dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

1 750 000 zł4 334 m² 403,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną przy ul. Słowackiego 2i w Barczewie. Działka numer 393/9 (procedowane wydzielenie z działki 393/1), ma 4334 m2 i w mpzp miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 351,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dom gotowy do wykończenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej znajdującego się w inwestycji Osiedle Harmonia w Wieliczce. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 351,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 351,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 172 zł36,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36,28 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji MI9, tuż obok Manufaktury w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł427 m² 7 962,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na Muchoborze! Jedyna taka nieruchomość we Wrocławiu! Dom projektu znanego postmodernistycznego architekta Wojciecha Jarząbka - oryginalny styl, bryła.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł300 m² 11 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bez prowizji od kupującego Polecam Państwa uwadze nieruchomość usytuowaną w rozchwytywanej dzielnicy Wawer Las nieopodal Gocławia. Okolicę cechuje absolutna cisza i sąsiedztwo nowej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł6 966 m² 42,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z wz - Częstochowa, ul. Szparagowa - 6 966 m - usługi + produkcja + mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 440 zł41,96 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 040 zł48,42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 764 zł59,42 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,60 m² 10 922,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na 5 piętrze bloku przy ulicy Palacza. Opis mieszkania - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł7 218 m² 231,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowo-przemysłowa z bezpośrednim zjazdem z dk35 - Marcinowice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 7218 m?, położona w miejscowości Marcinowice,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł3 200 m² 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej - Działki guntu obszaru ok. 10 arów zabudowanej pięciokondygnacyjnym poprzemysłowym budynkiem o pow. użytkowej ok. 2850m2. Powierzchnia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 938,90 m² 75,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Malownicza, duża działka budowlana, leśna Smolnik Leśna. Smolnik. duża działka budowlana. pow.3938,9m2. malownicza okolica. media: prąd. woda. kanalizacja. światłowód. dojazd asfaltowy .spokój wsi.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł3 050 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Warunki Zabudowy już wydane.Grunt klasy ŁIV - bez odrolnienia. Możesz złożyć projekt w tym tygodniu. Dodatkowo właściciel czeka na decyzję o wydanie wz dla 2-óch domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł4 711 m² 424,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości lamato ma zaszczyt zaprezentować dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, w Kryspinowie o łącznej powierzchni 0,4711 ha przy ulicy Mazurowej. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

763 825 zł50,25 m² 15 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

654 583 zł43,11 m² 15 184,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

737 664 zł50,18 m² 14 700,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72,60 m² 8 195 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferuję przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, które łączy wygodę codziennego życia z doskonałą lokalizacją. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 001 m² 178,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Danowskich blisko jeziora Blizienko Lokalizacja: danowskie, gmina Nowinka, powiat augustowski, woj. podlaskie Numer działki: 12/38 Powierzchnia: 1001 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 950 zł73,60 m² 7 485,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocja! Przestronne mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do miasta? Oto oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł39,81 m² 25 119,32 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł146 m² 3 143,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:759 m²

Budynek usługowy - Dąbrowa Górnicza, ul. Armii Krajowej Powierzchnia lokalu: ok. 146 m Powierzchnia działki: 759 m Plan zagospodarowania: 9 mw - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna do 5.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na pierwszy rzut oka działka jak wiele innych a potem zaczynasz wyobrażać sobie, jak może wyglądać Twoja codzienność. 1000 m przestrzeni + 200 m drogi dojazdowej Cena 90 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 124 m² 139,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działek budowlanych w Bestwince, niewielkiej miejscowości w woj. śląskim, położonej na trasie Bielsko-Biała- bestwina Na sprzedaż wystawione.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

|Na sprzedaż jasne mieszkanie 62,00m 2 w miejscowości Ruciane-Nida, malowniczo położonej nad jeziorem Nidzkim, w samym sercu Puszczy Piskiej. Świetna lokalizacja. Cicha okolica, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

3 977 000 zł4 187 m² 949,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** pod osiedle domów /bliźniaków *** Możliwość wybudowania 4 bliźniaków ( 8 połówek lub 16 lokali mieszkalnych ) Do sprzedania piękna działka położona w Radości przy ul. Malwowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

2 199 000 zł461,20 m² 4 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 640 m²

Wolnostojący dom Swarzędz 460 m2 Piękna działka Spokojna okolica Wolnostojący dom w podpoznańskim Swarzędzu o powierzchni ponad 450 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł151 m² 9 900,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej pod samym lasem | przy granicy Wrocławia | Duże przeszklenia | Wysoki standard wykończenia Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł6 589 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Krzyszkowice, woj. małopolskie, powiat myślenicki, gmina Myślenice. Na sprzedaż działka o pow. 65,89 arów, objęta mpzp - 3mn2 - teren zabudowy mieszkaniowej- jednorodzinne, oraz zr1, zr3- teren.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł273,88 m² 2 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Bytoni w gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Działka o powierzchni 1085 m2 uzbrojona w prąd, wodę miejską oraz szambo. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł73,61 m² 14 943,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 73,61m , położone przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł2 520 m² 118,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow 25,2a posadowionej w urokliwej miejscowości Szydłów.Działka nr 293/3. Woda,kanalizacja, prąd 20 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł2 258 m² 867,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki w prestiżowej części Trójmiasta -gdynia, ul. Wagnera Są miejsca, które od pierwszej chwili zostają w pamięci. Takie, do których chce się wracać nie tylko myślami. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124,13 m² 10 472,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 600 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana Użytki występujące na działce: grunty orne - rv, powierzchnia użytku 0,1300 ha. Grunty rolne zabudowane - B-psvi, powierzchnia użytku 0,3900 ha. Lasy lsvi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75,35 m² 23 755,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska 75,35 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 75,35 m2, położone na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,49 m² 13 430,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,49 m , położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Wędrownej. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna Godziszewo promocja - nowa cena! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji przy głównej trasie, droga na Starogard Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 513 m² 132,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 513 m , położona w Dęblinie (powiat rycki, województwo lubelskie) przy ul. Polnej, w spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 950 m² 328,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zagospodarowana działka rekreacyjna o powierzchni 1950 m2 z domkiem holenderskim o powierzchni użytkowej około 35 m2. Domek posiada obszerny salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kuczek

Kuczek,kujawsko-pomorskie

400 000 zł14 696 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż Działka Leśna o powierzchni 1,4696 ha położona w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Aleksandrów Kujawski, w miejscowości Kuczek. Działka zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

185 310 zł2 059 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Bolewicko, gm. Miedzichowo. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,2059 ha (2 059 m), położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bolewicko.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje! bardzo funkcjonalny układ! balkon! Bytom Śródmieście-polecamy bardzo ładne i ustawne mieszkanie typu M4 o pow. 48 m2, usytuowane na czwartym piętrze zadbanego wieżowca przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł2 540 m² 285,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: bystre / 2 km od oleśnicy! wyjątkowa! - duża działka budowlana - 0,2540 ha parametry: 84m x 30,20M mpzp: mn cena: 724 000,00 zł (285,00 zł/m ) Do negocjacji! nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł41,60 m² 4 975,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie dla inwestora położone w dzielnicy Błeszno na dziewiątym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 41,6m2 w skład którego wchodzą:.