dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

318 000 zł29,14 m² 10 912,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

***rezerwacja*** *kawalerka W wasilkowie na I piętrze*blok Z 2017 roku*młode osiedle blisko lasu*dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 500 m² 411,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadamy działkę inwestycyjna znajdującą się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny przemysłowe (symbol pu).Hala około 2000m z biurem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł62,40 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie na Podzamczu. Lokal położony jest w wieżowcu po termomodernizacji. Ekspozycja okien na wschód oraz zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł787 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej Glinik, gmina Deszczno, woj. lubuskie, ulica Podgrzybkowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 787 m , składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 039 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 1039m2 numer ewidencyjny działki 28/16 media w drodze asfaltowej 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Na sprzedaż posiadamy dom podcieniowy (holenderski) z 1879 roku w gminie Markusy oddalony ok. 10 km od Elbląga. Budynek o niezmienionym układzie znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

2 890 000 zł431 m² 6 705,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 682 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! W skrócie Na sprzedaż prezentujemy Dom jednorodzinny z budynkiem handlowo - usługowym. Dom w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł166,23 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica dom gotowy do zamieszkania Powierzchnia użytkowa budynku 128,34 + garaż 15,31 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 400 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferowana jest działka usługowa o powierzchni 4400 m, położona w miejscowości Pogórska Wola, oznaczona numerem ewidencyjnym 2223/2. Nieruchomość o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł94 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

94 m2 | 2 sypialnie | Nowoczesny design | Kuchnia z wyspą | 2 łazienki | Garaż | Komórka Wysokiej jakości nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie o ponadprzeciętnej powierzchni. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,60 m² 14 252,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1973

Grand estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w sercu Wrzeszcza przy ul. Baczyńskiego w Gdańsku. To w pełni przygotowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 560 000 zł1 463 m² 3 800,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki 1463 m przy Alei Wilanowskiej lokalizacja Mokotów to modna dzielnica mieszkaniowa znana z wielu terenów zielonych, do których.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł7 720 m² 9,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w miejscowości Kleśniska (woj. śląskie). Działki o łącznej powierzchni ~7.702 m2 (0,7702 HA).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym i możliwościach adaptacyjnych położony w bardzo dobrym punkcie. Nieruchomość zlokalizowana jest praktycznie w centrum Czarnej Wody, miasta.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38,50 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku przy ul. Odrowążów w Gliwicach Sośnicy. W otoczeniu niska zabudowa wielorodzinna oraz dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

747 040 zł1 624 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.624 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

498 500 zł44,80 m² 11 127,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! nowa Cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,8 m położone na os. Powstańców Warszawy w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 1992 roku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 725 080 zł22 709 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka 22709 m2 w Łochowicach po 120/m2 do negocjacji. Brak miejscowego planu zagospodarowania. Należy wystąpić o warunki zabudowy. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 400 zł63,95 m² 9 998,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam nowe deweloperskie mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym ,na trzecim piętrze z windą , na nowo powstającym osiedlu w stanie deweloperskim. cena gwarantowana , termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 977 m² 71,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 3977m2 z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Wymiary działki: pierwszy prostokąt - 110m x 20m, drugi prostokąt w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania z widokiem na Kopiec Kościuszki oraz szybkim dojazd do centrum i na lotnisko. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z szybkim dojazdem do centrum i miast ościennych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m + 3,04 m piwnicy (łącznie 54,04 m zgodnie z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł167,48 m² 4 060,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Obniżka ceny do końca maja 2026 R ! Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 100 zł10 215 m² 152,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 8 działek (plus działka drogowa), każda powyżej 1000m2. Dla terenu sporządzono projekt osiedla składający się z 8 budynków dwulokalowych (łącznie 16 lokali z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! atuty : lokalizacja Dom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł211,14 m² 4 641,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:912 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu położonego w atrakcyjnej, urokliwej, południowo-zachodniej części Białej Podlaskiej, przy ul. Borówkowej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

97 750 zł850 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy. Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 232 m² 567,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania działkę budowlaną położoną w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Działka o powierzchni 12,34 ar (wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł24 576 m² 305,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2,4576ha mpzp Boguchwała Tylko u nas Oferta na wyłączność Boguchwała Działka położona w Strefy Ekonomicznej Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie naszego biura atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na drugim piętrze domu wielolokalowego w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek dwupiętrowy, poniemiecki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Łukęcinie nad Morzem Bałtyckim. 500m od morza. Zamknięte osiedle tuż przy lesie. Powierzchnia mieszkalna 38 m , 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł173 m² 11 445,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 10.01 w godz. 11-13 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 220 m² 163,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Baranowie pow. Grodziski, o powierzchni 1220 m2 o wymiarach 46x39x25x38 m, usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej, drodze Gmninnej w której jest prąd i woda. Gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 349 zł53,61 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nietuzinkowa, elegancka willa typu dworek usytuowana na zagospodarowanej posesji w granicach miasta. Ponadczasowy projekt domu z przygotowanymi instalacjami do aplikacji smart home. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł88,88 m² 10 002,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem | blisko wrocławia | rynek pierwotny - brak prowizji Kto z nas nie marzył o własnym domu z ogrodem, który łączy ciszę i prywatność z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 261 500 zł86,98 m² 14 503,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia atal City Square | 86,98 m | 2 balkony | 2 miejsca parkingowe Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł127 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²