dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

609 000 zł53 m² 11 490,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku , składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, dużego przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł114 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanym niedaleko Puszczy Zielonki. Cena: 999 000 pln Powierzchnia domu: 214 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 200 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0 % - zakup bez prowizji Budowlana działka o pow. 6200 m2 położona jest w Śladowie, w gminie Brochów, powiecie sochaczewskim. Działka ma wz na budowę sporego, całorocznego domu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokoje, 110 m , centrum Tczewa, ul. Strzelecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 1. piętrze budynku w centrum Tczew przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł53,60 m² 4 272,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność biura nieruchomości prestige Na sprzedaż prezentujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł79,42 m² 4 092,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 79,42 m , położony na zadbanej działce o powierzchni 1508 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64,46 m² 10 843,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej (szczepin- stare Miasto). Mieszkanie znajduje się w bloku 4-piętrowym na piętrze czwartym. Powierzchnia mieszkania wynosi 64,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł548 m² 684,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 548 m2, położona w m.Lubin gm. Międzyzdroje. Działka usytuowana na wysokości ok. 30 metrów nad poziomem morza z widokiem na Jezioro Wicko Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł6 000 m² 82,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 6000 m na granicy Siadła Górnego gmina Kołbaskowo Lokalizacja: siadło Górne, gmina Kołbaskowo, powiat policki, woj. zachodniopomorskie tylko 15 minut od centrum Szczecina ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 770 m² 898,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży siedliska w Biskupicach W skład zabudowań wchodzą następujące budynki: dom jednorodzinny (250m2) garaże (210 m2) obiekty gospodarcze ( 530m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł17 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 17500m2, położona w Dębinie, dłuższym bokiem przylega do utwardzonej drogi gminnej. Część działki ok. 3680m2 przeznaczona w planie miejscowym zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł179,10 m² 4 410,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

| na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni: 179,1 m - Ciosowa, gm. Miedziana Góra. Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, o powierzchni użytkowej ok. 179,1.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł805 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo,Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 805 m2 położona przy ul. Gdakowskiej w Mikołajkach Pomorskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 390 m² 1 791,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 697 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż budynek usługowo-biurowy (ok. 574m2) wraz z halą produkcyjną (ok. 816m2). Budynek znajduje się na działce o powierzchni 27a, przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48 m , z możliwością założenia księgi wieczystej. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,04 m² 15 359,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż! Apartament z miejscem parkingowym pod budynkiem! Szklarska Poręba! Powierzchnia: 65,04 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Na sprzedaż: dom na działce1676 m Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej, pięknie zagospodarowanej działce, w świetnej lokalizacji - blisko centrum, szkoły podstawowej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł5 035 m² 35,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada aktualne warunki zabudowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5035 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Nowe Polichno.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Bielawa | 52 m | duży potencjał aranżacyjny wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Bielawie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 000 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** coraz mniej takich miejsc *** ponad 150M linii brzegowej *** 5 min do centrum augustowa*** Przedstawiamy Państwu niezwykłe miejsce, które może okazać się Twoim wymarzonym miejscem do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,80 m² 8 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal z możliwością adaptacji na mieszkanie jednorodzinne o powierzchni 71,80 m2, w Białymstoku, osiedle Słoneczny Stok, ul.Upalna 88 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mały Domek poleca wyjątkowe, widokowe działki w Marczycach Na sprzedaż oferujemy dwie niepowtarzalne działki (nr 52/42 oraz 52/43) położone na malowniczym wzniesieniu pasma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł178 m² 4 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w Lubinie na ul. Rataja. Dom w zabudowie bliźniaczej (dotyczy lewego segmentu). Dom wybudowany w 2010r. stan deweloperski o powierzchni 178m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,84 m² 16 978,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem ogłoszenia jest wyposażony apartament, położony w lesie sosnowym przy samej plaży. Apartament zlokalizowany na osiedlu zamkniętym w budynku z windą na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

153 735 zł1 107 m² 138,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pod lasem! Działki pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż. Działka posiada wydane warunki zabudowy! Działki w Manowie na sprzedaż. Na sprzedaż kompleks działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

600 400 zł50 m² 12 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Przedmiotem sprzedaży całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem rekreacyjnym, 1-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko poprzez biuro nieruchomości. Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży zabudowanej działki komercyjnej w centrum Torunia. Dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 211 zł44,77 m² 14 389 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** O inwestycji: osiedle marina V powstaje w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy.