dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

355 356 zł37 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

525 740 zł58 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kromera

Kłodzko,dolnośląskie

600 000 zł78 m² 7 672,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji w Kłodzku. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

805 100 zł57 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Dom, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł153 m² 2 483,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu wolnostojący dom do kapitalnego remontu o powierzchni użytkowej 153 m2, w Jeleniej Górze. Nieruchomość jest położona na słonecznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

525 740 zł58 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

351 678 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 429 zł33 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Zazdrość

Zazdrość,mazowieckie

450 000 zł16 400 m² 27,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży wystawiamy, uroczą szeroką 57 m działeczkę rolno-budowlaną 1,64 ha. Mieści się w Zazdrości na pograniczu Gmini Radziejowice-Mszczonów i Puszcza Mariańska. Odległość 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

847 000 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow. 77 m2 w stanie deweloperskim | centrum Legionowa przy targowisku miejskim | nowy budynek z 2023 roku - zakup z rynku pierwotnego cena: 847 000 zł netto - do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gdzie: na atrakcyjnym, nowoczesnym osiedlu na Białołęce, dogodnie skomunikowanym z innymi dzielnicami Warszawy. Odpowiednie dla: mieszkanie idealne jako zakup inwestycyjny, ponieważ aktualnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

95 000 zł304 m² 312 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania urokliwa działka z drewnianym domkiem, położona przy spokojnej ulicy Księżycowej. Otoczenie jest wyjątkowo ciche, oddalone od zgiełku miejskiego, a w pobliżu znajduje się Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.