dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

1 349 000 zł270 m² 4 996,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Pogranicze Starej Miłosnej i Zakrętu (ewidencyjnie Zakręt). Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości z naszym biurem. Na prośbę Właściciela, nie przekazujemy telefonicznie danych adresowych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 200 m² 516,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Puszczykowo - ul. Cyryla Ratajskiego w pobliżu Wielkopolski Park Narodowy , niepowtarzalna działka budowlana o pow. 1200 m2 , działka w drugiej linii zabudowy , wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 097 m² 100,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Malinowo, blisko Działdowa Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój życia na wsi z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł96 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Trwa dsprzedaż lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim lokalizacja: pieszyce ul. Ogrodowa 54 rezalizacja : I etap gotowe do oddania II etap - wiosna 2025 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,06 m² 17 586,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Nieruchomość położona na Starym Podgórzu blisko pijalni wody Mateczne, w budynku czterokondygnacyjnym , sprzedaż lokalu w stanie developerskim. Części wspólne wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 236 zł70,32 m² 10 612 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł13 355 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 1766/1, o pow. 1,3355 ha, obręb 4 Maków, powiat skierniewicki, woj.łódzkie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł42 387 m² 271,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:42 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjny teren przemysłowy z bocznicą kolejową w Zgierzu, woj. łódzkim, o powierzchni 4,21 ha. Nieruchomość, usytuowana w bliskim sąsiedztwie autostrad A1, a2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 842 m² 253,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy trzy działki budowlane przy ul. Leśnej w Szczecinie Gotowe trzy (geodezyjnie podzielone) działki: 802m2 891m2 1149m2 Razem 2842m2 Piękny widok na Odrę, dojazd asfaltowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł327 m² 10 703,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł58,20 m² 6 443,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem z ładnym widokiem, w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone, o powierzchni użytkowej 58.20 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta nowego, wcześniej niezamieszkałego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 66 m , położonego wśród niskiej zabudowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 002 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 5002 m2, położona przy ul. Leśnej w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł7 144 m² 25,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7144 m , położoną w malowniczej otulinie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z dodatkowym domkiem letniskowym Mazuchówka 39a, gm. Wydminy Na sprzedaż urokliwy, w pełni ogrodzony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 85 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł46 m² 11 954,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry. Mam idealne mieszkanie dla Ciebie! Czy razem z rodziną marzycie o przestronnym mieszkaniu ? Cenisz sobie spokój, zieloną okolice, w której najlepiej wypocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł710 m² 4 223,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 700 m²

Lokalizacja: gm. Dobroszyce - Strzelce opis: na sprzedaż urokliwa rezydencja o powierzchni 710 mkw (użytkowej około 399mkw), posadowiona na działce o powierzchni 2,65 ha, oddalona zaledwie 25.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł283 m² 300,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 283 m Olecko ul. Klonowa Zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka o powierzchni 283 m , położona w Olecku przy ul. Klonowej, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 500 zł9 830 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Strzeniówce o powierzchni ponad 9830m2. Szerokość nieruchomości blisko 35 metrów, droga dojazdowa wzdłuż całej działki. Działka objęta mpzp Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł81,47 m² 1 497,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł12 100 m² 8,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania pięknie położona działka rolna o powierzchni ok 121000m2 w Wójcicach. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł185 m² 6 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej położone w Pęclinie, w gminie Wiązowna. Nieruchomości te oferują komfortową przestrzeń mieszkalną, funkcjonalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł110 m² 18 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mint Property ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie przy ul. Szlak na Starym Mieście w Krakowie. Mieszkanie znajduje się miedzy ulicami Łobzowską a Krowoderską. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł990 m² 171,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 990 m2 położoną w miejscowości Kornatka (gmina Dobczyce). Działka dobrze nasłoneczniona o wystawie południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy ul. Polnej w Żarkach. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 1041 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,65 m² 5 246,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 47,65m, osiedle XV-Lecie. Przynależny słoneczny balkon oraz piwnica. Blok z cegły. Zielone otoczenie, blisko park, bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta. Mieszkanie stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 322 zł35,80 m² 15 372,12 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: poznaj nową inwestycję położoną u zbiegu ulic Braterskiej, przyjaźni i alei Karkonoskiej! W sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,37 m² 10 115,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą ul. Powstańców Śląskich, borek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 701 000 zł106,17 m² 16 021,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł431,99 m² 3 125,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 559 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w Dziećmorowicach w gminie Walim. Nieruchomość obecnie wykorzystywana jako zakład kamieniarski , wraz ze sklepem, nad którym zostało wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł280,31 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem w Białej Podlaskiej przy ul. Sosnowej o powierzchni całkowitej 280,31 m z pełnym podpiwniczeniem o charakterze użytkowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,12 m² 15 330,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m i został oddany do użytku w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

15 520 000 zł4 561,54 m² 3 402,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 360 m²

Jeśli szukasz miejsca w pożądanej lokalizacji na siedzibę swojej firmy lub powierzchni magazynowej czy serwisowej to zapoznaj się z tą ofertą do końca. Na sprzedaż trój-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

73 682 400 zł61 402 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| działka usługowa na sprzedaż! Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w Tychach przy bardzo ruchliwej ulicy łączącej Katowice z Pszczyną. Działka idealna na market, pawilon, lub.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł102 m² 5 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna w Pepper House! Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - ślepa uliczka - funkcjonalny układ - możliwość dokupienia działki z domkiem gospodarczym -taras.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł54 m² 16 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Straganiarskiej 48 w sercu Gdańska jednej z najbardziej klimatycznych części Starego Miasta. Lokal o powierzchni 54,00 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł106 m² 1 698,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:788 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w Starokrzepicach (powiat kłobucki). Dom ma powierzchnię ok. 80m i położony jest na działce o pow. 788m. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Rąbień AB,łódzkie

1 050 000 zł284,31 m² 3 693,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 284 m , usytuowany na dużej działce o powierzchni 1 296 m Dom jest w stanie deweloperskim. Do wykończenia- stan.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł9 676 m² 5,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Rolne w Woli Kiedrzyńskiej i Lubojnie - Potencjał Rolny! Informacje o Nieruchomości: numer Działki: 38 - Wola Kiedrzyńska - Antoniów Obręb: wola Kiedrzyńska Gmina: mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł4 236 m² 826,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka 4236 m pod zabudowę wielorodzinną Pieczurki w Białymstoku Szukasz idealnego miejsca pod kolejną inwestycję deweloperską? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.