dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Doskonała oferta! Lokal handlowo-usługowy w sercu Jeleniej Góry! Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję do inwestycji w lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mamy w ofercie niesamowite, ciche i spokojne mieszkanie 43,1 m2 w centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie mieści sie na parterze w 2-pietrowej kamienicy przy ulicy Francuskiej od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okólna

Modlniczka,małopolskie

799 990 zł124 m² 6 451,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Bliźniaki - Modlniczka /blizniaki.html to kameralnie położone 4 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadmowa

Gdańsk,pomorskie

560 700 zł41 m² 13 635,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę gotowych do zamieszkania mieszkań na osiedlu w okolicach Parku Oruńskiego. Mieszkania: w ramach naszej oferty posiadamy wykończone mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

279 900 zł44 m² 6 364,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone w Koszalinie przy ul. Lechickiej. Mieszkanie o pow. użytkowej 43,98 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubelska

Zelów,łódzkie

90 000 zł2 380 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży - działki budowlanej w Zelowie przy ul. Lubelskiej. Atrakcyjna cena Idealna lokata w czasie postępującej inflacji Dostępność terenów tego typu i to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł48 m² 5 450,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym W świetnej lokalizacji. Cena: 260 000 zł. Powierzchnia: 47,7 m2 III piętro wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

451 000 zł51 m² 8 897,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka na skraju Tanowa i pobliskiego lasu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

143 000 zł32 m² 4 468,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż klimatyczną dużą kawalerkę w Jedlinie Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 32m2 usytuowane na 2-piętrze w 3-piętrowym zadbanym budynku. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mielno,zachodniopomorskie

620 500 zł2 482 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlane działki- mielno Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczne działki w Mielnie! Nieruchomość położona jest w wygodnej lokalizacji w powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

354 000 zł48 m² 7 405,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośrednika Świetne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem dla studentów. Lokal znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji pomiędzy umk i wsb. Blisko również do centrum i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

638 000 zł67 m² 9 522,39 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty jest, umeblowane w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe (67 M2) z dużym balkonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie (ekspozycja południowo zachodnia) do kapitalnego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum pomiędzy Sky Tower a Arkadami Wrocławskimi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Słomin,mazowieckie

716 852 zł111 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

847 366 zł | sprzedaż | 105,47 m2 | segment skrajny | słomin | gmina raszyn Przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni użytkowej 105,47 m2, z podwójnym miejscem parkingowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

779 000 zł214 m² 3 640,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Obecnie wszystkie domy zostały sprzedane. Niebawem rusza etap II, zapraszamy do kontaku po więcej informacji. Zapraszamy do rezerwacji z opcją finansowania kredytem 2%, co zapewni Państwu gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł30 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Metro Bemowo 400m, od budynku. Ciche mieszkanie na 9 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1980r, z ekspozycją południową i pięknym widokiem na osiedle. Świetny potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mirtowa

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opis nieruchomości Do sprzedania ciche mieszkanie na Warszawskim Wawrze, w zielonej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane zostało na drugim piętrze. W 2022r. zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

290 000 zł48 m² 6 066,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. Zawadzkiego "zośki" w Zielonej Górze. Na powierzchni 47,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

334 730 zł1 870 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na małą działalność Suchy Dwór/ Rzeplin/ Żórawina bez kowr! Może kupić nie-rolnik Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum uzbrojona Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

408 320 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł65 m² 14 635,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Muranów, ul. Dzika, rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3. piętrze w 12- piętrowym budynku z lat 70. Z okien balkonu rozpościera się piękny widok na Warszawę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł58 m² 25 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie zlokalizowanym na bliskiej Woli (ul. Chłodna). Okolica spokojna, bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Sól-Kiczora,śląskie

2 600 000 zł703 m² 3 698,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 198 m²

Beskid żywiecki - gmina rajcza - sól kiczora - ośrodek wypoczynkowy `` gościniec oźna `` W górach pod lasem - świetna lokalizacja - oferta godna polecenia - - serdecznie zapraszamy - - Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tłuste

Tłuste,mazowieckie

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 39m2, usytuowane na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji (blisko autostrady A2). Mieszkanie można zaaranżować według własnych potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta ważna tylko do 30.09.2023 R. Opis Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z półotwartą kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie jest dobrze naświetlone przez cały dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Myślenice,małopolskie

459 200 zł41 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec w centrum Myślenic. Mamy przyjemność zaprezentować nowo powstającą inwestycję na mapie Myślenic zlokalizowaną przy ul. Mickiewicza. ,mickiewicza apartment S to 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeziorki

Jeziorki,wielkopolskie

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Umowa na wyłączność! Atrakcyjny dom wolnostojący w Jeziorkach koło Piły. Instalacja fotowoltaiki, klimatyzacja, alarm oraz wiele innych atutów. Budynek wolnostojący z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

478 599 zł55 m² 8 686 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena pierwotna - 625 980,00 zł Rabat - 146 797,00 zł cena po rabacie - 479 183,00 zł zakup bez prowizji I pcc. W cenie: - mieszkanie - 2 miejsca postojowe w hali garażowej, - smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

452 399 zł43 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

414 000 zł63 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tarnów, ul. Osiedle zielone 8 3 Pokojowe mieszkanie po remoncie - do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie o powierzchni-63m2, usytuowane na 3 piętrze, bardzo jasne posiada ekspozycje na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

859 000 zł123 m² 6 994,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej W wołczkowie Nieruchomość położona w cichej okolicy Wołczkowa wśród domów jednorodzinnych otoczone zielenią. Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/7m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

780 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Budynek B do oddania na początku 2024 roku. Sprzedaż zwolniona Z podatku pcc - faktura vat Mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warsztatowa

Radom,mazowieckie

370 000 zł41 m² 9 044,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,91 mkw położone na drugim pietrze w czteropiętrowym bloku z windą na os. Południe. Mieszkanie w nowym budownictwie , Cztery Pory.