dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

265 000 zł44 m² 5 968,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,40 m , znajdującego się przy ul. Paderewskiego 21 w Łodzi. Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Pietrzykowice,dolnośląskie

319 000 zł1 212 m² 263,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna działka budowlana w centrum Pietrzykowic przy ulicy Wrocławskiej. Działka prostokątna o wymiarach 23,5m na 51,5m. Przy działce wszystkie media poza ciepłą wodą (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

512 539 zł60 m² 8 532,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do odbioru mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 60,07 m2 w stanie deweloperskim z garażem w bryle budynku. Inwestycja usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

523 058 zł55 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł57 m² 5 614 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 57m2 ul Hoża os Czarnów W skład którego wchodzą - 3 pokoje -balkon - widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł55 m² 12 386,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Po generalnym remoncie przy metrze Kondratowicza 3 pokojowe mieszkanie 56,4m2 przy ul. Malborskiej na Targówku. Na mieszkanie składa się powierzchnia całkowita 54,90m2 + piwnica 1,5m2 Dookoła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

350 000 zł66 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - pokój dziecięcy - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

4 230 000 zł476 m² 8 893,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się w Warszawie na mokotowie/wilanowie w okolicy Alei Wilanowskiej przy ul. Śródziemnomorskiej w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł68 m² 10 425,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja do 31/08/2023 Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w sercu Zielonej Białołęki przy ul. Skarbka z Gór 134. Jeśli szukasz ustawnego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie: - salon z loggią - sypialnia - łazienka - widna kuchnia możliwość zrobienia aneksu kuchennego Pełną własność z księgą wieczystą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł68 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

4 pokoje wynajem do remontu sgh Pole Mokotowskie Prezentowana nieruchomość to 68,20-metrowe mieszkanie, które w obecnym układzie składa się z: - 4 niezależnych pokoi o metrażu odpowiednio:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania z antresolą w jednej z najciekawszych dzielnic Opola, kolonii Gosławickiej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł59 m² 9 726,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 przy ulicy Porębskiego w Gdańsku. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

720 080 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Zielone Mogilany. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez prowizji! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nieborów

Nieborów,łódzkie

179 000 zł1 731 m² 103,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Magiczne i malownicze miejsce jakim jest Nieborów to idealne miejsce na wymarzony dom. Działka jaką posiadamy w swojej ofercie znajduje sie właśnie na terenie wspomnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 139 000 zł138 m² 8 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Podana cena dotyczy budynku b28/a realizowanego w ramach inwestycji Osiedle Królewskie, zlokalizowanego na działce o pow. 422m2, z garażem oraz południowo-wschodnią ekspozycją ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł35 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 w inwestycji Willa Potokowa przy ul. Potokowej na Wrocławskich Maślicach Budynek dwupiętrowy, mieszkanie zlokalizowane na pierwszym. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 27,3 m2 zlokalizowaną na Woli / Mirów. 900 m - od Śródmieścia Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

627 200 zł64 m² 9 769,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 64,2 m2 usytuowane jest na 2 piętrze budynku 3 piętrowego, z windą, wybudowanego w 2018 roku. Do nieruchomości przynależy miejsce garażowe w hali podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Jazgarzew,mazowieckie

589 000 zł5 900 m² 99,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż 2 działki (numer 593 i 595) o łącznej powierzchni aż 5900 m2! Działki objęte są w 46% miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

469 900 zł50 m² 9 428,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Jeśli szukasz miejsca, które stanie się Twoją oazą spokoju na spokojnym osiedlu, właśnie je znalazłeś. To mieszkanie 2-pokojowe to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

572 000 zł52 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy!ta oferta tylko U nas! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 11 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Narożne rozkładowe mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawady

Zawady,mazowieckie

135 000 zł1 347 m² 100,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcąc zamieszkać w spokojnej, leśnej okolicy warto zatrzymać się przy tej ofercie. Prezentowana nieruchomość to zadrzewiona, prostokątna działka budowlana w miejscowości Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł47 m² 7 369,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje | 47,36 m2 | ul. Chrobrego | Rzeszów Prezentowane 2pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,36 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

419 000 zł52 m² 7 996,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach na Wzgórzach Krzesławickich z potencjałem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł315 000 m² 1 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46 m2 na Bielawach: lokal mieszkalny składa się z: - trzech niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł72 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przytulne, jasne, przestronne i bardzo wygodne mieszkanie na osiedlu Glinki. To propozycja dla osób ceniących ciszę i doceniających uroki mieszkania i życia na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

750 000 zł292 m² 2 568,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z działki o powierzchni około 2012m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż przedwojenna willa w klimatycznym miejscu z ładnie położoną działką o pow. 1186 m2 w Bielsku-Białej przy Młyńskiej. Budynek piętrowy o pow. użytkowej 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

676 730 zł91 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudna

Rudna,dolnośląskie

55 000 zł1 308 m² 42,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji! atrakcyjna cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Kliszów- gm. Rudna o powierzchni 13,08ar. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł31 m² 14 983,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Odrzańskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

497 743 zł44 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe już we Wrześniu Mieszkanie w miejskiej Willi. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Oferuję do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 100 m2, na działce 135 m2 w Falenicy gmina Wawer. Funkcjonalny układ pomieszczeń, na dwóch pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł151 m² 5 613,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - osiedle kolorowe - chynów. Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł46 m² 4 229,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz ul. Piłsudskiego okolice not-u - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,1m2 położone na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

425 600 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

463 758 zł42 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest Chorzowie, przy ulicy Odległej, w zacisznym i spokojnym punkcie miasta, tuż przy granicy ze Świętochłowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:756 m²

Oferta wyłącznie w Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na osiedlu Wilkowyja, przy ul. Morgowej z szybkim dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Mierki

Mierki,warmińsko-mazurskie

622 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BB Nieruchomości oferuje na sprzedaż unikalny Apartament A3 w miejscowości Mierki 6km od Olsztynka nad Jeziorem Pluszne w Apartamentowcu Perła. Na sprzedaż apartament A3 o pow. 62,20.