dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bujaków

Bujaków,śląskie

799 000 zł116 m² 6 887,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wolnostojący dom w bardzo dobrym stanie i malowniczej lokalizacji! Zespół Annderson przedstawia dom na sprzedaż w miejscowości Bujaków (oddalona o ok. 10 km od Bielska-Białej gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

832 950 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Towers. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ceramiczna

Myszków,śląskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

*oferta prywatna* Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, 8 pokojowy, wraz z częściowo ogrodzoną działką. Projekt Kokosy 2 studia Archon. W obrębie budynku znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

940 950 zł30 m² 30 860,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikatowa lokalizacja - przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej. To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

1 198 080 zł160 m² 7 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości deweloperskich, poleca: komorniki. brak prowizji i podatku i podatku pcc, obsługa kredytowa gratis! piękne miejsce w sąsiedztwie lasu oraz jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kryształowa

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł31 m² 11 710 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie W pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 31m2 posiada cztery duże okna wychodzące na ogród, który jest do wspólnego użytku mieszkańców. Mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8m2 Mieszkanie mieści się na parterze 4-piętrowego budynku. Nieruchomość ze względu na lokalizację, świetnie nadaje się jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stara Rumia

Rumia,pomorskie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta dostępna W mio casa! nowoczesne bezczynszowe mieszkanie 2poziomowe W zabudowie szeregowej! przyjdź, obejrzyj I przekonaj się, że to dla ciebie idealna oferta! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

209 000 zł2 520 m² 82,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę usytuowaną na Osiedlu Wilga w centrum, ale cichą oddaloną od drogi asfaltowej ok 500 m. Działka znajduje się pomiędzy innymi działkami zabudowanymi i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrosąsiedzka

Szyce,małopolskie

975 000 zł507 m² 1 924,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:657 m²

Przedstawiam nieruchomość mieszkalno-usługową położoną w na 6,5a działce w gminie Wielka Wieś, m. Szyce. Budynek o powierzchni użytkowej 506m2 znajduje się w pobliżu drogi 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolonia pod Lasem

Radzymin,mazowieckie

430 000 zł2 819 m² 152,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży duża działka, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej, położona w zielonej części miasta Radzymin, 2 km od centrum. W pobliżu działki znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł101 m² 11 871,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

536 604 zł55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

255 000 zł43 m² 5 959,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

W pełni rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze z trzech w kamienicy - Łódź Górna. Kamienica jest po termomodernizacji - w tym roku przewidywane są kolejne remonty. Z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

309 000 zł58 m² 5 318,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na osiedlu Księcia Władysława , gdzie w sąsiedztwie jest sporo zieleni , piękny park i jednocześnie wszystko w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

477 864 zł66 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą położone przy ul. Staroniwskiej. Na osiedlu powstaje czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł607 m² 2 471 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w samym sercu Woli Justowskiej w Krakowie, przy ul. Królowej Jadwigii, trzecia linia zabudowy, sąsiedztwo Parku Decjusza. Idealna pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

675 000 zł53 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze budynku. Na powierzchnię 53 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - przedpokój, - łazienka. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

319 999 zł40 m² 8 020,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które jest ustawne oraz bardzo przytulne. Niewątpliwymi walorami nieruchomości jest lokalizacja, rozkład. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo II | Dziewulskiego | 2 Pokoje | 36m2 Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane na Rubinkowie II, przy ulicy Dziewulskiego 20, na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Budynek z 2010 roku, mieszkanie 49 m2, winda. Wrocław ul. Wilanowska. Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania położonego na czwartym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słowiański

Świnoujście,zachodniopomorskie

990 000 zł58 m² 17 217,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe w stylowej kamienicy usytuowane na I/II piętrze z ekspozycją południową. Budynek po gruntownej renowacji w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

569 900 zł50 m² 11 398 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum przymorza. Na mieszkanie składają się 2 osobne, nieprzechodnie pokoje, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I miejscem postojowym W garażu podziemnym bronowice wielkie - przy galerii bronowice N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? Szukasz niesamowitego widoku na codzienne poranki ? bingo! Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Bystre

Stare Bystre,małopolskie

1 235 000 zł4 936 m² 250,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka budowlana - Czarny Dunajec. Mpzp - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno-usługowe Do sprzedania atrakcyjna pod względem inwestycyjnym działka budowlana zlokalizowana w Starem Bystrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

458 000 zł90 m² 5 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do Sprzedania Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90,12 m2 usytuowany na działce o powierzchni 180 m2. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym zamkniętym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

950 000 zł144 m² 6 584,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Dom w stylu willi miejskiej przy zachodniej granicy Wrocławia ( Lutynia) - stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

400 000 zł67 m² 5 988,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czteropokojowe słoneczne mieszkanie 66,80 m2 w dobrej lokalizacji, blisko centrum. Nieruchomość położona na Osiedlu Piasta na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku z 1970 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krosno,podkarpackie

459 000 zł80 m² 5 715,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Krośnie przy ulicy Grodzkiej 66. Prezentowana nieruchomość to duże, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł176 m² 9 379,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży duży, widny, lokal mieszkalny w apartamentowcu z 1996r. na Mokotowie. Nieruchomość w stanie dobrym ale do własnej aranżacji. Ma 2 oddzielne wejścia z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

397 800 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe 46,8m2 z oddzielną kuchnią, balkon, staw Brodowski! Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,8m2 zlokalizowanego w okolicy Parku - Stawu Brodowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

693 600 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 69,36m2 znajdujący się przy ulicy Piasta Kołodzieja w dzielnicy Mistrzejowice. Lokal jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ofertę sprzedaży stanowi 2-pokojowe mieszkanie skierowane dla pary poszukującej lokalu gotowego do wprowadzenia. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł76 m² 9 225,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Mamy przyjemność przedstawić Państwu apartament oddany do użytku w 2020 roku na prestiżowym osiedlu Cegielnia Park. Nieruchomość Apartament o powierzchni 75,77 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł75 m² 14 598,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal Z witrynami na starym podgórzu! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży lokal w atrakcyjnej inwestycji znajdującej się w dzielnicy Stare Podgórze. Kompleks składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łucznica

Łucznica,mazowieckie

225 000 zł2 512 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowadzisz intensywny tryb życia? Od poniedziałku do piątku "nie wiesz jak się nazywasz"? Marzysz o "kawałku prywatnego trawnika", za który nie trzeba płacić krocie? Uwielbiasz się rekreować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł36 m² 5 694 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Myślisz o niewielkim mieszkaniu na dobry początek dla siebie i może dla drugiej połowy? A może po prostu myślisz o inwestycji- to doskonała lokata kapitału! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

274 000 zł46 m² 5 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m2 , położone na II piętrze niskiego bloku przy ul. Osiedle II w Suwałkach. Lokal w dobrym stanie technicznym (po.