dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

345 010 zł12 010 m² 28,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 1,2ha znajdujące się w miejscowości Olimpin, gm. Nowa Wieś Wielka. Media: sieć elektroenergetyczna. Teren nie jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 183 370 zł62 m² 19 022,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Niski czynsz mimo wysokiego standardu - poniżej 10 zł/mkw. Wstaw meble, tv i mieszkaj/wynajmuj. Trzy pokoje, dwie garderoby, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

449 000 zł33 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dekerta

Żyrardów,mazowieckie

484 380 zł65 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Investment - główny partner sprzedaży wyjątkowej inwestycji W żyrardowie Do sprzedania piękny apartament w centrum Żyrardowa przy ulicy Dekerta 9 o powierzchni 65m2. Szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

69 000 zł2 057 m² 33,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, piekło Górne, gmina Przywidz Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe w miejscowości Piekło Górne. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł36 m² 19 910,90 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na Kabatach o pow. ok. 36m2 z wyodrębnioną wnęką sypialnianą z oknem. Całkowicie umeblowane i wyposażone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

445 000 zł46 m² 9 701,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić ciekawą ofertę 2-pokojowej nieruchomości z ogródkiem w Zieleniewie(dzielnica Kołobrzegu) Osiedle Zacisze Doskonałe mieszkanie na strat o powierzchni 45,84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

574 089 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Czteropokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 61,73 m2, znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radoszowska

Ruda Śląska,śląskie

199 000 zł54 m² 3 678,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ruda Śląska, kochłowice, 2 pokoje z kuchnią gotowe do zamieszkania, niski czynsz, prowizja 0% Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalesie

Zalesie,mazowieckie

200 000 zł1 240 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1240m2 położona w Zalesiu gm. Żabia Wola. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

2 200 000 zł188 m² 11 686,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Niepowtarzalna oferta nowego, gotowego do zamieszkania domu dla wymagających klientów! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3 pokoje! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

759 000 zł66 m² 11 430,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Zachodniej w Krakowie, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1996 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

1 036 463 zł75 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji 31093 zł taniej Jako agentka nieruchomości pomogę CI znaleźć mieszkanie lub dom od dewelopera lub z rynku wtórnego. Zadzwoń, możemy się umówić na spotkanie, by poznać Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

780 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opis Lakado prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,25 m2 w nowo oddanym etapie prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0 " przy ulicy Grzegórzeckiej. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sanka

Sanka,małopolskie

151 000 zł1 001 m² 150,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w bardzo cichym miejscu naprzeciwko lasu. Nieruchomości znajdują się w miejscowości Sanka (gmina Krzeszowice). Przedmiotowe działki w 2018 r. zostały objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

638 232 zł73 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Mikusińskiego to inwestycja, która będzie oddana do użytku w II kwartale 2024 roku. 43 mieszkania o powierzchni od 42.29 do 73,41m2 Mieszkanie M26 to niezwykła nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Przemyśl,podkarpackie

370 000 zł63 m² 5 891,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje o pow. ok. 18,5m2,14m2,11m2, kuchnia ok.7m2, łazienka z kabiną prysznicową, wc, balkon z widokiem na rz.San , w przedpokoju duża szafa na ubrania, piwnica. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Łask,łódzkie

260 000 zł53 m² 4 896,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Jakie warunki powinno spełniać Twoje wymarzone mieszkanie? - posiadać przestronny metraż? - znajdować się na spokojnym i zielonym osiedlu w Łasku ? - z dogodnym dojazdem do Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

577 000 zł66 m² 8 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,56 m2 + taras 17m2 i ogródek 50,50m2 na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

763 560 zł61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

340 000 zł4 031 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest na terenie miasta Solec Kujawski, o powierzchni ponad 4000 m2. Sąsiaduje z drugą działką o podobnej wielkości , która także znajduje się w zasobach naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

451 000 zł56 m² 8 053,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~ 56 m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

858 000 zł70 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie grzegórzki - dąbie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na drugim piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

492 710 zł44 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji biura i podatku pcc. Prezentuję Państwu mieszkanie w kameralnej, 2 piętrowej inwestycji, na wrocławskim Ołtaszynie. - inwestycja ulokowana została w otoczeniu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pośrednia

Radom,mazowieckie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe w optymalnym rozkładzie pomieszczeń. Schludnie utrzymane, jego stan pozwala zamieszkać od zaraz. Składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem, dwóch sypialni, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł70 m² 4 414,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Piękne jasne dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe ul. Powstańców Os. Stare Miasto Kamienica w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żywiec,śląskie

329 000 zł47 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu n ieruchomość w Żywcu, zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,18 m 2 mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sienkiewicza

Tomice,mazowieckie

549 000 zł1 751 m² 314 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1751 mkw (wymiary ok.53x33 m) położona w miejscowości Tomice, rejon "Kolonia Tomice" (Gmina Góra Kalwaria). Nieruchomość położona na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kobyle

Kobyle,podkarpackie

339 000 zł85 800 m² 3,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Kobyle, gm. Frysztak, powiat strzyżowski Działka gruntowa o powierzchni 8,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

951 900 zł73 m² 13 040 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

497 000 zł64 m² 7 724,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach. Nieruchomość z 2016 roku o powierzchni 65m2 z tarasem oraz 25m2 ogródkiem składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 5 979,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w spokojnej części Boguszowa Gorc. Nieruchomość składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł50 m² 9 878,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49,5m2 położone przy ul Dąbrowskiego. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł49 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z tarasem 21m2 - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - 26,71 m2 - sypialni - 9,72 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ziemnice

Ziemnice,dolnośląskie

799 000 zł136 m² 5 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Polecamy - Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Ziemnice, nieopodal Legnicy, idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 423,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urokliwe Mieszkanie z Widokiem na Morze w Dzielnicy Babie Doły, gdynia Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż umeblowane 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku. W skład mieszkania wchodzą: - korytarz - salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł50 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania spółdzielczo-własnościowego dwupokojowego o powierzchni ok 49,5m 2 z balkonem zlokalizowanego na Bukowym. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze czteropiętrowego.