dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

1 090 000 zł123 m² 8 861,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Kopalinie jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji, znanej z kameralnej atmosfery, pięknych lasów i spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,30 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wejherowo, ul. Dzięcielskiego - 3 pokoje, 63,30 m2, 3 piętro, do remontu Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m2, położone na 3 piętrze w Wejherowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł124 m² 2 895,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dom w stanie surowym otwartym - 124 m - działka 1036 m - Pączewo - 359 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 124 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

11 960 400 zł19 934 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki w Pruszczu Gdańskim ul. Kupiecka Działka o powierzchni 19934m2 jest ogrodzona płotem. Posiada dostęp do prądu. Główny atut : działka znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

315 600 zł2 630 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w gm. Działdowo! Nieruchomość o przeznaczeniu pod budowę mieszkaniową, zagrodową oraz usługową (nieuciążliwą)! Działka jest w trakcie podziału jej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,68 m² 15 109,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogródkiem | parter | Jagodno | ul. Drabika Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w inwestycji atal w nowoczesnego budynku przy ul. Drabika na.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł395,70 m² 11 346,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność oraz najwyższy standard wykończenia. Ten imponujący dom wolnostojący o powierzchni 395,7 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,16 m² 5 503,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wcentralnwj części miasta Rzepin, woj. lubuskie. Położone jest na parterze w ocieplonej kamienicy. Powierzchnia lokalu to nieco ponad.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł2 507 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2507 m 2. Działka zlokalizowana jest w Krępie Kaszubskiej , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł70 m² 7 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m , wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m w Arciechowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 683 m² 1 247,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę 1683 m przy Parku Zdrojowym | Konstancin-Jeziorna oraz projekt willi 400 m z pozwoleniem na budowę nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł25,56 m² 11 306,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w nowosolskiej kamienicy w samym sercu miasta. Lokal jest w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 007 m² 648,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 3000 m2, wymiary działki 52x58 m2 Teren przy drodze asfaltowej, media prąd, woda i gaz przy samej działce. W okolicy zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł99 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych części Bydgoszczy - w pobliżu centrum, a jednocześnie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł177,63 m² 4 160,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie o niespotykanej wielkości- 177,63 m2. Bardzo atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja- tarnów. ul. Brandstaettera Przestronny, II poziomowy lokal mieszkalny, częściowo wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , wykonany w solidnej technologii z grubego muru z cegły glinianej, ocieplony czarnym styropianem 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,30 m² 16 853,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m , położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 900 zł180,40 m² 5 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

100 300 zł1 003 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1003 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/2 o powierzchni 1003 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Mogilno,kujawsko-pomorskie

860 000 zł607,20 m² 1 416,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Na sprzedaż hala produkcyjna z placem manewrowym, mogilno Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o charakterze przemysłowym, zlokalizowaną w Mogilnie przy ul. Przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344,22 m² 7 262,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 439 m²

Oferujemy Państwu jedyną w swoim rodzaju posiadłość, z wyjątkowym otoczeniem na sprzedaż! Nieruchomość położona jest we wsi Modrzewie, gmina Goleniów z dogodnym dostępem do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 341 m² 205,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: prestiż i Wygoda Działka znajduje się przy ulicy Sosnowej, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i gęstych borów sosnowych. To adres, który gwarantuje najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy na wynajem urokliwy dom wolnostojący, idealny dla rodziny ceniącej komfort i spokój. Położony na prestiżowym bydgoskim Czyżkówku, ten jednorodzinny dom stanowi harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

583 632 zł46,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej. Opis budynku: - powierzchnia użytkowa: 83m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł187,50 m² 2 661,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną W centrum ozimka A jednocześnie otoczoną liczną zielenią , co tworzy namiastkę spokoju I przestrzeni W samym centrum miasta. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł41,97 m² 20 467 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Diune hotel 5* | prywatny apartament | kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Diune Hotel & Resort, tuż przy samej plaży. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 620 zł49,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43 m² 12 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 726 m² 112,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki w urokliwej miejscowości Sadłogoszcz, która zachwyci miłośników natury i spokoju. To niepowtarzalna szansa.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 852 m² 143,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, w obrębie dzielnicy Zagórze, w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 662 o powierzchni 0,0981 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 55,20 m2 przy ul Jana Ostroroga w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 400 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Wiśniowe Osiedle w Czernikowie (ul. Ogrodowa). To.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł45,40 m² 17 621,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,42 m - Warszawa, stara Ochota, szczęśliwice Sprzedam mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie wygodną lokalizację oraz spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 128 m² 179,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Marzysz o domu w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

434 400 zł8 688 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o szerokości 31 metrów, z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny 1-rodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Dostępne media: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 613 m² 89,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w dzielnicy Nowe Miasto (zawada) w Zielonej Górze. Działka graniczy z terenami zabudowanymi. W niedalekiej odległości od terenów przemysłowych. Na.