dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kresowa

Częstochowa,śląskie

293 049 zł2 802 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: udziału nieruchomości gruntowej zabudowanej nr 666/2 o powierzchni 0,1109 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

520 000 zł66 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap już W sprzedaży. Prowizja 0% pcc 0% oferta dotyczy dolnego mieszkania O łącznej powierzchni- 66 m2 do lokalu przynależy miejsce postojowe oraz ogródek. Wszystkie media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

497 000 zł44 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: świeżo wykończone 2 pokojowe mieszkania na nowym osiedlu Dynamika, doświadczonego dewelopera Eurostyl. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia, składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 900 zł59 m² 6 044,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Potok Grocholów

Rzepiska,małopolskie

150 000 zł550 m² 272,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z piękną panoramą na Tatry Bielski, blisko ścieżka rowerowa prowadząca przez Łapszankę - malowniczą wieś Osturnia następnie na Zdziar gdzie jesteśmy już przy samej ścianie Tatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł104 m² 15 311 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym apartamencie na Woli Justowskiej, w otoczeniu zieleni, ale nadal w mieście? W ciszy, lecz blisko wygód które daje Kraków? To może być propozycja dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

799 000 zł94 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Marzysz o nowoczesnym apartamencie w nowym budownictwie, wykończonym na wysoki standard? Jednocześnie daleko Ci do zatłoczonych miast i chcesz zamieszkać w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Wronki,wielkopolskie

582 340 zł5 294 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domplus Nieruchomości ma przyjemność przedstawić najnowszą ofertę sprzedaży działki rolnej. Działka o powierzchni 5295 m2 niezabudowana nieruchomość przy głównej ulicy Sierakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

511 000 zł69 m² 7 390,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ostatnie gotowe duże mieszkanie w stanie deweloperskim, w inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł142 m² 6 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego domu pod Krakowem w zabudowie bliźniaczej ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzoskwiniowa

Białystok,podlaskie

427 000 zł1 424 m² 299,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona tuż przy ul.Brzoskwiniowej, Dojlidy Górne. Media w drodze bezpośrednio przy działce , światłowód. Wiecej informacji udziele telefonicznie. Powierzchnia działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż polecamy teren mieszkaniowo usługowy w Świebodzicach. Nieruchomość składa się z trzech działek objętych mpzp - lokalizacja Ciernie, w pobliżu Świebodzickiej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Cena do negocjacji! - mieszkanie, usytuowane na 7 (z 11) piętrze 2-klatkowego bloku z wielkiej płyty. W okolicy tereny zielone, pas nadmorski, plaża w odległości ok.10 minut, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

527 100 zł36 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

352 622 zł45 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

iewierz Jeziorna jest częścią pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy położonej w zielonej i spokojnej części Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

807 533 zł77 m² 10 476,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie dla Rodziny. Spokojne zielone osiedle W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lednica Górna,małopolskie

1 259 000 zł174 m² 7 214,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Brak pcc Dom wolnostojący 20 km od centrum Krakowa o powierzchni 174,5 m2 posadowiony na widokowej działce (widok na Kraków i Wieliczkę) o powierzchni 6,01 ara zlokalizowany we wsi Lednica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 w bloku z cegły na os. Bema. Idealne jako Pierwsze Mieszkanie. Na całkowity metraż 51- metrowego mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia -przestronny, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

798 000 zł61 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2 na sprzedaż znajdujące się w kameralnym budynku w okolicy Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Lutcza

Lutcza,podkarpackie

129 000 zł21 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta obejmuje grunty położone w miejscowości Lutcza - Kąty Luteckie, gmina Niebylec, pow. strzyżowski. Wg. ewidencji gruntów są tam grunty n/wymienionych klas; rv-1,26 ha , psv- 0,32 ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

576 151 zł57 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł66 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Kaliny w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw- możliwość nabycia przez osoby z poza ue. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

70 000 zł14 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia działalności dla siebie? Zapraszam Cię na prezentację lokalu usługowego położonego na parterze w zadbanej kamienicy w centrum Mirska. Lokal ma powierzchnię 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

735 000 zł105 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu - Segment o powierzchni ok. 95 m i 105 m, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

675 675 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Deweloper planuje odbiory mieszkań na IV kw. 2023/I kw. 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

445 284 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m29 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł78 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie - idealne też jako gabinet! Rynek - Świdnica Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herkulesa

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł204 m² 6 122,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 204m2 (użytkowa 137m2) położony na działce 275m2 w Gdańsk - Osowa. Nieruchomość na sprzedaż w Gdańsku Osowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

330 000 zł56 m² 5 899 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu przy ulicy Gospodarczej (dzielnica Pogoń). Mieszkanie dwustronne (ekspozycja północny wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

3 296 200 zł16 481 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania do sprzedaży działkę usługową o pow. 1,65 ha, położoną w mieście Zakroczym blisko Centrum przy ul. B.W.T.Z. Działka jest częściowo ogrodzona i zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

683 509 zł51 m² 13 290,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Stefana Banacha na Górce Narodowej. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Górki

Górki,opolskie

405 000 zł50 m² 8 051,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli szukasz nietuzinkowego apartamentu z ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie we Fordonie Lokal o metrażu 53 m2 zawiera: * salon z wyjściem na balkon * sypialnie * kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 330 790 zł50 m² 46 897,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończony apartament w inwestycji Baltic Park Fort w Świnoujściu. Prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 49,70m2 zlokalizowany przy ulicy Uzdrowiskowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łokietka

Czajowice,małopolskie

390 000 zł2 786 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej w Czajowicach przy ulicy Łokietka. Działka zaczyna się szerokim na ok. 10m wjazdem, następnie część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży mieszkania we wrocławiu - złotniki fabryczna, taras 36,5m2 tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Złotniki Fabryczna. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł48 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp! Świetna lokalizacja, piękna panorama, zachodnia strona. Otoczenie nieruchomości: inwestycja "sun Hause" to nowoczesne osiedle tylko 2 km od Rynku. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł54 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. *wyłącznie W sdp nieruchomości* Możliwość zakupu dwóch jednakowych mieszkań w tym samym bloku Polecam Państwu mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią.