dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem

Bieliny,świętokrzyskie

889 000 zł167 m² 5 323,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 121 m²

Promocja Ceny! Przestronny dom dla rodziny z dużym Z ielonym i zagospodarowanym terenem, na działce o powierzchni 2120 m2. Dom jest z 2014r. w pełni do zamieszkania. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł38,50 m² 10 103,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Na sprzedaż mieszkania z Garażami w Katowicach przy ul. Szerokiej 46/1go Maja 131 ( blisko Centrum Przesiadkowego, uniwersytetu Ekonomicznego). Jest to kameralny budynek, w którym mamy 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł38,50 m² 10 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł38,50 m² 10 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 880 zł35,12 m² 22 263 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 2 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł23 m² 18 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż w pełni wyposażony, funkcjonujący lokal inwestycyjny typu studio 23 m2, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Zakrzówek Residence przy ul. Kobierzyńskiej 47. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 950 zł59,08 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 59 m | Duży balkon 14 m | Widok gwarantowany | 8 750 zł/m Jeśli szukasz mieszkania ze standardem premium i przestrzenią przed oknami to jedna z najlepszych dostępnych opcji.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł29 m² 16 896,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, wolnostojącym budynku z 1936 roku, przy ul. Obozowej 64 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

1 055 000 zł123,51 m² 8 541,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

W ogłoszeniu podano powierzchnię całkowitą lokalu, ponieważ powierzchnie dodatkowe wraz z garażem oraz przynależną działką wliczone są w całkowitą cenę brutto lokalu brak ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

999 000 zł116,57 m² 8 569,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku i z fotowoltaiką 10kwp. Wiatrołap - 6,72 m Kuchnia - 12,90 m Salon + jadalnia - 22,36 m Pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

999 000 zł116,57 m² 8 569,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60,60 m² 9 719,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6m , położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Białostoczek przy ul. Zagumiennej. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży - Dom całoroczny w sercu Borów Tucholskich Lokalizacja: wycinki, woj. pomorskie Rodzaj nieruchomości: dom wolnostojący Powierzchnia domu: ok. 110 m Powierzchnia działki: 800.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,18 m² 14 458,77 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje nowoczesny, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Panoramiqa - jednej z największych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł696,80 m² 3 442,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Gdańsk, dzielnica Kokoszki, przy ul. Transportowców 3. Dom mieszkalny ok. 100 m (2 oddzielne mieszkania) + budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł168,44 m² 9 492,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Unikalny dom W stylu włoskim - pruszcz gdański. Cena do negocjacji :) Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu włoskim, nieruchomość niespotykana w Pruszczu Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł176,25 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Lokalizacja: skowarcz, ul. Diamentowa (okolice Gdańska, pruszcza Gdańskiego i Tczewa) Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym.136 m + Garaż 2-stan. 40,25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł56,44 m² 9 124,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł52,98 m² 9 437,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł42,89 m² 11 004,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 51 m2. Ul. Niepodległości 5b. DO 26.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI MIESZKANIE: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 131 500 zł3 045 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowo-magazynowo-produkcyjna. Lokalizacja: tarnowo Podgórne, ul. Poznańska, powiat poznański. - blisko trasy krajowej dk92 Poznań, pniewy. Specyfikacja: numery ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 083 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Ligota Dolna, ul. Wołczyńska 35, powiat kluczborski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 997 000 zł310 m² 9 667,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, bronowice Małe lokalizacja: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 000 zł154,06 m² 6 153,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy W przebieczanach N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 138 m 2 (154 m 2 powierzchni całkowitej). Domy położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena do negocjacji. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 85 m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Prudnika, ulica Ratuszowa 2. Idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 000 zł61,12 m² 13 301,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł541 m² 3 142 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Olkusz, ul. Króla kazimierza wielkiego do sprzedaży kamienica Z halą oraz lokalami uzytkowymi (lokale wynajmowane) a także z możliwością przebudowy na mieszkania. - może powstać około.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom wolnostojący/bliskość lasów promocja do końca kwietnia obniżona cena! Do

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł174 m² 7 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:407 m²

Marki, ul. Cicha - dom W zabudowie bliźniaczej Forma prawna: odrębna własność (dom w zabudowie bliźniaczej z działką 407 m2 z kw) Cena: 1 250 000 zł Powierzchnia: 174.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/11m/9m), kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 213 000 zł40 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna przy trasie S8 Działkę inwestycyjną nr. 319 obręb 0011 (karpin) położona przy trasie S8 w miejscowości Karpin gminna Dąbrówka z aktualną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na działce 1000 m2, ul. Marii skłodowskiej - curie, kobyłka Forma prawna: odrębna własność (dom z działką 1000 m2 z kw) Cena: 1 599 000 zł Powierzchnia: 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł152,92 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 153 m² 692,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł59,20 m² 14 679,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł92,42 m² 8 537,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Prawdowo

Prawdowo,warmińsko-mazurskie

1 173 000 zł162,74 m² 7 207,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Modern Town wyjątkowa oferta dla zdecydowanych Klientów Dla osób, które podejmą decyzję o zakupie, przygotowaliśmy dodatkowy rabat-niespodziankę. Aby skorzystać z promocji, wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 001 zł70,90 m² 10 705,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Twój dom w sercu Mazur Mikołajki, prawdowo II etap Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codzienności. To nowoczesne osiedle domów wolnostojących jednorodzinnych oraz.