dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

305 000 zł40 m² 7 644,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie os. Sienkiewicza przy ul. Nowogródzkiej. Powierzchnia 39,9 m : - korytarz, - oddzielna kuchnia, - salon, - pokój (bez okna) - łazienka, - do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwikowska

Oleśnica,dolnośląskie

619 000 zł110 m² 5 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta w sdp Nieruchomości. Właściciel wystawia fakturę vat w związku z tym nie płacą Państwo podatku pcc. Podana cena zawiera już podatek. Tylko pierwsze 3 domy w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gryczana

Kraków,małopolskie

1 089 000 zł124 m² 8 784,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł75 m² 13 441 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg228-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - przestronny salon z aneksem 6,6m x 4,5 - korytarz z miejscem na szafę - 2 duże łazienki (4m2 i 5m2) - długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

475 600 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na bardzo bliskim Tarchominie, w pobliżu skrzyżowania ul. Myśliborskiej ze Światowida. Powierzchnia całego mieszkania wynosi 32,8 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

450 585 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Daliowej w dzielnicy Ponikwoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł60 m² 23 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament wynajmowany w sezonie na doby dzięki czemu generuje wysokie zyski, po sezonie wynajem długoterminowy. Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł645 m² 11 628 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić działkę 1850 m2 znajdującą się w Warszawie na ul. Chełmżyńskiej. Na działce można wybudować usługi oraz budynek mieszkalny do 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dwupiętrowy dom wolnostojący, na wysokim podpiwniczeniu. Mieści się w dzielnicy domków jednorodzinnych na osiedlu Osada Młyńska, blisko las, rzeka i zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł64 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży mieszkania trzypokojowego na Bemowie w niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 usytuowane na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

488 000 zł104 m² 4 678,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne przestronne mieszkanie do własnej aranżacji - Piła Zamoście - Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 104,30 m 2 usytuowane na 3 piętrze trzykondygnacyjnego zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rataje

Poznań,wielkopolskie

333 083 zł28 m² 12 059 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sufczyn

Sufczyn,małopolskie

780 000 zł12 100 m² 64,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, do sprzedania działka w super lokalizacji z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dembowskiego

Trzebinia,małopolskie

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom w Trzebini-Sierszy przy ul. Dembowskiego. Dom z 1975r o powierzchni 180m2 jest posadowiony na ładnej 15 arowej działce. Cicha spokojna okolica. Na parterze znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

446 677 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Trzy pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w budynku B4, nr 5 o powierzchni użytkowej 58,01 mkw. Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych. Prezentowane mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł45 m² 7 375,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na Starym Pogodnie z dużym potencjałemm 3 - pokojowe o powierzchni 44,74 m2 położone na drugim piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Pogodnie w Szczecinie. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwustronne, doświetlone mieszkanie z balkonem, położone u zbiegu Al. Jana Pawła II i ul. Stawki, w zadbanym budynku , usytuowane na 6 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

15 000 000 zł300 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Rezydencja foksal Luksusowy Apartament zlokalizowany na 5 (ostatnim) piętrze w prestiz owej Rezydencji Foksal usytuowanej nieopodal ulicy Nowy Świat tuz przy Trakcie Królewskim. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 585 000 zł118 m² 21 869,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu duże, eleganckie mieszkanie położone w zadbanej kamienicy w samym sercu Warszawy przy ul. Wilczej. 119 metrowy apartament usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

10 000 000 zł4 502 m² 2 221,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren budowlany w Kołobrzegu, częściowo zabudowany budynkami gospodarczymi. W otoczeniu projekty developerskie. Teren przwidziany pod zabudowę mieszkaniową, jest wz dla budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Rzeczna

Kiełczów,dolnośląskie

299 000 zł1 327 m² 225,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka siedliskowa w Kiełczowie przy ulicy Rzecznej o pow.1327m. Działka narożna, w kształcie prostokąta 29x46m. Przy działce wszystkie media : prąd,woda,gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ochojno,małopolskie

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 336 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Ochojno w bliskiej odległości od Krakowa. Dom z roku 1994. Powierzchnia domu 250 m2 użytkowa 110 m2 Powierzchnia działki nr 332 to 5336 Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

449 000 zł27 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszka Bohomolca w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży ustawny pokój - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

866 760 zł72 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł76 m² 8 859,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz tylko teraz miejsce postojowe gratis! Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyczerpy-Aniołów

Częstochowa,śląskie

529 000 zł190 m² 2 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość na którą składają się dwa niezależne budynki dom wolnostojący o pow. 150 m2 oraz drugi dom wolnostojący o pow. 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

230 000 zł28 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gustownie wykończona, przestronna i bardzo słoneczna kawalerka w kamienicy po kapitalnym remoncie! Mieszkanie na pierwszym piętrze, w centrum miasta, w kameralnej kamienicy! Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł30 m² 23 712,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

480 000 zł62 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż. Ul. Dziesięciny. Osiedle Dziesięciny. Białystok. Nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 położone na IV piętrze niskiego bloku. Na jego powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

520 000 zł99 m² 5 246,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta zarezerwowana biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami.BEZPIECZNIE SPRZEDASZ I KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TYLKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Pierzchno

Pierzchno,śląskie

519 000 zł8 930 m² 58,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok 8'900 m2 znajdującą się w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim, w gminie Wręczyca Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Doskonale usytuowane 2-pok. w bdb stanie z loggią! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Klinach-Zacisze. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

94 000 zł900 m² 104,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, o powierzchni 900 m2, pod dom jednorodzinny dwuspadowy, posiada warunki zabudowy., wydane warunki na przyłącze energetyczne oraz wodociągowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Korytów

Korytów,mazowieckie

1 550 000 zł1 250 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Tanio do sprzedaży wystawiamy, hale magazynowo-biurowe po generalnym remoncie hali jak też biurowca w 2019 roku. Biurowiec jedno-piętrowy ok 240 m kw w nim biura, pomieszczenia socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł32 m² 16 144 zł/m²

 

Piętro:18/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m znajdujące się na 18 piętrze 21 piętrowego budynku, z ekspozycją okien w kierunku parku Kępa Potocka. Mieszkanie składa się z: - 1 pokój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

385 560 zł32 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy łódzkiej Manufakturze! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46m 2 , na 3 piętrze w kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

455 202 zł44 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

345 000 zł55 m² 6 271,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie O pow. 55,01M 2 / piła zamość / parter opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,01m 2 , zlokalizowane na parterze bloku składające się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

254 380 zł32 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralną i nowoczesną inwestycję znajdujące się w Tyczynie. W ramach tej inwestycji do dyspozycji m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne typu M-3 na osiedlu Cudne Chmielniki w Prądocinie (15km do centrum Bydgoszczy). Mieszkanie zajmuje powierzchnię 47m2i składa.