dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 429 zł33 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

576 151 zł57 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Czernica,dolnośląskie

649 000 zł214 m² 3 032,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący na działce 800 m w Czernicy z dojazdem asfaltowym o pow. użytkowej na 2 kondygnacjach 124m2, pow. całkowita z piwnica i komunikacja - 214 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze w wysokim bloku wybudowanym w 1975 roku na cieszących się dobrą sławą Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybna

Rybna,małopolskie

143 459 zł5 800 m² 24,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk Fresh Start sp. z o.o. sprzeda za łączną kwotę 143.459,00 zł: a) nieruchomość gruntową, składającą się z działek o numerach ewidencyjnych: nr 769 o pow.0,3000 ha, nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fliegera

Katowice,śląskie

380 000 zł49 m² 7 698,54 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja, ul. Fliegera obok awf. Wjazd na A4- 200m, ścisłe centrum 600m, park Kościuszki- 300m. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 49,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Krucza

Marcinkowice,dolnośląskie

1 270 000 zł190 m² 1 047,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek biurowo-magazynowy położony w Marcinkowicach pomiędzy Wrocławiem a Oławą. Dojazd do Wrocławia zajmuje ok. 15 minut. Budynek został wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalskiego

Kraków,małopolskie

911 000 zł61 m² 14 885,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o metrażu 61,2 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Tadeusza Rogalskiego. Cena mieszkania: 911.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marynin

Marynin,mazowieckie

309 000 zł1 500 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Marynin na sprzedaż. Świetna oferta! nowa niższa cena!do sprzedaży duża 1500mkw działka w Maryninie w gminie Grodzisk Mazowiecki. Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 553 zł52 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł83 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, zlokalizowane w dzielnicy Ursus, ul. Dzieci Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 3 (ostatnim) piętrze z windą, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyrobiskowa

Rybnik,śląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący Rybnik - Niedobczyce ul. Wyrobiskowa Budynek wybudowany w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Nieruchomość znajduje się w zacisznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

532 350 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest Chorzowie, przy ulicy Odległej, w zacisznym i spokojnym punkcie miasta, tuż przy granicy ze Świętochłowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł30 m² 13 157,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lux/centrum/śródmieście/paulińska/1pok/kamienica po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grobla Świętego Jerzego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł79 m² 5 668 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferowana nieruchomość to lokal o powierzchni użytkowej 79,40 m2 znajdujący w się na parterze budynku, przy ulicy Grobla Św. Jerzego. Lokal składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Samborowo

Samborowo,warmińsko-mazurskie

109 000 zł1 533 m² 71,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżówce, kolonii Samborowa. Jest to idealna propozycja dla osób, które szukają swojego miejsca zdala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

315 000 zł62 m² 5 105,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,7m2 wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość znajduje się na w centrum miasta Leszna na os. Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 999 zł125 m² 7 985,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Okazja/żórawina/bliźniak/4pok./TARAS/OGRÓD/LUX! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

525 740 zł58 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej - częściowo wykończony! N20 Nieruchomości oferuje nowe, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej. Piękna i cicha okolica, dużo zieleni, oraz widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jest dostępne od zaraz. Piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

720 412 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Osiedle Miejskich Willi Dla Rodziny mieszkanie w miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

355 356 zł37 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

331 429 zł33 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł31 m² 16 296,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 30,62 m2 posiadającą balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Działka budowlana Korabiewice

Korabiewice,mazowieckie

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknie zadrzewionej i ładnie położonej działki, one czekają na Ciebie. Do sprzedaży wystawiamy kilka działek budowlanych z mpzp od 1200 do 1500 m w cenie 70 zł m, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia