dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lubachów

Lubachów,dolnośląskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom w Lubachowie. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 200 m2 (jeśli chodzi o dom). Dom składa się z 6 pokoi, 5 łazienek, dwóch kuchni, jadalni (stołówki na ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , z ogródkiem, w niedalekiej odległości od Parku Młodzieżowego w Świdnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

449 000 zł72 m² 6 201,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura ema Nieruchomości posiadamy na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Północ przy al. Wyzwolenia 23. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł72 m² 9 641,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Propozycja dla osób ceniących sobie bliskość morza jak i wysoce rozwiniętą infrastrukturę. Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji zaledwie 20/25 minut spacerem od morza, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Poznań

Poznań,wielkopolskie

45 000 zł351 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do korzystania z ogródka działkowego rod Wichrowa o powierzchni 351 m2 w Poznaniu. Cały teren jest monitorowany. Działka od jednej strony ma las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Gdynia,pomorskie

480 000 zł49 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji nadające sie zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycje. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

rozkład / widok na zieleń / przy factory 2015/ top Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na prestiżowym osiedlu LC Corp Graniczna, przy centrum handlowym Factory we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jastrzębie

Jastrzębie,mazowieckie

450 000 zł998 m² 451 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Jastrzębiu, tuż prz Konstancinie w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%, maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 049 999 zł95 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, błękitne aleje - przyjazne osiedle, place zabaw, ogródki, znakomita komunikacja Z wrocławiem lux apartament 4 pok /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

134 900 zł36 m² 3 768,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie w Jastrzębiu Zdroju o pow. 35,80mkw. Mieszkanie dostępne od zaraz, o małym wkładzie finansowym. Mieszkanie idealnie nadaje się na start lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

366 000 zł56 m² 6 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. W pobliżu nieruchomości znajduje się: -Carrefour -kościół -biedronka -przedszkola i szkoły Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł105 m² 5 712,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

*** Rezerwacja do 15 września *** Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Słomczyn,mazowieckie

415 000 zł1 660 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

415 000 zł Sprzedaż / 1660m2 / działka / Słomczyn gm. Konstancin-Jeziorna Sprzedajemy atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 1660 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechów

Ciechów,dolnośląskie

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w podwrocławskiej miejscowości Ciechów. Położony na pięknej ,dużej działce przy samym lesie. Dom gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja : - Ciechów, jedyne 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 700 zł39 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 564 485 zł -> cena promocyjna - 505 700 rabat - 58 785 zł Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

530 000 zł36 m² 14 521 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszka Bohomolca w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popiełuszki

Pionki,mazowieckie

320 000 zł68 m² 4 672,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferuję do sprzedania ustawne, zadbane, czteropokojowe mieszkanie w Pionkach. Cena podlega negocjacji. Na ścianach gładzie, na podłogach w pokojach panele. W kuchni, łazience i wc są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na rubinkowie - niski blok Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnie urządzonego mieszkania dwupokojowego znajdującego sie w niskim bloku na Rubinkowie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

540 000 zł67 m² 8 038,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania w centrum miasta z balkonem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

899 000 zł116 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Widzew, w części Stary Widzew, w 3 minuty samochodem od Nowego Centrum Łodzi - Dworca Łódź Fabryczna, ec1, 10 minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania czteropokojowe mieszkania w Katowicach przy ul. Paderewskiego. Lokal jest usytuowany na kameralnym Osiedlu Przystań w bloku o niskiej zabudowie. Rozkład: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

568 000 zł220 m² 2 581,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferuję segment - dom szeregowy o powierzchni 220 m położony na działce z ogrodem o powierzchni 384 m . Lokalizacja: złotno / Teofilów. Opis domu: segment posiada parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

130 000 zł6 850 m² 18,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rolną w Miroszowicach. Działka numer 66 o powierzchni 6850 m2. Wszystkie prawa zastrzeżone. Bez zgody Estate Bloom żadne materiały (teksty, zdjęcia) nie mogą być kopiowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł360 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:763 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 298,35 m2, znajduje się na 763 metrowej działce w cichej i spokojnej części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ulubiona dzielnic miasta! Tutaj docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta, mnóstwo udogodnień w otoczeniu. Z tą ofertą masz możliwość dokupić garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piątki

Piątki,kujawsko-pomorskie

30 000 zł1 492 m² 20,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Piątki gm. Lipno. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Moczyły

Moczyły,zachodniopomorskie

500 000 zł3 036 m² 164,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3036m2 z widokiem na Park Krajobrazowy - Dolina Dolnej Odry! Oferta sprzedaży działki położonej 1 linii zabudowy na wzgórzu w Moczyłach. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni po podłodze ok. 95 m2 - usytuowane w budynku z 2009 roku w niskiej zabudowie. Ul. Gagarina, wrocław - Muchobór Wielki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł84 m² 8 547,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

451 485 zł36 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedaży nowe 1-pokojowe mieszkanie o pow.35,55m położone na IV piętrze w 7-piętrowym budynku, który zostanie oddany w II kwartale 2024 r. w Prokocimiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Montażowa

Rogowiec,łódzkie

4 990 010 zł3 752 m² 1 329,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 278 m²

Zakład produkcyjno przemysłowy na sprzedaż (działający od 1991r.). Zakres działalności firmy: produkcja elektrycznych urządzeń rozdzielczych, sterowniczych na napięcia do 30kv oraz wyroby metalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Dobrzanów

Dobrzanów,mazowieckie

9 800 000 zł190 m² 51 524,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu fantastyczną Rezydencję zwaną Willa Dobrzanów. Rezydencja usytuowana w pięknej zielonej okolicy na obrzeżach parku Natura 2000 posiada własne profesjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

75 000 zł33 m² 2 304,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy idealny na biuro atrakcyjna cena : 75 000 zł 2304,86 zł /m2 powierzchnia: 32,54 m2 Polecamy lokale mieszczące się w pięciokondygnacyjnym budynku w atrakcyjnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Brudzewo,pomorskie

181 800 zł1 010 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są 4 działki położone w miejscowości Brudzewo. Każda z działek posiada własną księgę wieczystą. Brudzewo - wieś kaszubska położona w gminie Puck, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, przytulne mieszkanie dla młodej pary! Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marka Hłaski. Świetnie dla młodej pary chcącej zamieszkać w klimatycznym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

385 300 zł34 m² 11 501,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

-zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: na sprzedaż kompaktowa kawalerka w świetnej lokalizacji, która doskonale sprawdzi się jako Twoje pierwsze mieszkanie lub jako zabezpieczenie Twoich.