dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

229 162 zł3 076 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, częściowo zadrzewiony w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 771 960 zł100,23 m² 27 655,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł52,51 m² 18 091,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

- rezerwacja - widokowe 2 pokojowe z loggią stare miasto ulica dietla oferta na wyłączność Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z windą) w 6 piętrowym bloku położonym przy Dietla 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 640 zł35,36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym bloku. Brak podatku pcc. Doradzę na każdym etapie transakcji. Bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. < na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 5 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

209 800 zł45,78 m² 4 582,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Biała Przemsza Układ funkcjonalny: - salon w wyjściem na balkon, - pokój/sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 899 zł59,11 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania nowy standard życia w pobliżu Zalew Zemborzycki Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesne technologie z bliskością natury. Nasza najnowsza inwestycja to kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł115 m² 9 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Proponujemy do sprzedaży: - wolnostojący - nowowybudowany (formalnie budowa zakończona w 2024 r.) - kameralny - bardzo funkcjonalnie zaaranżowany - w pełni wykończony - umeblowany (wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 244 m² 103,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową na terenie powiatu limanowskiego, gmina Laskowa, obręb laskowa o powierzchni 1244 m2. Działka o dość regularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,85 m² 7 097,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe mieszkanie 61,85 m - osiedle nowe miasto Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,85 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł76,45 m² 2 354,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego mieszkania na parterze w którym "zrobisz wszystko po swojemu"? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie w Chełmnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 750 zł1 825 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 1825 m 2 w cenie 200 750 złotych, znajdującą się w Rzęskowie w otoczeniu domków jednorodzinnych. Oznakowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 277 000 zł307,19 m² 7 412,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego wolnostojącego domu, zlokalizowanego w podpoznańskiej Mosinie, na ulicy Jarosława Iwaszkiewicza. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 161 m² 103,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka nr 88/6 o powierzchni 0,1161 ha oraz udział w działce nr 88/12 stanowiącej drogę dojazdową. Działka zlokalizowana w Gminie Łapanów, obręb Grabie,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł174,96 m² 4 515,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Całoroczny dom z bali w malowniczej Trzebuni | 7,5 ara | Stan surowy zamknięty Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom całoroczny zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Prezentuję Państwu piękne mieszkanie w ponad 100 letniej kamienicy. Kamienica z 1913 r., odnowiona, przy Al. Jerozolimskich tuż obok Dw. Centralnego, stwarza niepowtarzalny klimat. Nadzór.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł108 m² 8 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 4-pokojowa nieruchomość, położona na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu w Rumi przy ul. Torfowej. Idealna dla rodzin oraz osób ceniących spokój i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł67 m² 18 656,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne mieszkanie W domu jednorodzinny W pełni umeblowane |bezczynszowe |blisko lasu w Orłowie | Cicha okolica | Balkon ***** rozkład pomieszczeń I standard: * przedpokoju * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,55 m² 10 267,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne 2 pokoje z możliwością wydzielenia 3 w sercu Nadodrza - ul. Chrobrego. Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł58,40 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, zieleń i szybki dojazd do centrum? Ta nieruchomość spełnia wszystkie te oczekiwania i jeszcze więcej. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł20 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-produkcyjna. Działka o powierzchni 2ha usytuowana w Urzucie. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu jest możliwe prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

10 555 000 zł70 367 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Święcicach gm. Ożarów Maz. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu R- tereny Rolnicze. Media w ulicy. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością, która łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Ta wyjątkowa inwestycja w spokojnych Siechnicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,70 m² 20 561,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Studio w sercu Warszawy ul. Graniczna | 26,7 m | 9 piętro | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26,7 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł11 862 m² 69,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz doskonale skomunikowanego gruntu z uregulowanym przeznaczeniem pod działalność komercyjną? Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 11 862 m (ponad.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż dom 100 m z dużą działką 45 arów Łaszczów, ul. Tomaszowska Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m położony w Łaszczowie, przy ul. Tomaszowskiej, z drugim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność / Cena do negocjacji / Do sprzedaży pokój z anskem kuchennym położony na ul. Dowborczyków w okolicy Piłsudskiego Stan prawny: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł528 500 m² 7,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej objętej licytacją komorniczą /jaksmanice/ Lokalizacja: Miejscowość: Jaksmanice Gmina: Medyka Powiat: przemyski.

Szczegóły ogłoszenia

3 753 170 zł121,07 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Ulesie

Ulesie,dolnośląskie

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł8 164 m² 189,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Potencjał pod zabudowę wielorodzinną - atrakcyjna forma.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 004 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę na ulicy Heweliusza w Starogardzie Gdańskim. Teren blisko lasu, cisza i chyba najładniejsza topografia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60 000 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 6 ha, w tym: * staw o powierzchni 6 ha * teren zielony o powierzchni 1 ha Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł24 850 m² 66,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę położoną 30 min od Warszawy jadąc S8. Nieruchomość oddalona od trasy ok 1km. Działka o pow.ca 24500 m2 o wym.ca 70 x350 m Działka lekko zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Złotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

200 520 zł1 114 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Ewa Witczak tel. 576*530*843 e-mail:   Poszukujesz działki w lokalizacji kilku kilometrów od Pabianic? To ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie. Cena działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 805 zł42,77 m² 16 876,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (42.77m2), położone na 1-szym piętrze w uroczym otoczeniu doliny potoku Siedleckiego, w Gdańsku Suchaninie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł63,54 m² 2 754 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1819

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,54 m2, położone w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Mieszkanie ma obecnie układ przejściowy i składa się : - kuchni przy.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł3 000 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bezpośrednio Kontakt   Budy Michałowskie rejon ul. Białej Róży Gmina Jaktorów Na sprzedaż działka nr.,435 o łącznej powierzchni 3000m2 Pozwolenie na budowę i projekt na dom.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam działkę budowlaną w bardzo cichej spokojnej okolicy media w drodze kształt działki prostokąt na działce starodrzew co dodaje jej super klimat droga wewnętrzna spokojna.