dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

749 000 zł106 m² 7 061,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:690 m²

Tylko u nas oferta na wyłączność! Polecam Państwu niewielki zgrabny dom parterowy położony przy drodze asfaltowej w malowniczych Sochoniach Dom usytuowany jest na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie przy parku, blisko centrum Mieszkanie (3 pokoje + 2 antresole) w niskiej zabudowie kamienic. Ogrzewanie miejskie. Cicho, zielono i w centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe we Wrocławiu, o metrażu 36m2, kawalerkę (w kamienicy z 1936r.), podzieloną na równe dwa pomieszczenia, z którego pierwsze to duża w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziemice

Radziemice,małopolskie

549 000 zł130 m² 4 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Więcej informacji martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muzyczna

Łazy,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 297,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lokal w którego skład wchodzi : - Salon z aneksem wyjściem na taras ( 24.06 m2 ) - Sypialnia ( 8.86 m2 ) - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Paczkowskiego

Gniezno,wielkopolskie

27 000 zł798 m² 33,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt handlowo - usługowy w centrum Gniezna. Powierzchnia obiektu 800m2, powierzchnia działki 1336m2 Obiekt w zabudowie parterowej w skład którego aktualnie wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 080 000 zł142 m² 7 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Pięknie wykończony dom z bogatym wyposażeniem i wysokim standardem! Tarnowskie Góry, lasowice. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł62 m² 15 772 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na super osiedlu Adria III z 2012 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej. Ekspozycja na 2 strony świata (północny-wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł69 m² 2 894,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przyjemne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy , nowa elewacja , klatka również po remoncie. Mieszkanie przeszło remont wszystkich instalacji nowe ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

799 000 zł66 m² 12 184 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 mkw., zaaranżowane wg indywidualnego projektu, położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Kordiana. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Poniżej kilka słów o osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł20 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie znajduje się w sercu Rzeszowa, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta, takich jak sklepy, restauracje, placówki edukacyjne oraz komunikację publiczną. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

681 585 zł56 m² 12 130 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł118 m² 28 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Kamienica zachwycajaca swoją architekturą, której niesamowity klimat przetrwał II wojnę światową i do dziś jest jednym z bardziej charakterystycznych budynków na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

825 000 zł140 m² 5 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Super oferta tylko Z effective-home! Polecamy dom wolnostojący wykonany z wysokiej klasy materiałów, w stanie deweloperskim. Solidny deweloper oferuje ciekawe rozwiązanie dla poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ratno Dolne

Ratno Dolne,dolnośląskie

299 000 zł114 m² 2 622,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dotyczy jednego piętra budynku w którego skład wchodzą cztery samodzielne lokale mieszkalne! To doskonała propozycja dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

599 000 zł55 m² 10 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z miejscem postojowym w sercu Białegostoku, róg ul. Młynowej i Kard. S. Wyszyńskiego. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

559 000 zł82 m² 6 817,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Gotowy do odbioru bez prowizji l bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wszystkie media! W cenie dwa miejsca postojowe! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł24 m² 18 245,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka Z ogródkiem! | Na Grobli!. Polecam na sprzedaż apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Apartamenty Na Grobli to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

319 000 zł44 m² 7 215,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Nowa inwestycja na starym podgórzu! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej inwestycji znajdującej się w dzielnicy Stare Podgórze. Kompleks składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

589 000 zł47 m² 12 537,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 46,98 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Mistrzejowice / Nowa Huta. Mieszkanie o metrażu 46,98 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wspólna

Stara Łomża przy Szosie,podlaskie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Stara Łomża ul. Wspólna Działka budowlana nr 201/18 o powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Stara Łomża ul. Wspólna. Teren płaski z lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Sopot,pomorskie

1 530 585 zł71 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 71 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

468 000 zł60 m² 7 748,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie trzypokojowe, środkowe z osobną kuchnią o powierzchni 60,4m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1987 roku zlokalizowane w Zegrzu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 900 zł38 m² 9 501,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wrzosach 37,88 m2 w bloku z windą. Kup bez prowizji i podatku pcc! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chałubińskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

234 000 zł47 m² 4 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz ogródkiem Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

220 000 zł71 m² 3 084,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze ocieplonej kamienicy w ścisłym centrum Gliwic, u zbiegu ulic Zwycięstwa i Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 548 000 zł310 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 ,usytuowany na ładnej działce o powierzchni 1000 m2. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

719 999 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Viva Invest prezentuje, klimatyzowany apartament w budynku z 2017 roku z recepcją. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

1 872 000 zł117 m² 16 023,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Property Partners prezentuje dwupoziomowy penthouse o powierzchni 116.83 m2 w inwestycji "Tarasy Verona" na pograniczu Krowodrzy i Bronowic - przy ul. Kołowej. Inwestycja Tarasy Verona to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł45 m² 7 026,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania lub inwestycji na Podgórzu to mieszkanie jest dla Ciebie. ****rezerwacja**** ***nowa cena*** Oferta sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, idealnego na start usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czajcza

Wrocław,dolnośląskie

471 048 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na pograniczu osiedla Psie Pole i Kowale. W budynku, który będzie oddany do użytku w czwartym kwartale 2023 roku znajduje się tylko 10 mieszkań. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dostępne od października - mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane w doskonałej lokalizacji na Przedmieściu Oławskim. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

789 243 zł58 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość o wyjątkowych cechach i dogodnym położeniu. Ta nowoczesna i funkcjonalna inwestycja oferuje wiele udogodnień, które spełnią oczekiwania nawet.