dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

145 000 zł36 m² 4 036,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha idealna kawalerka na wczasy I do stałego zamieszkania, tania W utrzymaniu, na pierwszym piętrze W leśnym miasteczku. Bardzo ładne, zadbane mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 699 000 zł250 m² 10 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

2 699 000 zł | Sprzedaż | dom 250m2 | działka 1300m2 | Konstancin - Jeziorna | nie pobieramy prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 250 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

355 356 zł37 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

355 356 zł37 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł46 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które z pewnością zachwyci każdego. Zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Przymorze, na ulicy Piastowskiej, to idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

1 575 000 zł178 m² 8 848,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 468 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący parterowy wybudowany w 2018 roku o łącznej powierzchni użytkowej 178mkw położonym na działce 1468mkw w miejscowości Dominów. Zapraszam na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż dwustronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m. Składa się z trzech pokoi: - salon 15,9 m, - 1 pokój 9,4m, - 2 pokój 9,2m, - kuchni z oknem 5,5 m, - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

470 815 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Inwestycję zlokalizowaną na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 000 zł43 m² 11 026,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

493 468 zł65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkanie Z II etapu gotowe do odbioru. Mieszkanie C.2.1. pow. użytkowa 64,93mkw. mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, pokoju, salonu z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

125 000 zł695 m² 179,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie W naszej ofercie, pięknie położona działka budowlana o powierzchni niemal 7 arów w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej zlokalizowana w miejscowości Tarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małszewo

Małszewo,warmińsko-mazurskie

480 000 zł2 325 m² 206,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę nad jez. Małszewskim w miejscowości Małszewo, gm. Jedwabno w otoczeniu lasów, jeziora i stawów. Jej powierzchnia to 2325.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 160 466 zł140 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Żorska

Rybnik,śląskie

590 000 zł5 296 m² 111,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie występuje podatek vat! rybnik - Gotartowice, ulica Żorska (numer 271) - grunt inwestycyjny o powierzchni 5296 m2. Teren objęty mpzp oznaczony symbolami: - h6mn - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł26 m² 9 699,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 26,29 m2 położone na 4 piętrze wieżowca na Potulickiej w szczecinie. Mieszkanie umeblowane, w stanie dobrym. Kuchnia z oknem, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

460 000 zł119 m² 3 855,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta bez prowizji, bez podatku pcc I dodatkowych kosztów! Jeżeli poszukujesz aktualnie nowego domu, doceniasz dobrą lokalizację, ale też wysoki standard wykończenia - ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Marki,mazowieckie

415 000 zł38 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zakup za gotówkę ( bez kredytu ) na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (! możliwość zrobienia 3 pokoju! ) z aneksem kuchennym w podwarszawskich markach przy ulicy Kordeckiego 27a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

355 356 zł37 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

525 740 zł58 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji Gdyni, z szybkim dojazdem do centrum miasta, o powierzchni 45,0 m . Lokal składa się z sali sprzedaży, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

351 678 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 582,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne studio z możliwością wydzielenia osobnej sypialni! Dodatkowo przez całą długość mieszkania przebiega balkon, a duże okna umożliwiają nam wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarne

Czarne,pomorskie

415 000 zł87 m² 4 770,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 518 m²

Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Czarne gmina Kaliska pow. starogardzki. Dom parterowy z poddaszem posadowiony na dużej urokliwej działce o powierzchni 2518 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

19 004 zł4 100 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa oferta dla osób chcących bezpiecznie ulokować swoje pieniądze w ziemii. Oferowana na sprzedaż nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych o numerach 711 oraz 712.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

563 040 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w pobliżu terenów zielonych, o powierzchni 61,20 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 185 600 zł210 m² 19 931 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament znajduje się na ostatnim 26 piętrze Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Narama

Narama,małopolskie

109 000 zł2 804 m² 38,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro H Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej na terenie gminy Iwanowice w miejscowości Narama, znajdującym się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

351 678 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Małobądz

Małobądz,małopolskie

239 000 zł6 044 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w Małobądzu gm.Bolesław. Nieruchomość o powierzchni 6044m2 z czego zgodnie z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania.