dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł52 m² 10 925,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp pomagam W otrzymaniu kredytu hipotecznego 2% bez pcc 0% prowizji Lokalizacja: jagodno - Ilość pokoi: 2 - Ilość łazienek: 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł57 m² 11 212,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

639 000 zł I mieszkanie 3 pokoje I 57 m2 I ząbki Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe urządzone mieszkanie na parterze o powierzchni 57 m2 na osiedlu wybudowanym w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

671 475 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

850 000 zł214 m² 3 977,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta którą oglądasz dostępna jest tylko U nas! nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położony duży lokal biurowy o powierzchni 213,80m2. Lokalizacja Jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

449 900 zł137 m² 3 283,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom z mnóstwem możliwości w Czarnej Białostockiej Przedstawiam dom jednorodzinny położony w północnej części Czarnej Białostockiej, wśród domów jednorodzinnych i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w cichej lokalizacji na Targówku na sprzedaż, idealna inwestycja pod dalszy wynajem krótkoterminowy. Opis nieruchomości Mieszkanie ma powierzchnię 32m2. Składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

804 600 zł45 m² 18 072,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od Dewelopera! 0% pcc 0% Prowizji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł38 m² 7 651,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie 37,9 m na Bielawach Lokal mieszkalny składa się z: - dwóch pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wc - oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

649 000 zł126 m² 5 148,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni 126,6 m2 z garażem w bryle budynku o powierzchni 20,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słupsk,pomorskie

390 000 zł50 m² 7 817 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja Osiedle Słowińskie ul. Marii Skłodowskiej Curie 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Słowińskim to trzypiętrowa bryła mieszcząca 50 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

619 000 zł49 m² 12 676,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w 9-piętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie w okolicy ulicy Meiera- dzielnica Górka Narodowa. Prężnie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

235 000 zł21 m² 11 074,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Męczenników Majdanka 34 w dzielnicy Bronowice. Metraż 21,22 m2 Nieruchomość znajduje parterze, w jej skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

649 000 zł59 m² 10 830,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: nieopodal ul. Doktora Józefa Babińskiego. W pobliżu również Kobierzyńska, zawiła, karola Bunscha. Opis: mieszkanie położone jest na parterze 4 piętrowego bloku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

421 000 zł43 m² 9 901,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Grey to nowa inwestycja w Nowym Targu zlokalizowana na osiedlu Bór. Budynek mieści w sobie 53 mieszkania o metrażu od 41 do 68 m2, które zaprojektowane zostały z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

475 000 zł65 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! nowa inwestycja! Mieszkanie dostosowane do wydzielenia 4 pokoi! Kameralna, niska zabudowa nowoczesnych budynków w ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

1 003 456 zł77 m² 13 110,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 76,54 m2 znajdujące się na 6 piętrze w bloku 11 piętrowym. Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe mieszkanie. Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

759 800 zł122 m² 6 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

379 008 zł803 m² 472,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Długołęka piękna /dzilaka osiedle willowe - Nieruchomość to działka budowlana o wielkości 801 mkw. W sąsiedztwie domki mieszkalne. Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł54 m² 6 795,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 54,3 m 2 - salon 23 m 2 , - 2 sypialn ie 9 i 6 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Starachowice,świętokrzyskie

1 850 000 zł532 m² 3 477,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Kolejowej. Działka o pow. 1836m, w kształcie prostokąta , szerokość od frontu 47m. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym 2kondygnacyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 549 000 zł798 m² 1 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 798 m2, zabudowana dużym budynkiem wielorodzinnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

455 000 zł140 m² 3 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w Lutoryżu zaledwie 10 km od Rzeszowa! Cenisz sobie ciszę i spokój? Lubisz mieć wszystko w zasięgu ręki? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywińska

Kąkolewo,wielkopolskie

187 000 zł46 m² 4 085,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kąkolewo, mieszkanie, 45,77 m2, 2 pokoje, sprzedaż, 187000 zł. Kupujący zwolniony z prowizji dla Biura. Na sprzedaż bezczynszowa, przestronna, dwupokojowa kawalerka o powierzchni 45,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw na warszawskim Ursynowie w sąsiedztwie stacji metra Imielin. Mieszkanie jest usytuowane na 8-piętrze, w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

774 800 zł133 m² 5 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na ładnej działce. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadków

Sadków,mazowieckie

1 199 000 zł144 m² 8 326,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom jednorodzinny "doskonały 2" (odbicie lustrzane) z 2022 r. - wolnostojący o pow. użytkowej 140,03 m.kw. usadowiony na działce o pow. 1100 mkw. Ciekawy projekt architektoniczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

2 977 500 zł3 970 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio - grunt w Warszawie Okazja inwestycyjna idealna dla Inwestora / Dewelopera Warszawa Białołęka przy ul. Ostródzkiej Powierzchnia działki - 3970 m2 (750 zł/m2) Zielona, cicha część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rybotycze

Rybotycze,podkarpackie

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bez pośredników. Po generalnym remoncie. Do mieszkania przynależy budynek gospodarczy o pow. 20 m2, działka o powierzchni 30 m2 oraz ogródek warzywny 5 arów. Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szyszki

Szyszki,śląskie

60 000 zł800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w miejscowości wypoczynkowej Szyszki w gminie Szczekociny, woj. Śląskie. Działki o regularnym prostokątnym kształcie. Działki nr 3 i 4 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hermesa

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł105 m² 9 038,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe w Gdańsku Osowej. Mieści się w spokojnej okolicy w pobliżu są sklepy, szkoła, przedszkole, place zabawi i inne. Blisko znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Spółdzielcze - własnościowe Z kw Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 51,54 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego 3 piętrowego bloku z 2008r sm bryza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Rybnik,śląskie

309 000 zł61 m² 5 057,28 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna okazja dla osób poszukujących mieszkania na parterze blisko centrum! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 071 600 zł893 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania udział w nieruchomości gruntowe, sprzedaż działki o powierzchni 893mkw ( działka o powierzchni 800mkw + droga 93mkw ). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

731 952 zł59 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkania w nowej kameralnej Inwestycji w cichym zakątku Gdańska! Inwestycja zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2023 roku. Do wyboru są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł56 m² 9 778,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Architektów. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

** promocja! ** ** Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości dodatkowe 15% rabatu na artykuły elektroniczne w sklepie Merkurion Grodzisk Mazowiecki! ** - Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Doskonała lokalizacja - Pruszcz Gdański Kameralne położenie w spokojnej otulinie domków jednorodzinnych oraz bliskości rzeki Radunia. Lokalizacja ta zapewnia szybką i sprawną komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł55 m² 18 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Blok z 2013 roku. Lokal składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch sypialni (jedna z garderobą), salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienki oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poniatowskiego

Ząbki,mazowieckie

335 000 zł28 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*umowa na wyłączność* Do sprzedania kawalerka położona w Ząbkach przy ulicy Poniatowskiego 12. Doskonała lokalizacja, ok 10 km do centrum Warszawy , w pobliżu zalew Bardowskiego i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

749 000 zł106 m² 7 061,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:690 m²

Tylko u nas oferta na wyłączność! Polecam Państwu niewielki zgrabny dom parterowy położony przy drodze asfaltowej w malowniczych Sochoniach Dom usytuowany jest na zadbanej działce.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij