dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Nieporęcie. Dom znajduję się niecałe 10 minut od portu i plaży. Nieruchomość idealnie nadaję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Południowa

Długołęka,dolnośląskie

699 000 zł98 m² 7 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż ostatni dom bliźniaczy położony w Długołęce, około 4 km od Wrocławia. Gminna miejscowość z pełną infrastrukturą, bezpośrednim położeniem z aow. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 000 zł32 m² 7 223,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na drugim piętrze rubinkowo - idealna jako pierwsze mieszkanie I jako inwestycja Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 31,7 m2 składające się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Letniskowa

Bobolin,zachodniopomorskie

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta nr 298/9434/ogs. Duża 30 arów ( 3000 m2 ) działka do sprzedania. Działka jest położona ok 1 km od ulicy Letniskowej i Pirackiej w Bobolinie. Do morza są 3 km. Posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanka

Polanka,małopolskie

450 000 zł151 m² 2 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 584 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura do sprzedania działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, projektu biura architektonicznego Archon - "dom w amarylisach 3 (g2)". Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zmiennica

Zmiennica,podkarpackie

23 800 zł1 408 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę budowlana położoną w Zmiennicy, gmina Brzozów. Działka to oaza ciszy i spokoju w malowniczej miejscowości otoczonej lasami. Doskonałe miejsce na rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widlino,pomorskie

580 000 zł185 m² 3 130,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Widlino - powiat kartuski, gmina Żukowo / Nowoczesny dom wolnostojący o prostej, atrakcyjnie wykończonej bryle i funkcjonalnym wnętrzu / Działka o powierzchni 1000 m2. Działka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł89 m² 10 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gierałtowiec

Gierałtowiec,dolnośląskie

459 000 zł245 m² 1 873,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny usytuowany w miejscowości Gierałtowiec, gmina Złotoryja. Dogodna lokalizacja nieruchomości, cisza i spokój, bardzo dobra komunikacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chocicza,wielkopolskie

309 000 zł76 m² 4 081,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na os. 40-lecia w Chociczy, w gminie Nowe Miasto, w powiecie średzkim. Lokal o powierzchni 75,70 m2 zlokalizowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

409 000 zł60 m² 6 839,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 59,80m2 w niezwykle spokojnej i przyjaznej okolicy w Świdniku. Nieruchomość jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1988r. Kilka lat temu przeprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kon-Tiki

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł149 m² 5 982,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wolnostojący dom usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1089 m2, zlokalizowanej w Lulkowie! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 141,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszów

Pszów,śląskie

370 000 zł210 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego w świetnej lokalizacji. Budynek cechuje się przestronnością, jasnym i słonecznym wnętrzem, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarnków

Czarnków,wielkopolskie

179 000 zł33 m² 5 440,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty kupujący zwolniony Z prowizji pośrednika, całość prowizji pokrywa sprzedający. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszteli

Jabłonna,mazowieckie

690 000 zł76 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Jabłonnej, dobry dojazd do centrum Warszawy (ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Żoliborzu. Nieruchomość do remontu. Mieszkanie: lokal ma 40 m2 i znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Złożony z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

310 000 zł26 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż kawalerka w kameralnej inwestycji, w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej Manufaktury. Doskonała inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

589 000 zł58 m² 10 155,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Węglin ,usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2017 r wyposażonego w cichobieżną windę. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

533 200 zł48 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klebark Mały

Klebark Mały,warmińsko-mazurskie

169 000 zł1 007 m² 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Duet Broker oferuje Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1007m2 o numerze 225/10, znajdującej się w malowniczej miejscowości Klebark Mały gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł38 m² 11 696 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w nowej inwestycji przy Odrze! Atuty inwestycji: - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

354 008 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pyskowice

Pyskowice,śląskie

800 000 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Godne Polecenia Wisto Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu w Pyskowicach, idealnego pod działalność gospodarczą, ale równie doskonałego jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Budkowice

Stare Budkowice,opolskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko W naszym biurze oferta na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom w gminie Murów we wsi Stare Budkowice. Budynek z 1910 wybudowany został na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

359 000 zł57 m² 6 287,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na zielonej dolinie Mieszkanie o pow. 57,10 m2 na II piętrze Salon połączony z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 26m2 Z salonu wyjście na loggie Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł55 m² 7 119,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,78 m2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowej ocieplonej kamienicy. Dogodny dostęp do obiektów użyteczności publicznej oraz komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pola

Wrocław,dolnośląskie

1 599 900 zł221 m² 7 239,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Wyjątkowy, zadbany dom W zabudowie bliźniaczej na wrocławskich karłowicach oferta skierowana do osób, które cenią możliwość mieszkania W cichym I spokojnym miejscu wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

507 000 zł60 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym budynku na Olechowie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

472 387 zł41 m² 11 465,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł153 m² 6 464 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bardzo Ładny Dom. Segment Skrajny. Przedstawiam do sprzedaży ładny Prezentację Bardzo ładnego Domu- segmentu skrajnego o powierzchni ok 152 m2, w bardzo ładnym rejonie miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

409 240 zł46 m² 8 838,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Suchoraba,małopolskie

285 000 zł1 040 m² 274,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zadbana działka budowlana 1040 m2 w Suchorabie, gmina Niepołomice z bezpośrednim dostępem do Drogi Krajowej 94 (stara A4). Na działce garaż blaszany, 15 kilometrów od granic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

530 000 zł77 m² 6 892,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe położone na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 90 w Gdyni - dzielnica Pogórze ul. Żeliwna. Mieszkanie jest przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 379,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie o powierzchni 37m2 ul. Lizbońska w samym sercu Saskiej Kępy. Mieszkanie składa się z dwóch pomieszczeń: aneks kuchenny z balkonem (propozycja) sypialnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Domaszczyn,dolnośląskie

549 000 zł70 m² 7 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Stawowej w miejscowości Domaszczyn koło Psiego Pola. Kameralna inwestycja trzech bliźniaków położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stobno

Stobno,wielkopolskie

119 000 zł1 592 m² 74,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka o pow. 1592 m2 w Stobnie gm. Trzcianka Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Zgodnie z zapisami planu na działce obowiązuje: - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

257 000 zł52 m² 4 904,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4m2, które znajduje się na trzecim piętrze w bloku w doskonałej lokalizacji na Tysiącleciu. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł47 m² 10 747,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 47,36 m2 | ul. Chrobrego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,36 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł60 m² 7 015,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Grota Roweckiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł80 m² 10 031,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość sms lub kontakt telefoniczny co: mieszkanie, 79,65 m2 gdzie: warszawa, rembertów, księcia Witolda 16 za ile: 799 000 od kiedy: oddane do użytku -bez.