dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 690 000 zł202 m² 8 366,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:155 m²

Doradzamy Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową okazję zakupu Kamienicy w Centrum Miasta w rewelacyjnej lokalizacji, przy ulicy Stanisława Naruszewicza. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

452 516 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Sapowice,wielkopolskie

440 000 zł78 m² 5 648,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe nad jeziorem, sapowice Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne oraz rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77.9 m2 z widokiem na Jezioro Strykowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Piła,wielkopolskie

275 000 zł58 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m 2 w Pile - osiedle Staszyce. piętro domu Mieszkanie położone jest na 1 piętrze dwurodzinnego domu bliźniaczego. Działaka / garaż/ szopka /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Krzywoustego

Złotoryja,dolnośląskie

170 000 zł1 155 m² 147,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 1155 m2 usytuowaną przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotoryi. Działka jest położona w atrakcyjnej spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

** przy galerii jurowieckiej **wyposażenie w cenie ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się nieopodal Rynku Kościuszki. Jest ono położone w centrum miasta; do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wieleń

Wieleń,wielkopolskie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do zaowerowania piekną działke w miejscowości wielen 500m od lini brzegowej jeziora wielenskiego. Działlka budowlana do negocjacji Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakubowicza

Lipków,mazowieckie

1 080 000 zł209 m² 5 160,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zakup bezpośrednio od solidnego wykonawcy. Pomagamy w kredytowaniu (bank pko bp) Zakup bez 2% podatku pcc. Ukończona kameralna inwestycja w Lipkowie na ulicy Jakubowicza 45. 1 km od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Romanowicza

Kraków,małopolskie

800 000 zł40 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze o powierzchni 40,36 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciasne

Ciasne,podlaskie

564 000 zł156 m² 3 606,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Bardzo polecam na sprzedaż polecam 2 domy jednorodzinne wolnostojące na przedmieściach Białegostoku - około 4 km! *dojazd bezpośrednio drogą asfaltową nową dwupasmówką * idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Akademickie

Kraków,małopolskie

485 000 zł37 m² 12 967,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna, przestronna kawalerka Z 28m2 tarasem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, znajdujące się na os. Akademickim, w okolicach Parku Wodnego, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł41 m² 9 512,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane pomiędzy Wałami Chrobrego a Parkiem Żeromskiego Doskonała lokalizacja, do ścisłego centrum oraz Wałów Chrobrego 5 minut pieszo. W promieniu 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąb

Rąb,pomorskie

799 000 zł140 m² 5 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Cenisz ciszę i spokój? Szukasz miejsca do odpoczynku? Świetnie trafiłeś! Przedstawiamy dom w spokojnej okolicy, 25 minut od Trójmiasta! atuty: - cicha, spokojna okolica, świeże powietrze, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

595 000 zł84 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Gotowe w 2023 roku! Nie płacisz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Warszawa,mazowieckie

663 990 zł57 m² 11 696,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% podatku pcc & 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2025 roku. Wyjątkowy projekt o kameralnym charakterze. Dzięki kaskadowej bryle, oknach o dużej powierzchni oraz nieszablonowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 165 zł66 m² 11 256,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 66,20 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

370 000 zł101 m² 3 663,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Lokal mieszkalny w czterokondygnacyjnym budynku w powiecie średzkim, w gminie Miękinia - prawie jak dom (na parterze z ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą oraz zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Michałów-Grabina,mazowieckie

420 000 zł47 m² 8 894,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:79 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny o powierzchni 47,22m2, składający się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, wc, łazienki z prysznicem, korytarza. Stan techniczny i standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł31 m² 9 676,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł31 m² 17 568,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start lub pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

80 000 zł888 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wstrzymana oferta Proponujemy do sprzedania 2 działki budowlane, położone w Dąbrowie Górniczej , na pograniczu Błędowa i Okradzionowa. Działki w kształcie prostokąta. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

561 776 zł32 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, szukasz apartamentu na wynajem krótkoterminowy? Jest to oferta dla Ciebie. Bliskość Starówki spowoduje, że nie będziesz miał kłopotów z wynajmem, masz pytania? Pisz albo dzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukaszczyka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł69 m² 11 654 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 650 000 zł207 m² 12 801,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną nieruchomość w Karpaczu - składającą się z dwóch budynków posadowionych na działce 881m2. Działka z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane i przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 w znakomitej okolicy Al. Jana Pawła II. Usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie niezwykle jasne i ciche ( znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 000 zł135 m² 6 201,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135,29 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rogalskiego

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł62 m² 17 272 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 61,95 m2, znajdujący się na parterze nowoczesnej inwestycji z 2020 roku w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłobuck

Kłobuck,śląskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący, podpiwniczony z poddaszem położony na działce 569 m 2, w miejscowości Kłobuck. Parter: wiatrołap, łazienka, kuchnia, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

460 016 zł49 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie kwalifikuje się do programu "mieszkanie bez wkładu własnego" - zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć od codziennego zgiełku miasta i złapać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

349 000 zł36 m² 9 707,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne, zadbane mieszkanie blisko centrum miasta, położone przy spokojnej, kameralnej ulicy. Bez piecyka. Odległość do budynków Uniwersytetu Medycznego ok 2700 metrów, kul (900m), umcs (1100m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

355 000 zł74 m² 4 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem w Strzegomiu. Spokojna lokalizacja, a jednocześnie blisko centrum, 10 minut pieszo do Rynku, 8 minut do dworca autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

547 177 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe z garderobą i 2 balkonami. Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56,41m2, do własnej aranżacji położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kielnarowa,podkarpackie

294 300 zł2 700 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Kielnarowa. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: - działka o łącznej powierzchni 27 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł98 m² 9 201,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty: - świetny rozkład - Duży garaż i komórka lokatorska - Bardzo dobrze skomunikowane - W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe - Idealne dla rodziny - Nowe budownictwo - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,pomorskie

15 000 zł35 m² 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam kontener Gastronomiczny ze sprzętem. Kontener można przewieść w inne miejsce. Transport we własnym zakresie. Faktura vat Oferta: gotowy biznes, możliwość kontynuacji działalności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Białystok,podlaskie

555 000 zł44 m² 12 613,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

**** nowoczesne mieszkanie Z tarasem W doskonałej lokalizacji *** Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Piaski. Nieruchomość z nowoczesną bryłą, ładnym zielonym otoczeniem,.