dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Teresin

Teresin,mazowieckie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż 3 letni dom rekreacyjny , / możliwość zamieszkania całorocznego / posadowiony na działce o powierzchni 994m2 - w kształcie prostokąta 43 x 23 - dłuższym bokiem przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Brzydowo

Brzydowo,warmińsko-mazurskie

388 000 zł80 600 m² 4,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 8,06 ha położoną w miejscowości Brzydowo, gm. Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie. Teryt: 281509_2.0002.349 Klasy użytków: - RIVa - 1,99 ha - RIVb -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

787 045 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, 4 pokojowe mieszkanie na Jagodnie w stanie deweloperskim w lokalizacji Wrocław Krzyki Słoneczne Jagodno ul. Drabika oddane do użytkowania! opis nieruchomości Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

418 200 zł36 m² 11 617 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal pow. 36 m2 w inwestycji Moje Miejsce w przepięknej, zielonej części miasta z widokiem na pasmo gór. Lokal składa się z; sypialnia salon z jadalnia i kuchnią łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakubowo Lubińskie

Jakubowo Lubińskie,dolnośląskie

180 000 zł176 m² 1 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom jednorodzinny w okolicy lasu. Nieruchomość położona w Jakubowie Lubińskim (26 km od Lubina; 16 km od Polkowic i 10 km od Przemkowa). W skład nieruchomości wchodzą : budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł1 614 m² 241,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1.614 mkw., usytuowaną zaledwie 4 km od Wejherowa, w zacisznej i pełnej zieleni miejscowości Kąpino (ul. Akacjowa). Kąpino obecnie przeżywa swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 600 000 zł220 m² 16 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży bliźniak na Osiedlu Konstancja , Parter - znajdują się: przedpokój, kuchnia, jadalnia, toaleta, salon oraz garaż na jeden samochód. Pierwsze piętro - znajdują się trzy sypialnie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

10 900 000 zł620 m² 17 580,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom z luksusową działką o pow. 1300m2 na Zawadach, olbrzymi teren rekreacyjny, bliskie sąsiedztwo z rezerwatem przyrody Morysin, wilanówka, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Katowice,śląskie

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Załęże o powierzchni 46m2 w skład którego wchodzą: - dwa pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

355 000 zł34 m² 10 565,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację mieszkania z dużym potencjałem. Wymienione okna na pcv. Możliwość zaaranżowania mieszkania na salon z aneksem i sypialnia. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Łeba,pomorskie

1 299 000 zł275 m² 4 723,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:294 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wybudowany w 2000 r z przeznaczeniem na Pensjonat. Świetna lokalizacja przy parku połączonym z plażą. Głowne atuty: - funkcjonujący, gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

450 000 zł46 m² 9 733,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje | po remoncie | blisko skm | spokojna okolica| duży balkon | reda | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł58 m² 13 684,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania W świetnej lokalizacji pod inwestycje lub dla rodziny - ta oferta jest dla ciebie! atuty: - świetna lokalizacja - centrum Wrzeszcza - idealny układ pod wynajem, 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł44 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Wołyńska Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze ośmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

343 900 zł32 m² 10 869,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę do wprowadzenia na Drabiniance. Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku wybudowanego w 2010 r. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuszów Narodowy

Tuszów Narodowy,podkarpackie

355 000 zł85 m² 4 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbany dom, w centrum Tuszowa Narodowego, który przeszedł remont w 2018 roku, posadowiony na 15-arowej działce budowlanej, wyposażony we wszystkie media, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Henryszew,mazowieckie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Witam Na pierwszym zdjęciu starałem się pokazać drogi i dwie najtańsze działki. Posiadamy do sprzedania kilka działek wydzielonych z działki 174/2 ta 174/24 jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł55 m² 7 620,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, śródmieście, pogodno, przy parku Noakowskiego, klimatyczne 2 pokoje. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,98 m2 zaś całkowitej mierzonej po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł76 m² 15 223,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane Wyjątkowe mieszkanie w okazyjnej cenie! Skorzystaj z okazji już dzisiaj! Rozkładowe mieszkanie w topowej lokalizacji dostępne od zaraz! Wysoka jakość wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

365 000 zł64 m² 5 703,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży słoneczne,mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią o powierzchni 64 m2 znajdujące się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

319 994 zł50 m² 6 336,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Tanio/okazja!/krzyki/krzycka/2 pok/50m/inwestycja/top okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

289 000 zł48 m² 6 059,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* 3 - pokoje * nowe budownictwo * bez prowizji * Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Czesława Wroczyńskiego 9 w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruteczek

Kruteczek,wielkopolskie

995 000 zł191 m² 5 209,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, duży dom położony w na skraju lasu w Puszczy Noteckiej w Kruteczku gmina Lubasz. W odległości spaceru znajduje się Jezioro Kruteckie - jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oleska

Opole,opolskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w apartamentowcu (w rejonie ul. Oleskiej) składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dużego przedpokoju oraz łazienki - pow. 58,09m2 + taras o pow. 38,88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosowa

Ławki,mazowieckie

1 480 000 zł251 m² 5 896,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 205 m²

Dom na działce 2 ha z lasem Na sprzedaż nowy, wykończony dom nieopodal Warszawy w powiecie piaseczyńskim na bardzo dużej działce w środku lasu zapewniający prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

549 999 zł42 m² 13 205,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zostało odebrane w czerwcu 2023r. od dewelopera atal - Osiedle Bursztynowa Zatoka, letnica. Położone jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku. Mieszkanie o metrażu 41,65m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zabrze

Zabrze,śląskie

630 000 zł140 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Polecamy do zakupu segment szeregu położony w centrum Zabrza, w okolicy Domu Muzyki i Tańca. Dom w doskonałym stanie technicznym , z klimatem. Na parterze - kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierz

Kraków,małopolskie

925 452 zł42 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj w Krakowie i zakup kawałek historii! Gdzie: inwestycja zlokalizowana jest na krakowskim Kazimierzu tuż obok pieszo-rowerowej kładki Bernatka łączącej Kazimierz z Podgórzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Super dom w centrum Gdańsk Osowa lość pokoi: salon + kuchnia, spiżarnia, 3 pokoje, wc, łazienka korytarz na piętrze + poddasze z łazienką i sauną open space. Łączny metraż 150 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konwalii

Gliwice,śląskie

340 000 zł796 m² 427,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, uzbrojona, położona na granicy przedwojennej dzielnicy willowej Wilcze Gardło i Smolnicy. W zasięgu pieszym małe centrum: sklep, szkoła podstawowa, przedszkole, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

357 000 zł48 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Kup, zamieszkaj, wynajmij! Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w bloku o powierzchni całkowitej 48 m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Idealne pod inwestycję lub na start. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 382 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Świetna lokalizacja, w pobliżu markety, liczne sklepy, szkoła, galeria, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Poznań,wielkopolskie

349 500 zł25 m² 13 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Wildzie. Wnętrze zaprojektowane przez architekta zajmującego się kamienicami, który zadbał o najmniejsze szczegóły i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł78 m² 11 525,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,62 m2, położone na granicy Włoch i Ursusa. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, obok budynku przystanki autobusowe, dzięki którym w szybkim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

493 021 zł30 m² 16 489 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 29,9 m2 w bezpośrednim centrum - Mielżyńskiego na parterze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Przez miesięcznik Forbes kamienica została uznana za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

336 600 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie jednopokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marmurowa

Marki,mazowieckie

725 000 zł118 m² 6 139,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż szereg skrajny o pow. użytkowej 100,93 m2 wraz z garażem o pow. 17,16 m2. Przedmiotem oferty jest segment skrajny w ramach II Etapu Inwestycji Marmurowa w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bagniewko

Bagniewko,kujawsko-pomorskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 789 m²

Makler nieruchomości posiada ofertę domu na wyłączność! Oferujemy Państwu ofertę domu na sprzedaż w malowniczej miejscowości Bagniewko koło Pruszcza Pomorskiego. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł39 m² 14 961,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o łącznej powierzchni 39,1m2, które usytuowane jest na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu z 2001r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 5 - letnie mieszkanie na kameralnym osiedlu. I speak English; я розмовляю українською. Nieruchomość: przedmiotem oferty jest praktycznie urządzone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

100 000 zł20 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży duże miejsce parkingowe w hali garażowej budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Towarowej. W budynku jest ochrona i całodobowy monitoring. "Niniejsze ogłoszenie ma jedynie.