dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wyszewo

Wyszewo,zachodniopomorskie

79 000 zł716 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana działka o powierzchni 716 m2 , położona w miejscowości Wyszewo, gmina Manowo. W pobliżu liczne jeziora, najbliższe 1 km od działki! Odległość od morza 30 km. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

200 000 zł18 m² 11 049,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji jedno lub dwu pokojowe z aneksem kuchennym oraz łazienką o łącznej powierzchni 15m2 25m2. W cenie komórka lokatorska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Nocznickiego. Blisko metra. Składa się z: - 3 pokoi - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie po remoncie, nowa elektryka Tel. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laski

Laski,mazowieckie

2 490 000 zł240 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 035 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 240 m2 oraz budynkiem garażowym 110m2 w Laskach, w zielonej okolicy, działką z pięknymi wysokimi sosnami, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mieszkanie o powierzchni 57,36 m2, położone jest na 4. piętrze, w 5-piętrowej kamienicy, na Ołbinie, blisko Parku Edyty Stein. Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 980 zł32 m² 11 445,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł48 m² 7 688 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Słoneczne wzgórze przy ul. Krzyżanowskiej W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł38 m² 13 060,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku- bródno, przy ul. Chodeckiej. Odświeżona klatka schodowa , 2 nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowy nad Okszą

Ostrowy nad Okszą,śląskie

205 000 zł3 666 m² 55,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działlka narożna położna między dwoma ulicami Chabrowa i Konwaliową ,przy drodze asfaltowej, objęta planem zagospodarowania 2 mnu -zabudowa jednorodzinna i usługowa. Ostrowy nad Okszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 000 zł60 m² 10 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

770 447 zł64 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m2 z księgą wieczystą w centrum Buska -zdroju na Osiedlu Legionów. Lokalizacja idealna dla osób ceniących spokój i stroniących od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł64 m² 7 277 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Kujawskiej na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

598 888 zł50 m² 11 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Krzyki 3 pokoje lux Premium 50m2! Polecam na sprzedaż mieszkanie Krzyki Jagodno ul. Buforowa Mieszkanie na parterze , blok 2014 rok Mieszkanie składa sie z 2 osobnych sypialni, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 25 Czerwca

Radom,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania mieszczącego się w Centrum Radomia Mieszkanie 38m2 w komfortowym rozkładzie, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rusko

Rusko,dolnośląskie

149 900 zł1 080 m² 138,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Środa Śląska - Rusko / budowlana / dom, usługi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Rusko, gm. Malczyce, pow. Średzki. Grunt jest przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

394 592 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli jesteś osobą ceniącą sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcesz mieszkać w miejscu z szybką i bezproblemową komunikacją do centrum miasta, to ta inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

1 099 845 zł82 m² 13 367,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Casa Feliz. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez prowizji! Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

430 000 zł184 m² 2 334,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:328 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny? A może chcesz zainwestować w nieruchomość na wynajem pod kwatery pracownicze? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

406 515 zł22 m² 18 733 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trzeciewiec

Trzeciewiec,kujawsko-pomorskie

245 000 zł55 m² 4 452,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nieruchomość znajduje się na działce wielkości 1013 m2 z dostępem do asfaltowej drogi. Dogodna lokalizacja, szybki dojazd do Bydgoszczy (20 km) z uwagi na trasę S5 (1km). Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Węglin

Lublin,lubelskie

477 000 zł54 m² 8 802,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,19m2 na szóstym piętrze w nowo powstałym budynku. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 19,68m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

479 000 zł66 m² 7 276,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu, wyjątkowe, przestronne i widne 3-pokojowe, mieszkanie w nowym budownictwie, na cichym i zamkniętym osiedlu Viktoria Park. Oto dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gdzie: na atrakcyjnym, nowoczesnym osiedlu na Białołęce, dogodnie skomunikowanym z innymi dzielnicami Warszawy. Odpowiednie dla: mieszkanie idealne jako zakup inwestycyjny, ponieważ aktualnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł25 m² 7 497,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka w wyremontowanej kamienicy. W mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny remont obejmujący wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ochodza

Ochodza,małopolskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 10 ar położoną w Ochodzy gmina Skawina. Działka płaska, położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej, w koło dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Prażmów,mazowieckie

159 510 zł1 227 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Prażmowie przy spokojnej cichej uliczce. Prąd przy działce. Woda miejska w ulicy , przy działce. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania , przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

447 000 zł75 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie 75 m2 z garderobą , dwoma balkonami i garażem murowanym położone na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu zamkniętym ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymanowskiego

Chodzież,wielkopolskie

620 000 zł212 m² 2 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do sprzedaży bezpośredniej bardzo ładny, wygodny i funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny położony w pięknej, malowniczo położonej miejscowości Chodzież. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

163 327 zł24 m² 6 782,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w odpoczynek. Ta niewielka kawalerka w centrum Inowrocławia może przynieść Ci wielkie oszczędności finansowe - już nigdy więcej nie będziesz musiał(a) płacić za nocleg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puck

Puck,pomorskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego o nowoczesnej ponadczasowej architekturze wg projektu "dom przy Alabastrowej 3", zlokalizowanego w miejscowości Połczyno Bis,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 270 000 zł56 m² 22 882,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W nadmorskim kurorcie Sopot, 700 metrów od plaży znajduje się kameralny apartamentowiec trójmiejskiego dewelopera doraco z 2020 roku otoczony starannie zaprojektowaną roślinnością. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

360 000 zł48 m² 7 484,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1m2 przy ulicy Ignacego Daszyńskiego w Lublinie. Nieruchomość położona jest na II piętrze w budynku z 1992 roku. W jej skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł55 m² 8 193,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort mieszkania blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

363 005 zł46 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal nr A.1.5 Położony na I piętrze w budynku przy ul. Miłej na nowym osiedlu w Środzie Śląskiej. Do lokalu przynależny jest balkon o pow. 4,95 m2. Ogrzewanie gazowe podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 Mieszkanie mieści się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu -sypialni -kuchni (ślepej) -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Zambrzyków

Stary Zambrzyków,mazowieckie

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ładną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1 800m2, usytuowaną w Starym Zambrzykowie. Jest to bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł71 m² 9 151,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo - usługowego w ścisłym centrum Ustronia. Lokal o powierzchni 61.64m2 znajduje się w centrum Ustronia, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

459 991 zł45 m² 10 222 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okolice sky tower / 46m2 / 2 pokoje Rozkład! polecam - aktualna oferta sprzedaży mieszkania na ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Istnieje możliwość sprzedaży mieszkania w aktualnym stanie, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal na Wrocławskich Krzykach Traczyk Nieruchomości prezentuje gotowy, w pełni wykończony i umeblowany funkcjonalny lokal usługowo - biurowy o powierzchni 86,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł32 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży przestronna kawalerka blisko Uniwersytetu Ekonomicznego, zlokalizowana na ostatnim piętrze w budynku z windą. Świetna propozycja dla studenta bądź pod wynajem. Mieszkanie: składa.