dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Rynek pierwotny

648 120 zł39,52 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Idealne pierwsze własne M W spokojnej okolicy - warszawa włochy Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym metrażu z balkonem lub ogródkiem w zielonej części Włoch. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 41 m na Osiedlu Leśnym. Na sprzedaż przestronna i jasna kawalerka zlokalizowana na 3 piętrze. Idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł61 m² 12 622,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego wnętrza, w spokojnej okolicy ? Chcesz uciec z zalanej betonem okolicy, by na co dzień wypoczywać we własnym ogródku? Mam dla Ciebie 3-pokojowe mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 294 zł84,98 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł424 m² 1 296,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną w jednej z najpiękniejszych podpoznańskich miejscowości w Dąbrówce. Działka położona jest przy oświetlonej drodze z kostki brukowej,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na 1. piętrze w spokojnej, zielonej części Sochaczewa. Do lokalu przynależy również duża piwnica (12 m) oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 398 m² 179,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2398 m2 w urokliwej miejscowości Gniewinko. Na teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy z której wynika, iż istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54,76 m² 3 287,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, na parterze - na wsi - do remontu - Kłębowiec Obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze, położone.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł50 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 900 m²

Duże gospodarstwo usytuowane na działce z przeznaczeniem zabudowy na terny mieszkaniowe ok. 3200 m.kw., gruntami rolnymi oraz lasem. Łącznie 2,59 ha działki. Istnieje możliwość podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 331 zł43,57 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Worławki

Worławki,warmińsko-mazurskie

3 290 000 zł218 700 m² 15,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

: krótko Na sprzedaż unikalny teren inwestycyjny o powierzchni 21,87 ha położony na skraju warmińskiej wsi Worławki, zaledwie ok. 500 m od Jeziora Sunia. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł123,20 m² 6 891,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 123,2 m2 w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, gmina Góra Kalwaria. (5 minut jazdy do centrum Góry Kalwarii) Możliwość skredytowania zakupu nawet.

Szczegóły ogłoszenia

267 520 zł3 344 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3344m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną na terenie powiatu bocheńskiego, gminy Żegocina, obręb bełdno Działka o powierzchni 60 ar jest zabudowana budynkiem z bala do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,90 m² 17 745,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy w pełni urządzony apartament o powierzchni użytkowej 47,90 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment Skrajny! Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 291 m² 139,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Marzysz o spokojnym miejscu z z jednoczesnym bardzo dobrym dojazdem do Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Podpisana została umowa przedwstępna! Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i codziennym kontakcie z naturą, ten dom w Samborowie jest propozycją stworzoną właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 014 m² 373,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drodzy! Chciałabym zainteresować działką czy jak się fachowo mówi nieruchomością gruntową położoną w niezwykle cichej lokalizacji pośród zieleni, a jednak w sercu Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł460 808 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży doskonały teren pod inwestycje, wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, tzw. "Kolonia nad jeziorem Szejpiszki". W tym planie nieruchomość podzielona jest na obszary: 1).

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł188 m² 5 292,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Przestronny dom jednorodzinny z dodatkowym budynkiem gospodarczym w Longinówce Oferta sprzedaży Domu w malowniczej okolicy: zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł5 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 6000 m , położona w miejscowości Toszek. Doskonała lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych .

Szczegóły ogłoszenia

10 064 200 zł50 321 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Świecie przy ulicy Wojska Polskiego. Działki o łącznej powierzchni 5,0321 ha. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 588 zł31,55 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Węglin Południowy. Bliskość komunikacji miejskiej, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,64 m² 16 351,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł74,08 m² 21 868,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dlaczego warto tu zamieszkać? Topowa lokalizacja: mieszkanie z 2019 roku znajduje się w nowoczesnej, strzeżonej inwestycji tuż obok Mariny Mokotów. To idealny balans między tętniącym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w Krakowie mieszkanie o powierzchni 30,53m2, dwupokojowe na Grzegórzkach w nowej ekskluzywnej inwestycji. Zlokalizowane jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł300 m² 11 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący O powierzchni 300 m na dużej działce 1220 m , W otoczeniu zieleni I rezerwatu przyrody - choszczówka : Krótko: choszczówka | 300 m |.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł47,70 m² 6 280,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Lwówka Śląskiego. Lwówek Śląski to jedno z najstarszych miast w Polsce, które zachwyca swoją bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł107,30 m² 7 921,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom w w miejscowości Raków Kolonia, gmina Moszczenica. Do sprzedaży nowy dom parterowy w miejscowości Michałów, gmina Moszczenica. Dom znajduje się w spokojnej okolicy pozwalającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Nowoczesny dom mieszkalny , jednorodzinny do minimalnego wykończenia kondygnacji poddasza wg własnej koncepcji niepodpiwniczony. Powierzchnia : parter 100 m2, poddasze użytkowe 70 m2 wysokość 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł37,60 m² 4 867,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,67 m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu w Radlinie. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne zarówno dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł90,73 m² 21 492,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na granicy Woli i Bemowa przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą: - salon (15.60.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł60,50 m² 8 512,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I piwnicą W centrum brzeska na sprzedaż | os. Władysława Jagiełły | Lokalizacja: brzesko, os. Władysława Jagiełły Powierzchnia mieszkania: 60,5 m

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Łomży? Ta oferta może być idealnym wyborem. Na sprzedaż działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł79 m² 31 012,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament Z widokiem na wisłę W sercu warszawskiego starego miasta Widok na Wisłę | Garaż | Jasne wnętrza | Historyczna kamienica | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 777 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 000 zł47 m² 10 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie z narożnym 150-metrowym ogrodem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

597 060 zł55,80 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.