dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

536 592 zł48 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe do wykończenia. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,91 m2 na parterze w 10 piętrowym bloku w inwestycji Orkana Residence przy ul. Hetmańskiej. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

310 000 zł1 500 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieszkać w pięknym i spokojnym a zarazem rozwojowym miejscu ? To właśnie dobrze trafiłeś! Adamowizna słynie z pięknych zabytków między innymi z dworku dr. Mateusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mamy do zaoferowania fajne 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, na ul. Czackiego. Lokalizacja jest naprawdę świetna, cicho i spokojnie. Dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie ma wygodny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

710 000 zł165 m² 4 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację- przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni - 1/2 Bliźniaka ok. 165 m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poddębice

Poddębice,łódzkie

169 000 zł3 263 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Polecamy działkę z Warunkami zabudowy na budynek mieszkalny parterowy, nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Boguchwała,podkarpackie

418 390 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu niskich bloków z windą. Lokalizacja zaledwie 15 min od centrum Rzeszowa. Mieszkanie o pow. 59,77 m2 dostępne jest na 1, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żuromin

Żuromin,mazowieckie

100 000 zł5 800 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: działki gruntu nr 232 o powierzchni 0,58 ha zabudowanej. Miejscowość: rzężawy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 272 229 zł107 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - Sołacz - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł72 m² 5 576,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 399000zł brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: piękne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i ogródkiem w ostatniej Lini zabudowy na Osiedlu Mała Toskania które znajduję się na samym początku Jagodna Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

310 604 zł55 m² 5 645,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 28,77 m2 do 92,83 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozietuły

Kozietuły,mazowieckie

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Sprzedam gospodarstwo sadownicze. Cena do uzgodnienia. Szczegóły przez telefon, lub email.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żerków

Żerków,wielkopolskie

310 833 zł3 500 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w postaci: zabudowanej nieruchomości gruntowej nr 106/1 i 106/2 o powierzchni 0,3500 ha Miejscowość: brzóstków 31,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł58 m² 4 726,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie wraz z balkonem, kuchnią, łazienką i przedpokojem w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie świetnie skomunikowane, położone na VII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny! W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glinik

Kraków,małopolskie

565 000 zł100 m² 5 624,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj wśród zieleni | 69m2 - 3 pok | kraków - wadów N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w uroczej, zielonej okolicy zlokalizowane przy ulicy Glinik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

399 000 zł47 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z balkonem na ósmym piętrze na Placu Teatralnym w Opolu. Składa się ono z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł86 m² 17 537,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 85,53 m2 wynajęty dla sieci "stokrotka" w nowo powstałym kompleksie apartamentowców zlokalizowanym przy ulicy Rydlówka. Umowa najmu podpisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pieńki-Kolonia

Pieńki-Kolonia,podlaskie

135 000 zł3 004 m² 44,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka 36.1-2/6 o powierzchni 3004 m2 o wymiarach 44m x 64m jak na załączonej mapie , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

849 000 zł62 m² 13 658,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położony apartament w malowniczym i cichym zakątku miasta Karpacza. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze z odrębnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów z widokiem na Park Miejski. . Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kolejarzy

Jaworzno,śląskie

31 000 zł18 m² 1 693,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż W super cenie O powierzchni 18,30m 2 - szczkowa ul. Kolejarzy nr 11 Do sprzedania garaż murowany o powierzchni 18,30m 2 w Jaworznie, dzielnica Szczakowa. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

1 650 000 zł3 300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3300 m2 położona pomiędzy ulicą Kazimierza Wielkiego i Pużaka. Posiada numer ewidencyjny 619 W pobliżu znajduje się zabudowa jednorodzinna. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

481 499 zł48 m² 10 136,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja/centrum/szczepin/zielonogórska/rozkład/3pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,22 m2 + 2,7 m2 piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

330 000 zł52 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchnie 52,47 m2 położone w dzielnicy Dąbrowa, przy Parku Podolskim. Budynek usytuowany w głąb osiedle, dzięki czemu lokal jest cichy. Okna wychodzą na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom W atrakcyjnej okolicy W rzeszowie Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 180 m2 parter, piętro, oraz piwnica. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

678 900 zł120 m² 5 657,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Marcinkowicach, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy z ekspozycją okien w trzech kierunkach północnym, wschodnim i zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł39 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chyloni mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, w pełni umeblowane dzięki czemu nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

406 890 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji biura nieruchomości Budynek Koncertowa 18C Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku południa i zachodu. Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Będzin,śląskie

310 000 zł91 m² 3 391,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 71,5m2 z 2 piwnicami (11,7m2 i 8,2m2) ogólna powierzchnia mieszkania 91,4m2. Mieszkanie jest do własnej aranżacji, oddzielne toaleta i łazienka, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

390 000 zł45 m² 8 611,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 45,29 m2 znajdujące się w Kamienicy na Krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł83 m² 5 983,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83,4 m2 w Rzeszowie przy ul. Alternatywy z bardzo dobrym dojazdem do centrum rzeszowa. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Maków Podhalański,małopolskie

680 000 zł240 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący znajdujący się na płaskiej 14 arowej działce, budynek wzniesiono w 1990 roku a w roku 2005 dobudowano piętro i uzyskał obecny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł86 m² 3 847,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się na I piętrze, zlokalizowane w pobliżu ścisłego centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 85m składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł55 m² 9 817,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m2 usytuowane na parterze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się przy ulicy Krasnobrodzkiej, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lasek

Lasek,mazowieckie

350 000 zł4 291 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

4 300mkw z domkiem rekreacyjnym Lasek gm Żabia Wola W miejscowości Lasek gminie Żabia Wola, w otoczeniu lasów, na końcu ulicy Sosnowej znajduje się działka budowlana z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne,wyremontowane i umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na parterze w dwupiętrowym bloku w centrum Jaworzna. W skład mieszkania wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Sapy

Sapy,mazowieckie

175 000 zł13 300 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sapy, do sprzedaży idealna kształtna działka rolno-budowlana 1,31 ha o ładnych wymiarach, 49x259 m. brak mpzp, występujesz o wz i budujesz wymarzony dom. Dojazd droga gminna w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł127 m² 5 280,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Budziwój o powierzchni 126,7m2 , do nieruchomości przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrząsowice,małopolskie

1 638 000 zł130 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Z przyjemnością oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle, który znajduje się spokojnej miejscowości Wrząsowice tuż obok Krakowa. Podstawowe informacje -projekt.