dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania mieszkanie - 4pokoje, loggia, gotowe do wprowadzenia o powierzchni 64 m2 z balkonem, w centrum Pruszkowa przy ulicy Chopina - 1 piętro Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

529 000 zł46 m² 11 477,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu położonym na terenie Tobaco Park w Łodzi Nieruchomość charakteryzuje duża przestrzeń, dobry rozkład oraz piękna duża Loggia o powierzchni 10,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc! Cesja praw! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

714 900 zł58 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Również 2%. Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

263 000 zł43 m² 6 085,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchnia 43,22m2 na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Czynsz 460zł Media miejskie Piwnica Brak Balkonu Wszystkie okna plastikowe wychodzące na ulice (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centaura

Gliwice,śląskie

329 000 zł53 m² 6 187,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Bez pośredników! stan prawny: odrębna własność układ: jasne, środkowe (więc ciepłe); 2 nieprzechodnie pokoje; przestronna i widna kuchnia, w której można swobodnie wydzielić jadalnię;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Legionowo,mazowieckie

2 390 000 zł229 m² 10 436,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Sprzedam dom o powierzchni 229m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem w zielonej części Legionowa w otulinie lasu. Projekt domu został doskonale odwzorowany i zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

547 000 zł47 m² 11 708 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w rewitalizowanej kamienicy na ul. Garbary 43 Na powierzchnię 46,7m2 składają się: - 2 pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł156 m² 6 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Piękny Dom Parterowy wśród lasów i zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 155m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł48 m² 12 476,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, sprzedam ciche mieszkanie o powierzchni 48,09 m2. Lokal się znajduje przy mało ruchliwej ulicy Szczęśliwej, od strony pl. Pereca, naprzeciwko przedszkola z terenem zieleni. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowy Prażmów,mazowieckie

99 970 zł1 500 m² 66,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni ok. 1 500 m2 w nowym prażmowie koło piaseczna oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przybliżone wymiary - 15x105 * front - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł94 m² 5 114,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 250m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Bliźniak będzie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje o powierzchni 41,44m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kamionka

Kamionka,warmińsko-mazurskie

170 000 zł8 100 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry, do sprzedania posiadamy pięknie położoną działkę nr. 13 nad jeziorem Pierwój we wsi Kamionka, gm. Biskupiec o powierzchni 8100 m2. Media do przyłączenia. Sieć wodociągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje I piętro radogoszcz Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze- własnościowe o powierzchni 54m, usytuowane na i pietrze bloku na osiedlu Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Kraków,małopolskie

936 390 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Księża Wólka

Księża Wólka,łódzkie

130 000 zł1 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka Rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej Trzeba wystąpić o Warunki zabudowy Prezentuję Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę o powierzchni 1499 mkw w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

1 290 000 zł68 m² 18 854,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! ossa Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Górnym Sopocie, przy ulicy Wybickiego. To przestronne mieszkanie o powierzchni 68,42 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

595 000 zł86 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nowa niższa cena! Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł109 m² 10 122,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wrocław, kuźniki, dom w zabudowie szeregowej o optymalnej powierzchni użytkowej 108,67 mkw plus dodatkowy pokój wraz z kuchnią oraz łazienką w przyziemiu (osobne wejście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz wszelka infrastruktura w zasięgu ręki to cechy charakterystyczne dla nieruchomości przy ulicy Wiosny Ludów. Nowa oferta biura Biała Posesja przypadnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 211,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo zadbane mieszkanie usytuowane w korzystnej lokalizacji na bezpiecznym osiedlu w czteropietrowym bloku. Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47m2, położone w centrum Rzeszowa w bloku przy ul. Lenartowicza , na parterze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł26 m² 15 647,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz dwupokojowego mieszkania W dobrym standardzie ? A do tego blisko morza? dobrze trafiłeś! atuty: - mieszkanie podzielone na 2 pokoje, dzięki czemu w sezonie letnim może przynieść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz nowego mieszkania z ogrodem, przestronnym salonem i wolnego od zaraz? Jeśli tak, warto umówić się na obejrzenie tej nieruchomości :) atuty: - przestronny, doświetlony salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Łódź,łódzkie

2 999 000 zł4 594 m² 652,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Łodzi z pozwoleniem na budowę Pełna dokumentacja o powierzchni 4594m2 w kształcie prostokąta / narożna Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybrańska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47m2.Świetna lokalizacja i pełna infrastruktura zapewnia komfort codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drohiczyn

Drohiczyn,podlaskie

267 000 zł100 m² 2 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Rezerwacja rezerwacja domem z grubego bala, wolnostojącym, p arterowym z poddaszem nieużytkowym z dobudówką murowaną (otynkowaną). Dom częściowo podpiwniczony ok. 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Zofiówka

Zofiówka,łódzkie

218 000 zł1 667 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze Do sprzedaży działka o powierzchni 1667 m 2 zlokalizowana w Zofiówce (województwo łódzkie, powiat łódź wschód, gmina Tuszyn) Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu Galerii Bronowice. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chełmońskiego. W pobliżu również Stawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Raniżowska

Wola Raniżowska,podkarpackie

341 000 zł15 200 m² 22,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy działkę znajdującą się w miejscowości Wola Raniżowska w gminie Raniżów Sprzedawana działka posiada również mały staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Łąka

Łąka,podkarpackie

529 000 zł116 m² 4 560,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzynek

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł83 m² 3 585,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

- oferta na wyłączność - Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny, który zostanie wybudowany w Mierzynku na działce o powierzchni 1500m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Lokalizacja: siechnice Metraż: 79m2 (powierzchnia użytkowa), powierzchnia całkowita ponad 100m2, zabudowa: szeregówka skrajna, parking naziemny, działka: 138m2, dostępny: do uzgodnienia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe, wyremontowane mieszkanie na placu grunwaldzkim Mieszkanie położone jest przy cichej ulicy w świetnie skomunikowanej części miasta. Okolica jest wyjątkowo przyjazna dla studentów ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czermna

Czermna,małopolskie

39 000 zł6 300 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fantastycznie położona działka! Sprzedam działkę położoną w miejscowości czermna gmina szerzyny powiat tarnowski na pograniczu Małopolski i Podkarpacia o powierzchni 63 ar. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witosa

Chojnów,dolnośląskie

4 235 000 zł605 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Polecamy Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym budynkiem użytkowym (usługowo-mieszkalnym), usytuowanym przy ul. Witosa w Chojnowie, powiat legnicki, woj. dolnośląskie. Budynek z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 65,47 m2 +.