dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

876 800 zł2 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (płaski teren) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym położona w Rumi, w strefie inwestycyjno-przemysłowej. - powierzchnia działki to 2192m2 - Media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł61,62 m² 10 321,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 750 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w Lichwinie gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na góry. Jeżeli szukasz działki z pięknym widokiem i przede wszystkim w spokojnej okolicy to ta działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł145 m² 10 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szukasz ucieczki o zgiełku miasta w najwyższym standardzie? Poznaj miejsce, gdzie zapach lasu wchodzi do salonu, a naturalne drewno i cegła tworzą klimat, którego nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł437 m² 2 974,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Obiekt mieszkalny z potencjałem prowadzenia pensjonatu, wydzielenia apartamentów lub trzech niezależnych mieszkań Zadbany obiekt położony blisko centrum, w sercu Beskidu Małego, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65,55 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brzezie,małopolskie

999 000 zł142 m² 7 035,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Premium estates prezentuje drewniany dom całoroczny położony w gminie Zabierzów, przy ulicy Szlacheckiej. Serdecznie polecam. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w urokliwej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 322 zł58,96 m² 9 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na os. Śląskim jesteśmy bezpośrednim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł171 m² 2 625,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Łąg przy ulicy Chojnickiej. Łąg- wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł450 m² 3 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Dla kogoś, kto ma wizję , pomysł i gotówkę lub możliwości jej pozyskania, oferujemy Państwu dworek z przełomu wieku YIY I XX. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł572 m² 85,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę w okolicy Murzynowa gmina Skwierzyna. Powierzchnia gruntu 572 m2. Działka w kształcie kwadratu. Dojazd drogą utwardzoną. Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł54,56 m² 9 897,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego, rozkładowego mieszkania w cenionej okolicy Zieleniec. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,57 m² 6 627,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | 1 piętro | Dąbrowa | ul. Staffa | do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,57 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Mickiewicza 22, w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu intensywnie działającej zabudowy handlowo usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości należącej do gminy Korczyna. Oferowany dom to solidna, trzykondygnacyjna konstrukcja, wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w spokojnej, widokowej okolicy z warunkami zabudowy Działka o powierzchni 0,36 ha. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Warunki zabudowy na budynek jednorodzinny. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30,10 m² 11 262,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.10 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Potockiego na osiedlu Załęże. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

209 120 zł1 307 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. 150 metrów od dużego lasu obfitującego w dary natury. Pięknie położona płaska działka w kształcie kwadratu. Prąd i woda na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł98 m² 8 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż w Super cenie! 860 tys nowoczesny dom w Osowcu pod Warszawą gm Żabia Wola pow Grodzisk Mazowiecki. Dobry dojazd do Warszawy Trasą S8 lub kolejką wkd. Lokal o powierzchni 93,08.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,17 m² 12 631,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | bezczynszowe mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł18 380 m² 8,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka ze ścianą lasu oferta tylko W naszym biurze! idealna lokalizacja - otoczenie lasu! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę rolną w miejscowości pawłówek, o powierzchni 18 380.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł3 355 m² 63,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas - Do Kupienia dwie działki o łącznej powierzchni ponad 33 Arów w Librantowej z własnym lasem. Położenie: obok lasu, przy drodze asfaltowej. Kształt działki: zbliżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł75,30 m² 18 579,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Świetna oferta! prawdziwa perełka! Rewelacyjna unikatowa lokalizacja Sopotu Dolnego, pas nadmorski. Bardzo dobry punkt, tylko 300m do morza i sopockiej plaży, 350m do słynnego Monciaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

446 000 zł47,80 m² 9 330,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł160 m² 5 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom 150 m od jeziora | 4 sypialnie | 814 m działki | Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 zł1 750 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Działki Rolnej w Miejscowości Miedźna koło Pszczyny Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1750 m , położona w spokojnej miejscowości Miedźna, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67,65 m² 6 637,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwukondygnacyjny lokal usługowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry położony na działce o łącznej powierzchni 169 m2. Budynek o przeznaczeniu usługowym, wolnostojący (jedną.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł918 m² 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Księżyno, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o pow. 918 m2, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

5 970 000 zł414,19 m² 14 413,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Szukasz domu, który można pokazać bez wstydu? Takiego, który zbudowany został z myślą o komforcie, reprezentacji i niezależności energetycznej? Dom z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł87,47 m² 8 231,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu - zabrze rokitnica ul. Szafarczyka Wyłączność w Biurze Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł151,30 m² 7 204,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny Dom - 1/2 bliźniaka na malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Prezentujemy Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2, który posadowiony jest na działce o pow. ok. 480 m2.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,50 m² 14 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Poznaj ofertę mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł55,63 m² 18 119,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł28 400 m² 16,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania wyjątkowa, niepowtarzalna, piękna nieruchomość w miejscowości Zawada (gm. Myślenice). Sprzedawaną nieruchomość stanowi niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,84 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,04 m² 16 240,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej -osiedle Zielony Lewandów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29,37 m² 14 606,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej 8. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł5 800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki do sprzedaży - swarzewo - - współpraca Z pośrednikiem. Swarzewo - północna część województwa pomorskiego, cicha i spokojna miejscowość leży na tzw. Kępie Swarzewskiej, między.

Szczegóły ogłoszenia

785 709 zł117,27 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej/ Nowy Sącz, mała Poręba | 5 arów, pompa ciepła, garaż, fotowoltaika! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,70 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, łódź Dąbrowa - 37,7 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m , zlokalizowane w popularnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Gąski,zachodniopomorskie

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Domki całoroczne 300 m od plaży w Gąskach - oferta na wyłączność w biurze investrent Wyjątkowy kompleks 8 domków w Gąskach! Gotowa inwestycja z duszą nad Bałtykiem! To.

Włącz powiadomienia

Powrót