dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

2 450 000 zł79 m² 31 012,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament Z widokiem na wisłę W sercu warszawskiego starego miasta Widok na Wisłę | Garaż | Jasne wnętrza | Historyczna kamienica | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 777 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 000 zł47 m² 10 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie z narożnym 150-metrowym ogrodem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

597 060 zł55,80 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł126 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom wolnostojący przy lesie | projekt indywidualny | 5 pok. | 119 m | 6 arów | Stan surowy otwarty | Świetna lokalizacja Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 254 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie szum morza stanie się Twoją codziennością, a praca będzie na wyciągnięcie ręki? Oferujemy na sprzedaż przestronną i ustawną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 472 zł34,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

666 135 zł58,95 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł403 m² 173,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 14 działek położony w Górach Kamiennych w malowniczej miejscowości Chełmsko Śląskie. Działki położone są na wzgórzu delikatnie schodzącym do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 860 zł47,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

573 400 zł11 468 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W boruchowie (gmina ryczywół) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1,1468 ha w położona w Boruchowie (gmina Ryczywół, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 025 m² 26,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora Ryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł20 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy. Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł180,40 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Przestronny Dom. Nieruchomość posadowiona jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok.1630m2 z ogrodem oraz ze Stawem, a Bardzo Zielonej, Bardzo Ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,63 m² 5 323,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Bytomiu w dobrej lokalizacji (ul. Al.Legionów; okolic Szpitala Górniczego, szkoły). Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57,81 m² 13 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gościeradowskiej. Targówek w najlepszym wydaniu - wygodnie, zielono i z doskonałym dojazdem! O mieszkaniu Mieszkanie ma powierzchnię 57,81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem! Idealna propozycja dla dużej rodziny, jak również do prowadzenia firmy. Budynek wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł146,02 m² 5 060,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom W zabudowie bliźniaczej W kiełpinie Dom o powierzchni użytkowej 146 m2 Duża działka 500 m2 Ten wyjątkowy bliźniak jest przestronny jak nie jeden dom wolnostojący. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Dom wolnostojący z halami magazynowymi i garażami, zblewo Nowa cena! Biuro Nieruchomości Apartament oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Zblewie,.

Szczegóły ogłoszenia

59 300 zł801 m² 74,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych położonych nad pięknym jeziorem dołgie. Kupujący nie płaci 2% pcc. Cena zawiera podatek vat. Działki budowlane położone w miejscowości Dołgie, ok. 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł20 188 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 20.188 m2 (2,0188 ha) usytuowany w miejscowości Bocian w gminie Kołbiel (nr.ew. 228/3 ob. Bocian). Teren posiada dostęp z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

| do sprzedania dom w miejscowości Bębło (gmina Wielka Wieś). Nieruchomość stanowi budynek o powierzchni całkowitej 79 m 2 , na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł80,86 m² 7 160,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szwederowo 4 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z czterech osobnych pokoi, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł142,50 m² 4 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.133 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł267 m² 2 992,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:402 m²

Niepowtarzalny, przestronny dom (267 mkw. całkowitej powierzchni) o unikalnej, mieszanej konstrukcji, idealny dla jednej lub dwóch rodzin, bliskość natury i pełna infrastruktura. Przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł800 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Przyłęk o powierzchni ok 800m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Skierdy Gmina Jabłonna. Wymiary: 23,31x42,89 Skrzynka energetyczna w działce Możliwość przyłączenia gazu Na tą chwile woda.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 067 m² 346,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1067 M Z mpzp | mierzyn | blisko szczecina I cena do negocjacji Wyjątkowa działka budowlana 1067 m w Mierzynie idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł124,43 m² 2 563,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Potęgowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 466 zł61,23 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,51 m² 18 661,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na siódmym piętrze. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi - 16 i 10m.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł49 m² 8 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy do sprzedaży jest mieszkanie o pow. 49,90m2 znajdujące się przy ul.Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w niskim bloku (bez windy) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł800 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 8 arów, położoną w miejscowości Łukowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł327,26 m² 3 361,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom z pięknym dużym terenem wokół, nieopodal Trzebini i Krzeszowic! Oferuję do sprzedania bardzo ładny duży dom wolnostojący, gustownie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł899 m² 3 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż znakomicie zlokalizowanadziałka budowlana o pow. 899 m2 pod budownictwo wielorodzinne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 737 m² 32,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana ( w obecnym studium) o powierzchni 27 arów, położona w Zagórzanach, gmina Gorlice. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

45 000 000 zł7 021 m² 6 409,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni ponad 7 000 m2 zlokalizowany w Rzeszowie. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 172 000 zł1 628 m² 2 562,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż zespół budynków produkcyjnych z zapleczami o łącznej powierzchni budynków około 1628m2 - Radom, okolice Al. Stefana Czarnieckiego! Teren zabudowany: - murowany budynek.