dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Lasowice

Tarnowskie Góry,śląskie

360 000 zł88 m² 4 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni około 88 m2 przystosowany pod studio nagrań w Tarnowskich Górach - dzielnica Lasowice. Lokal usytuowany na działce o powierzchni 320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

5 950 000 zł600 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom z dużym potencjałem Na sprzedaż duży i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, który położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Sopotu Kamienny Potok przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł136 m² 9 551,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma tarasami Na sprzedaż duże mieszkanie o wysokim standardzie w spokojnej i zielonej części Gdańska. Gotowe do zamieszkania. Atuty: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

506 468 zł53 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł58 m² 9 844,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie do remontu 3 pokoje , osobna kuchnia, łazienka, przedpokój 57.8m2 piętro 1/4 do mieszkania przynależy piwnica mieszkanie w super lokalizacji w centrum miasta na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Drzewicz

Stary Drzewicz,mazowieckie

2 550 000 zł25 444 m² 100,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży grunt Usługowo-budowlany w studjum, inwestycyje i nie uciążliwy dla środowiska przemysł 40% zabudowy. Hale, magazyny wysokiego składowania. Cały teren ma ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rzeszowska

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 379 000 zł12 542 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura res Nieruchomości. NA sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 1,25 hektara położonych przy ul. Rzeszowskiej w Sędziszowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

331 000 zł56 m² 5 898,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko u Nas! Sprzedaż mieszkań Osiedle Wiklinowe w miejscowości Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

463 000 zł31 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł40 m² 10 394,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dla studenta Rozkład w centrum kościuszki+piwnica Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe rozkładowe o łącznej powierzchni 40,3 m2 dodatkowo przynależy piwnica 20 m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

579 084 zł54 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i otwartą kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Golisza. Koniec inwestycji - grudzień 2023r. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł50 m² 9 326,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: fabryczna/oporów ul.Balzaka Ilość pokoi: 2 Metraż: 50,5 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2/3 Informacje dodatkowe: Nieruchomość z 2000 roku. W budynku dostępna rowerownia, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

535 518 zł57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 56,97 M2 Z balkonem Mieszkanie znajduje się na nowo powstającej inwestycji przy ulicy Słonecznej w Katowicach. Prezentowane mieszkanie składa się z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siedlce

Siedlce,mazowieckie

965 000 zł174 m² 5 558,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż piękny duży dom z potencjałem. Możliwość zamieszkania dwóch rodzin. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł84 m² 8 070 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: najbliższe otoczenie to cicha okolica zabudowana pięknymi kamienicami, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł122 m² 6 139,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe deweloperskie bliźniaki na jędrzychowie Został ostatni segment:) Kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej (6 segmentów), tworzące `mini osiedle` zlokalizowane w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy do sprzedaży mały przytulny domek wolnostojący dwa pokoje kuchnia łazienka rok budowy 1992, odbiór 1997 nie podpiwniczony o powierzchni całkowitej 80 m2, użytkowej 65 m2 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wągrowiec,wielkopolskie

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta w Wągrowcu. W pobliżu sklepy, szkoły, apteka itd. Mieszkanie w pełni umeblowane. W skład mieszkania wchodzi: -salon z kuchnią -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W stanie deweloperskim Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane w 16 piętrowym apartamentowcu z 2022 roku. 5 piętro Z widokiem na brdę! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechtyldy

Głogów,dolnośląskie

439 000 zł52 m² 8 361,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w nowym bloku z windą, na oś. Piastów Śląskich. Blok mieszkalny został wybudowany w 2018r, jest trzypiętrowy i znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

518 567 zł55 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 065 000 zł100 m² 10 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Bielany wrocławskie, błękitne aleje - przyjazne osiedle , place zabaw, ogródki I garaże,! Przedstawiam funkcjonalne, wygodne, piękne mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

191 740 zł22 m² 8 578,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które zachwyci Twoje klientki? Co powiesz na: - centrum Koszalina przy ruchliwym gmachu Poczty Głównej, - odrestaurowaną prestiżową kamienicę, - duże okna przy froncie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł92 m² 10 326 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92 m2. Położone jest na 3 piętrze w apartamentowcu z 2000 r. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się 600 m od Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na ul. Kcyńskiej. Mieszkanie do generalnego remontu o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Luzino,pomorskie

325 000 zł66 m² 4 946,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skibińska

Lublin,lubelskie

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie typu studio z oddzielną kuchnią i wydzieloną sypialnią położone na parterze w kamienicy przy ulicy Skibińskiej. Oferta dla singla, pary, jako mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

529 596 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Odrzechowa

Odrzechowa,podkarpackie

389 000 zł98 m² 4 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 336 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Odrzechowa, gmina Zarszyn powiat sanocki w województwie podkarpackim. Atrakcyjnie położona nieruchomość w miejscowości położonej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł43 m² 8 449,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrzosy - mieszkanie dwupokojowe - parter - idealne mieszkanie W którym czuć przestrzeń oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Prądocińska

Prądocin,lubuskie

249 000 zł5 200 m² 47,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę z dobrym dojazdem do Gorzowa Wlkp. - miejscowość Prądocin, gmina Deszczno. Powierzchnia działki to 5200m2, kształt działki regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 933,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta na wyłączność for english please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Położone w rozwiniętej dzielnicy pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

537 156 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja rabat 10 000.00 zł* * rabat 10.000 zł brutto od ceny miejsca parkingowego - przysługuje przy zakupie mieszkania razem z miejscem parkingowym. i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł132 m² 4 537,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena! okazja! świetna oferta W doskonałej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie podzielona na dwa lokale. Lokal numer 1 (około 50 mkw) znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

419 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie idealne na start, dla studenta, pary, osób starszych oraz klientów chcących zakupić mieszkanie pod wynajem. Mieszkanie ma możliwość utworzenia drugiego zamykanego pokoje z oknem.