dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

117 920 zł1 474 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks czterech działek z mediami, wyjątkowo położone. Ceny poszczególnych parceli: 1. 14.74 ar = 117 920 zł, 2. 10.96 ar = 85 488 zł, 3. 14.40 ar = 109 440 zł, 4. 14.51 ar = 107.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł121,30 m² 3 833,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: całoroczny dom parterowy (z użytkowym poddaszem) o powierzchni użytkowej wynoszącej około 121,30 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł59,40 m² 4 882,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Koło, ul. Kolejowa Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł286 m² 555,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Tuchom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł117,77 m² 6 444,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Osiedle Przylesie. Zabudowa szeregowa o podwyższonym standardzie. Szczecinek, ul. Wczasowa. Oferujemy do sprzedaży szeregowce zlokalizowane w Szczecinku przy ulicy Wczasowej, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł114 m² 780,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Pławin, gmina Inowrocław, położone w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł50,73 m² 5 854,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Gliwice os Kopernika ul. Kopernika -50,73 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł5 487 m² 145,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w gminie Bogdaniec w obrębie Wieprzyce, tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego. Działka o powierzchni 5487 m2 doskonale nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł80,20 m² 9 713,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł53,63 m² 16 408,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł390 m² 794,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz operatora gsm bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych: prawa użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 74,30 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł3 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chrzanów Duży działki budowlane na sprzedaż. Działka o powierzchni 3500 m2. Działka usytuowana w bliskiej odległości od zjazdu na obwodnicę Grodziska Mazowieckiego. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł3 800 m² 35,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki w Gminie Liszki w miejscowości Morawica. Działka o powierzchni 38 arów położona przy drodze gminnej szutrowej. Teren rolniczy zagospodarowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Liksajny

Liksajny,warmińsko-mazurskie

84 000 zł1 632 m² 51,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana - Liksajny | 1632 m | mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1632 m , położona w miejscowości Liksajny.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł81,84 m² 14 503,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł11 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu dużą działkę w trakcie jej podziału na 12 odrębnych działek wraz z drogą wewnętrzną i uzyskania do nich warunków zabudowy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 842 zł38,46 m² 14 582,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Wyjątkowa rezydencja z duszą historyczny dom z lat 30. XX w. Straconka, ul. Górska 46. Zapraszamy do świata, w którym czas splata się.

Szczegóły ogłoszenia

94 687 zł59,90 m² 1 580,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Zabrzańskiej 10/8.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł89,45 m² 4 918,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 76,10m. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Daleszyce,świętokrzyskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom ok. 160 m użytkowej (ok. 180 m całkowitej) Daleszyce, ul. Kościelna Na sprzedaż dom położony w miejscowości Daleszyce, przy ulicy Kościelnej, na działce o powierzchni 776,44.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 172 zł58,97 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, bezczynszowe - 3-pokojowe mieszkanie w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym w Słubicach przy ul. Agrestowej z ogródkiem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki nr 18 o powierzchni 1000 m2 Machowinko to malowinicza wieś, położona w gminie Ustka, w powiacie słupskim. Położona w odległości 2,5km od morza, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 304 zł38,53 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38.5 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni oraz łazienki. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł148,21 m² 6 004,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:552 m²

Atrakcyjna nieruchomość handlowo-usługowa w centrum Koła idealna dla przedsiębiorców i inwestorów! Przedstawiamy nieruchomość o łącznej powierzchni 148,21 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł144 m² 5 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowoczesny dom bliźniak w Prószkowie komfort i wygoda blisko Opola! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Pokoje są dość przestronne bo mają 14 i 17 metrów. Kuchnia ok 8 metrów, do tego ustawna łazienka. Wszystko gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka w Kadach znajdująca się w otulinie leśnej. Powierzchnia 1600 m2, idealnie nadaje się do zabudowy jednorodzinnej, teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 982 zł40,07 m² 16 246,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 40,07.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:467 m²

Marzysz o domku letniskowym pośród lasów? A może szukasz idealnej bazy na weekendowe wypady, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz i wyciszysz umysł? Jeśli cenisz bliskość natury, ta.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,79 m² 10 806,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w Katowicach. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 39,79m2, zlokalizowany na I piętrze w dwupiętrowym budynku, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,86 m² 11 604,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barwinek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,11 m² 11 061,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.11 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 51,93 m | 1. piętro | okolice ul. Pereca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 628 zł81,53 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Składowej w Białymstoku, powierzchnia 81,53 m2, parter, stan deweloperski. Cena netto 7600 zł za m2 Więcej informacji pod nr   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 500 zł61,77 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 13 Maja 2026r. Włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł1 400 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Działka bezpośrednio przylega do lasu. Ciche i spokojne miejsce na wymarzony dom dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł60,84 m² 15 203,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie Z 2 ogródkami. Osobna kuchnia. Oferta na wyłączność. Tylko w sdp Nieruchomości. Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł12 100 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową działkę powierzchni 1,21 ha (12 100m2) , położoną w malowniczej miejscowości Barczewko , gm. Barczewo. Barczewko to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł18 700 m² 13,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o ogromnym potencjale w miejscowości.