dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Stare Babice,mazowieckie

1 370 000 zł191 m² 7 179,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Te domy mają więcej niż standard deweloperski, o czym przekonali się inni klienci którzy przyjechali i sami porównali te domy kontra inne dostępne na rynku. Lokalizacja - Stare Babice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł36 m² 13 161,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,71 m znajdujące się na 2 piętrze kamienicy z windą. Mieszkanie składa się z: - 1 pokój - kuchnia - łazienka Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

369 900 zł34 m² 10 879,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Pilczycach! Doskonała lokata kapitału. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z centrum, w pobliżu autobusy i tramwaje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy o powierzchni 56m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku z odrębnym wejściem i dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarużyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł75 m² 6 365,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w budynku z wielkiej płyty z 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Mielno,zachodniopomorskie

1 550 000 zł382 m² 4 061,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Mielno. Nieruchomość położona w sąsiedztwie willi i pensjonatów pomiędzy morzem a jeziorem Jamno. Dom mieszkalno - pensjonatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

904 900 zł60 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje | osobna, widna kuchnia | do remontu | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 350 000 zł45 m² 29 847,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 45.23 m2 , dwukondygnacyjny z dwoma dużymi balkonami z ekspozycją zachodnią i bocznym widokiem na morze. Apartament usytuowany jest na IV/V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

949 800 zł58 m² 16 376 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

7 999 000 zł24 461 m² 327,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka w okolicy! Niepowtarzalna lokalizacja - tuż przy Rondzie, zjeździe z S-14, rozwidleniu dróg na Aleksandrów Ł. , łódź ul. Szczecińska, s-14, centrum Konstantynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 239 004 zł153 m² 8 086,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Parterowy lux premium Dom Nadolice Wielkie 153mkw/top. Dom w spokojnej okolicy - Pierwszy właściciel Na sprzedaż do w spokojnej okolicy niedaleko Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 000 zł219 m² 6 383,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:568 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, tuż przy lesie i rozległych łąkach w Bezrzeczu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kleszczewo,wielkopolskie

759 000 zł168 m² 4 525,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu, położonego w miejscowości Kleszczewo. Kleszczewo ma bardzo korzystne położenie- przesądza o tym przede wszystkim bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Makler nieruchomości poleca dom wolnostojący w miejscowośc i Samociążek gmina Koronowo. Wyjątkowa lokalizacja to główny atut tej nieruchomości. Dom położony jest w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

265 300 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 14b ( Salon z aneksem kuchennym ) usytuowane na 3-cim piętrze - okna wychodzą w kierunku zachodu. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

619 000 zł179 m² 3 459,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż 5 pokojowy dom szeregowy w Radlinie. Niewątpliwym atutem domu jest garaż na 2 auta oraz otoczenie wśród natury. Lokalizacja: odległość od Kielc ok 15 km, szkoła - 3 min samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

917 700 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa Prezentowany lokal (j-5-1) powierzchnia 29,00 m2 - kawalerka z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Krzywą

Białystok,podlaskie

955 000 zł280 m² 3 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 4-kondygnacyjny, przy ul. Pod Krzywą w Białymstoku. Dom położony jest na działce o powierzchni 483m2, w idealnej lokalizacji w (centrum) Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

230 000 zł2 746 m² 83,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana jest w pełni uzbrojona. Delikatne zróżnicowanie teren pozwala na wiele wariantów postawienia domu, ogrodu. Bliska odległość przyrody, od południa brak zabudowy w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Majowa

Otwock,mazowieckie

1 064 078 zł124 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 6 wyjątkowych, dwulokalowych domów, które znajdują się w malowniczej części Otwocka otoczone pięknymi lasami, zapewniającymi niezrównaną ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowe, wyposażone - stan idealny! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 28 m2 usytuowany na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym Rynku. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Słupsk,pomorskie

450 000 zł82 m² 5 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom parterowy W zabudowie bliźniaczej Osiedle Błękitne Słupsk ul. Graniczna dopasowujemy wnętrze domu do indywidualnego projektu! Kolejny etap liczy 6 domów parterowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

708 658 zł74 m² 9 569,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja na Białołęce przy ulicy Pochyłej. Mieszkanie o powierzchni 74,05 m2, znajduje się na pierwszym piętrze z dwóch. Nieruchomość posiada cztery pokoje oraz dwie loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł33 m² 12 691,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 32,40 m2 | ul. Zaciszna | Rzeszów Prezentowane dwupokojowe mieszkanie ma powierzchnię 32,40 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 002 zł111 m² 5 846,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom o powierzchni 110m z podpiwniczeniem do remontu.Działka o powierzchni 930m.Idealny punkt jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jania Góra,kujawsko-pomorskie

719 000 zł225 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Na sprzedaż nowoczesny i ekonomiczny wolnostojący dom letniskowy, całoroczny w miejscowości Jania Góra, gmina Świekatowo, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Ten unikatowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Straszęcin

Straszęcin,podkarpackie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 20 arów, położoną w urokliwej miejscowości Straszęcin. Dojazd do granicy działki jest zapewniony drogą asfaltową, a ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z doskonałą lokalizacją na sprzedaż! Przedstawiam Państwu wspaniałe mieszkanie, które znajduje się w doskonałej lokalizacji przy alejach Solidarności na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandtkiego

Kraków,małopolskie

782 000 zł45 m² 17 378 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Bandtkiego. Osiedle składa się z trzypiętrowych budynków z windami wpisane w okolicę o willowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Warszawa,mazowieckie

598 900 zł35 m² 17 111,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w wysokim standardzie urządzone dla siebie. W kuchni lakierowane szafki, piekarnik 2w1, zmywarka i lodówka w zabudowie itd. Drzwi bez przylgowe lakierowane Porta, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

169 000 zł46 m² 3 698,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania w znakomitej okolicy w Skarżysku - Kamiennej! Funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ozorowice

Ozorowice,dolnośląskie

171 760 zł2 147 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Ozorowice zaledwie 17 minut do granic Wrocławia. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2147m2. Działaka nie ogrodzona, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować czteropokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy - w sam raz dla rodziny. Okna wychodzą na 3 strony świata (północ, wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 2 pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Atutem lokalu jest jego dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lipa Piotrowska

Wrocław,dolnośląskie

598 990 zł54 m² 11 047,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Hit!/3pok./Lipa Piotrowska/2 ogródki!/2 xgaraż!. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha okolica, osłonięta od miejskiego zgiełku. - nowe, kameralne osiedle. - sklepy spożywcze, mięsne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł101 m² 10 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny dom w zabudowie szeregowej o pow. 97,41 m2 z ogródkiem 121 m2 w zielonej części Krakowa, w otoczeniu terenów rekreacyjnych -.