dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M4 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku w bydgoskim Fordonie (osiedle Szybowników) Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

470 000 zł58 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania o powierzchni 58m2 znajdującego się przy ul. Samsonowicza, które składa się z: - 4 pokoi - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - wc Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skalskiego

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio (pośredników nieruchomości uprzejmie i stanowczo proszę o niedzwonienie) 50 m mieszkanie z widokiem na zielone patio na spokojnym i nowoczesnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Wędrogów

Wędrogów,łódzkie

360 000 zł20 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podana cena jest za działką 2 ha. Do sprzedania działka siedliskowa zabudowana z nasadzeniami sadu i truskawki o powierzchni (76300 m2) 7,63 ha lub osobno 2 ha przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł26 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na stoku ul. Jeziorańskiego 25,5m2 Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie , kawalerka 25,5m2, do remontu, 1 pokój oraz widna kuchnia. Blok po termomodernizacji! Odnowiona klatka! parking pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł58 m² 11 808,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkaniena ulicy Czarnieckiego (szczepin, stare miasto) opis mieszkania Nieruchomość z doskonałym, dwustronnym rozkładem pomieszczeń, z oknami wychodzącymi na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

744 900 zł72 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mierzące 72,3m2 składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 968 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z perspektywami, funkcjonalne i słoneczne, idealne dla rodziny-jeśli szukasz 3 pokojowego M, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Łódź,łódzkie

420 000 zł61 m² 6 885 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Więcej informacji: alternatywa dla osób poszukujących wyremontowanego i urządzonego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji lokalizacja: łódź-Bałuty okolice ul. Osiedlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

899 000 zł213 m² 4 220,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Uwaga! Nowa atrakcyjna cena - 899 000 zł Prezentujemy klasyczny dom szeregowy w bardzo poszukiwanej lokalizacji - Os. Rokosowo przy ul. Jutrzenki o pow. całkowitej 213 m2. O% prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł66 m² 9 318 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie dla inwestora tuż przy Pl.Grunwaldzkim! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania mieści się na jednej z bocznych ulic od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

412 620 zł61 m² 6 799,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 28,77 m2 do 92,83 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

230 000 zł40 m² 5 761,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,92 m , zlokalizowane w spokojnej bytomskiej dzielnicy Stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu, przy ulicy Ks. Prymasa Augusta Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł48 m² 6 585,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,44 m2 wraz z balkonem oraz przynależną piwnicą w Centrum w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

440 000 zł66 m² 6 626,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle tulipanów Nowa inwestycja deweloperska 'osiedle Tulipanów' na obrzeżach Koszalina. Kameralne osiedle obejmuje 26 bezczynszowych lokali mieszkalnych położonych na parterze lub piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

423 830 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Abramowice

Lublin,lubelskie

360 240 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 47,4 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł70 m² 6 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na pięrwszym piętrze w 3-pietrowym bloku z 2000r, w spokojnej części Fordonu. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

780 000 zł181 m² 4 320,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Nowoczesny dom, parterowy z poddaszem! 5 min od Tarnowa, pod lasem! Sprzedaż wraz z wyposażeniem i pełnym umeblowaniem! Sprzedamy komfortowy dom o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

398 602 zł32 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,51 m2 znajdujący się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Chełmce

Chełmce,świętokrzyskie

99 000 zł1 205 m² 82,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M oferuje 4 działki budowlane po 1205 każda w miejscowości Chełmce do granicy Kielc tylko 10 km! Jeśli Państwa marzeniem jest dom na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

849 000 zł53 m² 15 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Profit Home prezentuje do sprzedaży 4 pokojowy lokal mieszkalny o pow. 53,10 m2 zlokalizowany przy ul. Kronikarza Galla w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwa pokoje o powierzchni ok 39m2. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem francuskim; - aneksu kuchennego wykonanego w wysokiej jakości ; - sypialni z oknem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

570 100 zł46 m² 12 393 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł110 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Firma Home ma przyjemność zaprezentowania mieszkanie (piętro i poddasze) w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110m2. Nowe budownictwo- 2020r. w okolicy dzielnicy Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 577 328 zł84 m² 18 856,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

123 100 zł1 077 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o pow. 1077 m zlokalizowaną na osiedlu domków jednorodzinnych w Dąbrowie Chełmińskiej. Teren, na którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Harfowa

Lędziny,śląskie

299 000 zł1 528 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną przy ul. Harfowej w Lędzinach. Działka budowlana, media w drodze. Działka płaska, wolna od zabudowań i nasadzeń. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 100 zł55 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca przestronne mieszkanie (55 m2) na parterze, w przepięknej, zabytkowej kamienicy projektu Carla Meyera przy ulicy Cieszkowskiego. Kamienica odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogórze,pomorskie

1 490 000 zł187 m² 7 967,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Nieruchomość jest położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w miejscowości Pogórze gmina Kosakowo przy ul. Modrzejewskiej. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo - handlowa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

638 500 zł38 m² 16 802,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wkraczając do tego magicznego 2-pokojowego mieszkania, stajesz w progu elegancji i funkcjonalności. Oto skrawek przestrzeni, gdzie każdy centymetr został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

835 000 zł125 m² 6 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy a sprzedaż wykończone przestronne pół domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

393 667 zł34 m² 11 616 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy podobne apartamenty w innych inwestycjach. Szukasz apartamentu, który zapewni Ci poczucie luksusu i pozwoli na wygodne życie codzienne? Jeśli tak, to ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

346 500 zł39 m² 8 905,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Diamentowe Tarasy - mieszkanie z ogródkiem / stan deweloperski/ w nowej inwestycji przy Wolińskiego. Osiedle położone w pobliżu budynków Black Red White. Planowany odbiór bloku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Swarzędz,wielkopolskie

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

665 000 zł48 m² 13 813,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużym ogrodem w kameralnej i zielonej części Bronowic. Budynek I lokalizacja Budynek zrealizowany w 2017 roku przy ul. Stawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Syrokomli

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł112 m² 10 507,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²