dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bzowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł147 m² 6 107,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak z dużą działką. Dom o powierzchni 147,2 m2 składa się z: parter: garaż wraz z pomieszczeniem sanitarnym, hol z miejscem na dużą szafę w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł45 m² 6 962,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku na Bielawkach. Pokoje o powierzchni: 14, 9.5, 8.5m2, w tym jeden przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grudza

Grudza,dolnośląskie

199 000 zł6 200 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,62 ha położona w miejscowości Grudza gm. Mirsk. Działka w nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta (70x84m) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

355 000 zł72 m² 5 041,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,40 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy w Piekarach Śląskich - Os.Powstańców przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Smukała

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł1 802 m² 137,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1802 mkw w Bydgoszczy na osiedlu Smukała opis: - wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny - dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

429 000 zł86 m² 4 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowodworce szeregówka stan deweloperski w poszukiwanej okolicy o powierzchni użytkowej 81,01m2. Świetna lokalizacja blisko miasta a zarazem idealne miejsce do zamieszkania. Segmenty skrajne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czechowa

Bielsko-Biała,śląskie

388 875 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja W samym centrum miasta! dla biura nieruchomości! kupujący jest zwolniony Z płatności podatku pcc! Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji w centrum miasta na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

261 095 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dory Adres ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 27 mieszkań zamkniętych w bryle trzykondygnacyjnego. Zlokalizowana jest w centralnej części Tyczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł48 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ciepłe i słoneczne mieszkanie, świeżo po remoncie. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata po remoncie instalacji po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwitnąca

Pruszków,mazowieckie

602 160 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w bliskim Pruszkowie, na rynku pierwotnym (st. deweloperskim, 0% prowizji, bez pcc), dobrze skomunikowane z Warszawą. Osiedle zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tymianka

Tymianka,łódzkie

172 000 zł1 720 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1720m 2 W pobliżu strykowa Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1720m 2 położonej w miejscowości Lipa w gminie Stryków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jenin

Jenin,lubuskie

110 000 zł700 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę o powierzchni 700 m kw., położoną w Jeninie - ładnej, dobrze zagospodarowanej wsi, leżącej ok. 5 km do obrzeży Gorzowa, a ok. 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żywiec

Żywiec,śląskie

471 700 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękna widokowa lokalizacja! Podana cena to cena brutto. Inwestor wystawia fv. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny i widokowy apartament w stanie deweloperskim w Żywcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Augustów,podlaskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w odległości 500 m od jeziora! W skład posesji wchodzi dom jednorodzinny podpiwniczony, budynek gospodarczy, altanka oraz garaż blaszany. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

874 962 zł54 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

749 900 zł121 m² 6 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

472 000 zł50 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu, rozkładowe, funkcjonalne i ciche. Powierzchnia wynosi 49,6 m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowy Dwór przy ulicy Rogowskiej. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 089 000 zł92 m² 11 787 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować państwu czteropokojowy, przestronny apartament premium w cudownej inwestycji Rezydencha No.13. Unikatowy projekt rezydencji No.13 to produkt, który zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

435 000 zł47 m² 9 243,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Chylońskiej, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 47,06 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

13 500 000 zł98 100 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę przy A4. Oferowana nieruchomość znajduje się w obrębie Strzelno, gmina Pieńsk. Powierzchnia nieruchomości wynosi 9,81 ha. Nieruchomość jest zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 000 zł40 m² 11 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wlotowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Okazja!trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie i lokalizacji. Mieszkanie słoneczne w zielonym otoczeniu. Wszędzie blisko - a cicho jak poza miastem! Mieszkanie z osobną kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

285 000 zł61 m² 4 664,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Piły! Mieszkanie o pow. 61,1 m 2 z balkonem. Śródmieście! Blok, IV Piętro! Mieszkanie dwustronne , słoneczne w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Letniskowa

Koziegłowy,śląskie

141 480 zł1 179 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukałeś wymarzonego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Sprawdź czy znalazłeś! Jeśli kochasz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Uraz

Uraz,dolnośląskie

169 999 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Urazie/zielona przy drodze/ przy drodze/ogrodzona+media Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 ( prostokąt ) o wymiarach 50 x 20 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

761 670 zł60 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł63 m² 6 996,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bartodziejach Mieszkanie o metrażu 62,6 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice,łódzkie

220 000 zł93 m² 2 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 633 m²

Dom do remontu - ok. 93M 2 - piotrowice gm. Bielawy Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni ok. 93m 2 posadowionego na działce o powierzchni 5 633m 2. Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

562 950 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w centrum Krakowa lokalizacja Kraków, centrum, 29-Listopada. 500m do Akademii Rolniczej, 800m do Politechniki Krakowskiej i 1000m do Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

329 000 zł34 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasne Kawalerka do wejścia w dzielnicy Czuby os. Ruta nieopodal wąwozu. Prezentowane mieszkanie to 33,6 metrowa powierzchnia, w skład której wchodzi: - pokój (19m2) - oddzielna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120 m 2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 2500 m 2. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł169 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom wolno stojący 169 m2! Funkcjonalny bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem dom z dobrze zaplanowaną przestrzenią. Rozkład pomieszczeń; parter: - wiatrołap 2,89 m2 - Hol 6,06 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Aleksandria

Aleksandria,mazowieckie

320 000 zł17 800 m² 17,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na pograniczu Olszówka-Aleksandria 3 km od powstającego parku rozrywki suntago we Wręczy, mieści się ta kształtna działka 1,78 ha rolno-budowlana. Mpzp przewiduje na 90-ciu m od drogi budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 065 001 zł95 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bielany wrocławskie / lux apartament 4 pok / II poziomy / ogródek bielany wrocławskie, błękitne aleje - przyjazne osiedle , place zabaw, ogródki, znakomita komunikacja Z wrocławiem polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł52 m² 7 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokoje | spokojna okolica | blisko centrum | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Wejherowa, niedaleko lasu i w pobliżu centrum. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodociągowa

Mikołów,śląskie

791 839 zł121 m² 6 518,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5