dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

520 000 zł179 m² 2 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nieruchomości Z lokatorem Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu położonego w miejscowości Paniówki przy ul. Gliwickiej 26a Działka gruntu o pow. 4 353 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 470 000 zł300 m² 8 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ciekawa oferta segmentu położonego w doskonałej lokalizacji w pobliżu Placu Vogla na strzeżonym, kameralnym osiedlu. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

949 580 zł60 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z tarasem i widokiem na rzekę Centrum Miasta Opiekun oferty tel. Apartament: 3 pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 60,1 m2 znajduje się na 14 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia 1, - sypialnia 2, - kuchnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

501 600 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,4m2, położone na ostatnim 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Św. Sebastiana. Mieszkanie posiada anteroslę i wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł53 m² 13 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow. 52,56 m2 w prestiżowej Dzielnicy Krakowa - Wola Justowska. W segmencie mieści się 20 mieszkań o powierzchni od 52,56 m, 70,39m, 107,35 m, do 217,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Jest jasne, zadbane w pięknej, spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł56 m² 13 384,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne Mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Reda

Reda,pomorskie

659 000 zł101 m² 6 524,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:75 m²

Nowoczesny i stylowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 101m2 w Redzie. Ogród 75m2. Dom położony w cichej, spokojnej i willowej okolicy. Składa się z : Parteru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 099 000 zł124 m² 8 862,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu niezwykle przestronny apartament znajdujący się w dzielnicy Pasieka. Lokal o powierzchni 124m2 usytułowany na wysokim parterze w niskiej, 4 - piętrowej kamiennicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

864 900 zł70 m² 12 355,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 69,16 m2 w Kamienicy, w Warszawie przy ulicy Targowej w doskonałej lokalizacji Pragi-Północ. Mieszkanie znajduje się przy stacji metro Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

200 000 zł44 m² 4 522,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w centrum Raciborza, 1 piętro o pow. 44,22 mkw, mieszkanie wolne od zaraz. Wielkim atutem tego miejsca jest położenie, przyjazna okolica w okolicy znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Grójec,mazowieckie

370 000 zł59 m² 6 271 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedane 10/08/2023 _ _ _ Na sprzedaż mieszkanie położone na Os. Ilona na I piętrze. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki z wc. Na podłogach parkiet, terakota, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

338 000 zł48 m² 7 078,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,75m 2. I piętro / winda / nowe budownictwo / loggia / piwnica Rozkład pomieszczeń: - salon o pow. 18,11m 2 , - sypialnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

1 167 760 zł73 m² 15 929,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od Dewelopera! 0% pcc 0% Prowizji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł41 m² 11 477,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam niezwykłe dwupokojowe i dwupoziomowe zarazem mieszkanie o powierzchni po podłodze ponad 50 m2. Zamknięte, bezpieczne osiedle z 2009 roku. R E Z E R W A C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

30 000 zł21 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz garażu dla swojego auta? Mam dla Ciebie garaż w dolnej części Podgórza. Garaż o powierzchni 21 m2 , murowany z kanałem. Garaż znajduje się w miejscu gdzie jest dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

567 794 zł78 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości dział deweloperski sdp nieruchomości Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże z dużą oszczędnością. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł35 m² 12 285,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowocześnie wykończonego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 34,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

305 000 zł37 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w znakomitej lokalizacji blisko centrum i gotowego do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

689 000 zł184 m² 3 744,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 400 m²

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu z lasem, gruntami ornymi oraz dwoma działkami budowlanymi Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

372 500 zł44 m² 8 433,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej. Mieszkanie o powierzchni 44.17 m2 , plus balkon usytuowane jest na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bujwida

Podgórzyn,dolnośląskie

673 008 zł190 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: nieruchomości gruntowej zabudowanej Miejscowość: podgórzyn, ul. Bujwida 4c. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otomińska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł1 000 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka w Gdańsku blisko lasu z koncepcją zabudowy na dom jednorodzinny lub bliźniak. Działka o powierzchni dokładnie 1000m2. Kształt prostokąta, płaska. Główne atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Dychowska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł25 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwustronne, doświetlone mieszkanie o powierzchni 25 m2. Usytuowane na 1 piętrze, w ceglanym domu z 2007r w zielonej dzielnicy Wawer. W budynku znajdują się 3 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

115 000 zł350 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tryszczyn - powiat bydgoski - gmina Koronowo - na sprzedaż działka rod o powierzchni 350 m2, na której posadowiony jest murowany dom o powierzchni użytkowej 36 m2. W domku 2 pokoje (10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

742 500 zł64 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł101 m² 6 563,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej w południowej części miasta - ul. Sikorskiego (drabinianka) Główne informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

319 000 zł36 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - blisko manufaktura! W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3m2 położone przy ul. Mohandasa Gandhiego w Łodzi. Doskonała lokalizacja sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł123 m² 4 877,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Nowa inwestycja - repty śląskie - widokowa działka inwestycja na granicy rept ze starymi tarnowicami! Do sprzedania piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej - segment zewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustka

Ustka,pomorskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:511 m²

Sprzedam dom wolnostojący stojący na działce 511m2 w Ustce. Dom idealny dla dużej rodziny lub pod wynajem.Dom posiada dwa osobne wejścia do domu. Powierzchnia użytkowa okolo 190m2. W domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

920 000 zł325 m² 2 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący przykryty otwarty, wszystkie media w domu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Zgody

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 468,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy kawalerkę na parterze- z bajecznym widokiem na zieleń i na ciche patio. Do przejścia kilka schodów - zatem lokal idealny dla starszej osoby, czy na wynajem. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 749 zł51 m² 10 800,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

451 000 zł58 m² 7 749 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura prosper home na sprzedaż mieszkanie 58,2m2 w Rzeszowie os. Krakowska Południe! Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji ? Na bardzo lubianym osiedlu Krakowska Południe? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

275 000 zł34 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu oryginalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze z balkonem na osiedlu Teofilów. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, harmonii i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Godebskiego

Lublin,lubelskie

432 000 zł62 m² 6 974,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie na czwartym piętrze zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa przy ulicy Godebskiego (miasteczko Akademickie). Dużo zieleni, bliskość do Lubelskich uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

85 000 zł32 m² 2 656,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się w Świebodzicach. Nieruchomość jest położona w bardzo dobrej lokalizacji, w ciągłym ruchu pieszych. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naruszewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł43 m² 12 584,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego apartamentu dwupokojowego w stanie deweloperskim w inwestycji Urzecze. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

2 250 000 zł4 505 m² 499,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 4505 m2. Pierwsza od strony drogi o powierzchni 1358 m2 to działka w mpzp przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Druga to działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

431 751 zł61 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.