dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 595 zł33 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Łomża,podlaskie

270 000 zł49 m² 5 515,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 7 piętrowego bloku przy ul. Żeromskiego. Na powierzchni ok 49m2 znajduje się salon o powierzchni ok. 25m2 z wyjściem na balkon, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

849 800 zł61 m² 13 931 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

416 874 zł61 m² 6 828,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,05 m2 ulokowane na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 429 zł33 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piłsudskiego

Tarnów,małopolskie

155 000 zł58 m² 2 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom drewniany 58 m2 usytuowany na 0,0272 ha działce w okolicach ulicy Piłsudskiego - 180 m od basenu - do remontu kapitalnego. Dom z początku lat 50-tych Na działce woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Bolko

Opole,opolskie

420 000 zł67 m² 6 246,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestronnego, wyremontowanego mieszkania w centrum, to ta oferta jest idealna dla Ciebie *** tylko U nas *** lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 250 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Mirkowie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

768 350 zł64 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 219 000 zł107 m² 11 393 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam Państwa uwadze ofertę mieszkania przy ulicy Daszyńskiego na wrocławskim Nadodrzu, urządzonego ze starannością, w pięknej, wyremontowanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Kobyłka,mazowieckie

740 000 zł75 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie (możliwość wydzielenia 4 pokoju) z ogródkiem 105m2 w zabudowie domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 429 zł33 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

280 000 zł96 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja! Dom w zabudowie szeregowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowej ok. 65 m2, pow. całkowita (z poddaszem) ok. 110 m2 położony w Chlebowie, gm. Stara Dąbrowa. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

475 000 zł48 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji: martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w dzielnicy Nowej Huty - Os. Bohaterów Września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

594 997 zł63 m² 9 442,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Hit astra 3M z balkonem/rozkład/gotowe/start Oferujemy na sprzedaż fajne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 63 mkw na Gądowie - wejście z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Retków

Retków,dolnośląskie

499 000 zł98 m² 5 106,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom poniemiecki do zamieszkania - Retków Do sprzedaży budynek mieszkalny wraz z dwoma budynkami gospodarczymi posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 29 arów. Budynek mieszkalny: pow,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

876 035 zł61 m² 14 270 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji obok Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szczebrzeszyn

Szczebrzeszyn,lubelskie

39 000 zł10 900 m² 3,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 1,09 ha Przedmieście Zamojskie, gmina Szczebrzeszyn nowa niższa cena lokalizacja Działka rolna położona w obrębie miejscowości Szczebrzeszyn - Przedmieście Zamojskie Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł108 m² 6 435,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 108m2 znajdujący się na działce o powierzchni 20ar. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

535 000 zł39 m² 13 700,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie O ciekawym rozkładzie W okolicy dobrego pasterza Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39,05 m2, znajdujące się na ul. Nuszkiewicza, na Prądniku Czerwonym, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

335 000 zł49 m² 6 871,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,75 m2, zlokalizowane na Osiedlu Stałym w Jaworznie, przy ul. Kalinowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bzowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł147 m² 6 107,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak z dużą działką. Dom o powierzchni 147,2 m2 składa się z: parter: garaż wraz z pomieszczeniem sanitarnym, hol z miejscem na dużą szafę w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł45 m² 6 962,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku na Bielawkach. Pokoje o powierzchni: 14, 9.5, 8.5m2, w tym jeden przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grudza

Grudza,dolnośląskie

199 000 zł6 200 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,62 ha położona w miejscowości Grudza gm. Mirsk. Działka w nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta (70x84m) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

355 000 zł72 m² 5 041,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,40 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy w Piekarach Śląskich - Os.Powstańców przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Smukała

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł1 802 m² 137,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1802 mkw w Bydgoszczy na osiedlu Smukała opis: - wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny - dojazd drogą gruntową.