m² 6 517,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,10 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 2,5 m2 , oraz przynależną piwnicą na os. Staszica w Gorzowie Wlkp.