dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławy

Gniezno,wielkopolskie

279 000 zł56 m² 4 983 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do zakupu, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na I piętrze całkowicie wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telewizyjna

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł202 m² 11 633,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż Dom przy Kampinosie- idealne dla osób kochających naturę! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu na Boernerowie, położonego na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł55 m² 13 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne rozkładowe i słoneczne mieszkanie klimatyzowane - 3 pokojowe w pożądanej i rozwijającej się dzielnicy Krzyki-Huby blisko ul. Nyskiej we Wrocławiu lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

759 000 zł66 m² 11 430,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania idealnego dla rodziny lub inwestycyjnie. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł162 m² 5 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na dużej przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł36 m² 15 589 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam do zaoferowania na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji koło Rondo Wiatraczna, mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 + duży balkon (loggia), w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł68 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1999 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie o powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaz

Jaz,podkarpackie

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Nowe Dwory, gmina Brzeźnica w powiecie wadowickim (20 km do Krakowa - obwodnica, a do Skawiny 15 km). Działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turek,wielkopolskie

240 000 zł48 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Turek mieszkanie na sprzedaż Idealne dla rodzin z dziećmi Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w miejscowości Turek ul. Spółdzielców 26 Powierzchnia użytkowa 47,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł24 m² 22 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,79 m2 + 2,40 piwnica i wysokości 2,6 m zlokalizowane na Nowym Mieście ul. Ciasna. Znajduję się na 3 pietrze z 3 (brak windy). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 290 000 zł3 422 m² 669,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 0,3422 ha usytuowany w centralnej części miasta Legnicy, przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcielibyśmy Ci zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości w Pabianicach. Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 44m2 i całkowitej 67m2 powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

799 900 zł140 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Super cena! tylko 799 tys.! Polecamy dom wolnostojący wykonany z wysokiej klasy materiałów, w stanie deweloperskim. Solidny deweloper oferuje ciekawe rozwiązanie dla poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

1 550 000 zł2 256 m² 687,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę narożną rlz 32 budowlaną z mpzp N w bardzo dobrej lokalizacji Józefowa. Nieruchomość to gotowa do inwestycji niezabudowana, narożna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

459 287 zł52 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolonia

Narama,małopolskie

285 000 zł1 200 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka nr 9/26(ul. Kolonia) w Naramie. II linia zabudowy w otoczeniu domów jednorodzinnych i pobliskiego lasu. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

449 000 zł59 m² 7 636,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 znajdujące się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Upalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł69 m² 9 696,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64,80 m2 mieszkania + powierzchnia piwnicy 4,30 m2 co daje w księdze wieczystej powierzchnię 69,10m2. Mieszkanie znajdujące się na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

509 000 zł90 m² 5 655,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem zlokalizowanym w sercu Nowej Huty - Osiedle Centrum 4. Nieruchomość nadaje się do remontu, jednak nadal można w niej mieszkać w obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

333 720 zł32 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż nowoczesnych mieszkań przy ulicy Cegielnianej 3/ Królewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W Grodzisku Mazowieckim usytuowany będzie nasz czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gutowo Wielkie

Gutowo Wielkie,wielkopolskie

105 000 zł775 m² 135,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż uzbrojoną w prąd i woda w drodze częściowo ogrodzona. Działka o powierzchni 775m2 mieści się w Gutowie Wielkim.spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

250 000 zł1 495 m² 167,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana w Piechowicach Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę w miejscowości jaką są Piechowice leżące u podnóża Karkonoszy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Łęgowo,pomorskie

545 000 zł112 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Kolejny etap inwestycji w Łęgowie, miejscowości na pograniczu Pruszcza Gdańskiego (w osi drogi krajowej 91). Wygodna lokalizacja: - 2-3 minuty jazdy do Obwodnicy Trójmiasta, 3 alternatywne trasy; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie z osobną kuchnią, ulokowane w fenomenalnie skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Chorwackiej. 0% prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Knurów

Knurów,śląskie

120 000 zł82 m² 1 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Okazja! nowa niższe cena Z 250 tys zł na 120 tys zł! Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 417 m2 w Centrum Knurowa na której jest usytuowany lokal użytkowy zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lwowska

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł139 m² 6 106,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy na sprzedaż segmenty usytuowane w centrum Łomianek przy ul. Lwowskiej/ Lalkowej/ Dębowej. Zakup od dewelopera: bez pcc i prowizji biura nieruchomości. Rachunek powierniczy. Bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

37 000 zł17 m² 2 215,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania! Garaż murowany z własnym podłączeniem do prądu. Wjazd przez przejazd w kamienicy na posesje przez bramę na pilota. Drzwi garażowe ręczne z możliwością zamontowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawadzkie

Zawadzkie,opolskie

199 000 zł55 m² 3 638,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

583 045 zł61 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł1 200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Zapytaj o ofertę :. Budynek użytkowany jako warsztat blacharsko - lakierniczy. Powierzchnia działki: 4327 m2 (własność ), obiektu 1224 m2. Powierzchnia ma następuący rozkład: -parter ok.1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Piotrkowice,mazowieckie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w drugiej linii zabudowy. Zapraszam do miejscowości Piotrkowice gm. Żabia Wola, gdzie przy ulicy Tarczyńskiej znajduje się działka budowlana 37/15. Działka prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łęki

Łęki,małopolskie

119 000 zł2 800 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna i niedroga działka budowlano-rolna o powierzchni 28ar położona w łękach(bulina). Nieruchomość w kształcie prostokąta, wjazd z drogi gminnej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle nad Stawami Ostatnie 3 wolne segmenty zewnętrzne na osiedlu! Jeśli chcesz mieszkać w Grodzisku Mazowieckim tzw Dzielnicą Warszawy to ta oferta skierowana jest do Ciebie! W nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł49 m² 12 505,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 48,78 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z 2006r. bez windy, który znajduje się w dzielnicy warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

664 000 zł62 m² 10 723,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja Nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami, fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych, strefa relaksu z fontanną, siłownia plenerowa, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Deszczno

Deszczno,lubuskie

555 900 zł41 700 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: gospodarstwa rolnego działek o nr 20/2, 21/2 oraz 20/4 o łącznej powierzchni 4,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Robakowo

Robakowo,kujawsko-pomorskie

160 000 zł95 m² 1 693 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Robakowo, gmina Stolno, powiat chełmiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane przy ulicy Szlak Typ ogrzewania: ogrzewanie miejskie; typ własności: własność; kondygnacja: suterena ( na -1) w oficynie;.