dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piła,wielkopolskie

359 000 zł58 m² 6 238,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż 3 pokojowe, wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Osiedlu Zamość przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

415 000 zł65 m² 6 357,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone w wieżowcu na siódmym piętrze przy ul Rydza Śmigłego 30. Nieruchomość posiada powierzchnię 65,28 m2 i składa się z: salonu Trzech Sypialni Łazienki Toalety Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł90 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 90m2 z ogródkiem 35m2 w Wawrze osiedle- zerzeń w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Zwoleńska. Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na Ip. plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Rybnik,śląskie

250 000 zł9 598 m² 26,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana na pograniczu Niewiadomia, niedobczyc i Radlina Nieruchomość składa się z dwóch działek: działka 1 o pow. 8014 m2 położona w dzielnicy Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

608 062 zł52 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- bez prowizji. Oferujemy mieszkania w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witaj w ognistym mieszkaniu, które rozgrzewa serca wszystkich, którzy mają przyjemność tu zawitać! To miejsce, gdzie zadbanie i elegancja idą w parze z wyjątkowym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie, które z pewnością spełni oczekiwania zarówno studentów, jak i rodzin. To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł32 m² 13 138,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 31,89 m2 położone w południowo/wschodniej części Wrocławia, przy ul. Pięknej - 20 minut drogi do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rodła

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł46 m² 11 616,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas. Mam do zaoferowania piękne mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie w samym sercu miasta, tuż przy Filharmonii. Oferta skierowana do osób, które nie wyobrażają sobie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

799 000 zł88 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z możliwością utworzenia czwartego pokoju. Dodatkowo 2 miejsca w hali garażowej i komórka lokatorska. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 115,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, oferuję Państwu mieszkanie usytuowane na 2 piętrze - świetnie skomunikowane z Warszawą, położone w Zaborówku - 17 km od Stolicy, 4 km od Leszna. Główne atuty tej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

299 000 zł73 m² 4 100,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie umiejscowione w samym sercu Prochowic. Położone jest na I piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycje w Błoniu , atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.165 m2 , posadowiony na ładnej działce. Zdjęcia prezentują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom jednorodzinny O pow całk 210 M2, działka 480M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow całkowitej 210 m2, pow użytkowej 130m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

367 920 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli marzy Ci się odpoczynek w otoczeniu natury, a jednocześnie chcesz trzymać rękę na pulsie, z gwarancją szybkiej komunikacji z centrum miasta, to Osiedle Hawelańska będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł47 m² 11 059,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Top 2-pokoje ul. Gorlicka Dobra komunikacja* Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~61m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bojadła

Bojadła,lubuskie

295 000 zł232 m² 1 271,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

W trakcie sprzedaży - nieruchomość produkcyjno-usługowa W bojadłach Działka o powierzchni 2.029 mkw zabudowana budynkiem produkcyjno-usługowym (stolarnia) o pow. 232 mkw, niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł35 m² 6 455,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34,70m składające się z salonu, pokoju, kuchni, dwóch korytarzy i łazienki z wc.Mieszkanie do remontu, wymienione drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia to przykładowa wizualizacja mieszkania. Atrakcyjne mieszkanie w śródmieściu, położone w kamienicy na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch pokoi ,jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marysin,lubelskie

1 630 000 zł141 m² 11 560,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Oferujemy Państwu luksusową posiadłość na pograniczu Lublina z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Nieruchomość dla wymagających klientów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

508 333 zł41 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż cesji praw do lokalu W inwestycji żeromskiego 15 Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

979 800 zł149 m² 6 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 149 m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

825 700 zł64 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bandtkiego

Kraków,małopolskie

782 000 zł45 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością w kameralnej, niedawno ukończonej inwestycji Apartamenty Bandkiego w zacisznej części Bronowic, tuż przy parku Młynówka Królewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipusz

Lipusz,pomorskie

107 850 zł1 004 m² 107,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz spokojnego miejsca na Kaszubach pod budowę domu jednorodzinnego dla siebie i rodziny? Jesteś zwolennikiem bliskości natury? Zależy Ci na sąsiedztwie lasów, jezior i rzek? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Czapli

Opacz-Kolonia,mazowieckie

644 000 zł907 m² 710 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Na sprzedaż działka położona przy ulicy Czapli w miejscowości Opacz Kolonia, gmina Michałowice, powiat pruszkowski. Teren usytuowany jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 45 m2 położone przy ul. Grabiszyńskiej koło placu Legionowwe Wrocławiu ( Stare Miasto ) mega okazja! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż dom usługowo-mieszkalny o pow. 300 m2 po 150 m2 na kondygnacji Parter domu przeznaczony pod działalność gospodarczą typu gastronomia , hurtownia , sklep itp. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł35 m² 12 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe i komfortowe mieszkanie w kamienicy z wysokimi sufitami i antresolami Grabiszyn Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł105 m² 25 633,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja, świeżo oddana do użytkowania. Taras 95m2. W ogłoszeniu zamieszczona jest wizualizacja według której wykończony zostanie apartament i docelowo tak będzie wyglądał. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Koniaków

Koniaków,śląskie

13 000 000 zł7 380 m² 1 761,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy państwu nieruchomość z niepowtarzalnym widokiem na pasmo szczytów Beskidu Śląskiego. Położenie obiektu sprawia że jest ona atrakcyjny o każdej porze roku - niewątpliwie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Odolanowska

Boników,wielkopolskie

116 000 zł5 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Boników. Przedmiot sprzedaży jedna z 2 działek o nr. ewidencyjnym 320 o łącznej powierzchni 0,5800 ha.