dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Skowarcz

Skowarcz,pomorskie

730 000 zł115 m² 6 336,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący na spokojnych przedmieściach w miejscowości Skowarcz (możliwość wybrania innej lokalizacji) gotowy do odbioru w 6 miesięcy od podjęcia decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

550 000 zł98 m² 5 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowość! Już wkrótce dostępne - rezerwuj! Mam przyjemność zaprezentować Państwu coś naprawdę wyjątkowego, nowoczesny i nietuzinkowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Design, funkcjonalność i lokalizacja!. Prosta, czytelna bryła, kontur dachowy przełamany wyraźnym skosem i ostrymi krawędziami. Stonowana kolorystyka elewacji w połączeniu ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nałkowskiej

Rzeszów,podkarpackie

1 259 000 zł240 m² 5 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Rzeszów ul. Z .Nałkowskiej Na sprzedaż dom z 1980r. w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 240 m2, usytuowany na działce o wielkości 2,13 ar. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Łódź,łódzkie

265 000 zł32 m² 8 179,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż kawalerkę (32,4 mkw) przy ul. Mochnackiego na Górnej Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się z salonu, kuchni, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulejów

Sulejów,łódzkie

1 390 000 zł1 000 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Proponujemy do sprzedania działający i rentowny ośrodek wypoczynkowy zajmujący pow. 1,2 ha, położony w województwie łódzkim na terenie sulejowskiego parku krajobrazowego w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

37 000 zł15 m² 2 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe pod budynkiem w garażu wielostanowiskowym. Lokalizacja: mokotów Dolny Czerniaków, ul. Bluszczańska. Budynek mieszkalny 6 kondygnacji z 2002 roku Wjazd do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rokicie

Łódź,łódzkie

630 000 zł78 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę mieszkania w Apartamentowcu na wysokim parterze o powierzchni 77,70m2 składającego się z trzech pokoi, gotowego do zamieszkania, lub aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł56 m² 8 056,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane o powierzchni 55,73 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Grabówek. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Tarnów,małopolskie

499 999 zł55 m² 9 022 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie 55,42m2 na parterze wraz z ogródkiem 18m2 przy ul. Wieniawskiego w Tarnowie Piętro: 0/3 Blok: 2012r. ogrodzony Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

260 000 zł26 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę lub zamienię z dopłatą na większe mieszkanie. Kawalerka znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Nowogródzkiej. Mieszkanie zadbane, gustownie umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajdowa

Łódź,łódzkie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opis Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania ze świetnym rozkładem i dużym balkonem przy ul. Rajdowej w Łodzi Nieruchomość charakteryzuje dobre położenie i układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Niepodległości w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość sprawdzi się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkanie z balkonem 8 minut spacerem od Metra Kondratowicza Świetna inwestycja na wynajem lub dla rodziny z dziećmi- świetny układ-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł67 m² 14 243,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedaż na wyłączność - I Propertier For English, scroll down Minuta od wrocławskiego rynku. Kunszt, funkcjonalność i wysoka jakość materiałów. Niebanalny apartament premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaspisowa

Lublin,lubelskie

589 000 zł68 m² 8 661,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czuby na nowoczesnym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

390 000 zł35 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Gustawa Morcinka w Krakowie. Mieszkanie 1-pokojowe 29,11 m.kw. z ogródkiem 15 m.kw. - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł95 m² 7 668,07 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,2 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł55 m² 10 910,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu dużego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania na Bielanach, do remontu , w okazyjnej cenie. Nieruchomość mieści się w jednej z bardziej zielonych części Bielan. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszewskiego

Lublin,lubelskie

890 000 zł66 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Ponikwoda na nowoczesnym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Piekary,mazowieckie

2 990 000 zł192 m² 15 572,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:33 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 3,34 ha, na której znajduje się nowoczesny dom oraz stajnia z fantastycznie zagospodarowanym terenem. Na całość składa się: - skrupulatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

390 724 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz sprawdzonego dewelopera, który buduje nowocześnie według norm oraz zgodnie z zabezpieczeniami jakie oferuje ustawa deweloperska? Dobrze trafiłaś/eś a więc chcę Ci zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 082 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

499 000 zł57 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Klimatyczne, gustownie wykończone trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Sienkiewicza, przy ulicy Ciepłej. Idealne dla rodziny jak i pary. Mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

657 000 zł78 m² 8 401,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kameralnego domu parterowego wybudowanego na działce o powierzchni 1040 m2, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - miejscowość Ciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

464 847 zł52 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zajmujemy się kompleksowym przeprowadzaniem klienta przez trudny zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, wiemy to, czego deweloper nie mówi klientowi przy pierwszym kontakcie. Znamy pozostałe inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł262 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę domu według projektu Murator dw04 typu dworek polski położonego na dużej działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

220 000 zł1 001 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki nieopodal jeziora Z przeznaczenem pod budowę domu jednorodzinnego W kłodawie Na sprzedaż działki o powierzchni 1000 m2 znajdujące się w Kłodawie, 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

4 600 000 zł790 m² 5 822,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym W centrum wrocławia. Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami biurowo-usługowymi ( prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 31,9 m2 w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Lokal stanowi odrębną własność i usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Wieliczka,małopolskie

150 000 zł28 m² 5 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kopalnia Soli w Wieliczce - 500 m / Rynek - 150 m Jedno z najlepiej ulokowanych miejsc w Wieliczce pod prowadzenie własnego biznesu lub dalszego najmu. Położony w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lux 3 pokojowe nowe mieszkanie , Krzyki - Jagodno ul. Drabika. Lokal na II piętrze w niskim bloku z windą. Mieszkanie umeblowane! Rozkład pomieszczeń : - duży aneks kuchenny - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

430 899 zł40 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/250) w Bronowicach o powierzchni 60,89 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł65 m² 7 700,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy na sprzedaż komfortowo wykończone mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym budownictwie na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 64,8 m kw. składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Myszyniec

Myszyniec,mazowieckie

150 000 zł5 900 m² 25,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wyjątkowo położona, działka siedliskowa, o powierzchni 5900 m2, zlokalizowana w miejscowości Pełty, gmina Myszyniec, powiat ostrołęcki. Działka częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

420 500 zł43 m² 9 847,78 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Doskonała lokalizacja - idealna inwestycja / polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - okolica ul. Borowskiej I ślicznej Mieszkanie z kw, pełna własność bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość znajduje w spokojnej, zielonej cichej części Gdańska przy ul. Wielkopolskiej na nowo powstałym osiedlu Skandinavia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, pierwszy to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł600 m² 665 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta tylko W naszym biurze! Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną na Czyżkówku o o powierzchni 600m2 .W drodze media prąd ,woda ,kanalizacja. Działka przylega do pasa drogowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

295 000 zł36 m² 8 140,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze w niskim budynku na Dąbrowie w okolicy Parku Podolskiego W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij