dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Zaradzyńska

Pabianice,łódzkie

1 200 000 zł3 515 m² 341,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Pabianicach na ul. Zaradzyńskiej Nieruchomość o pow. 3515 m2 idealna pod zabudowę apartamentowców! Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Brwinów,mazowieckie

340 000 zł1 173 m² 289,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalną okazję - na sprzedaż posiadamy przestronną działkę o powierzchni 1.173 m2 i przybliżonych wymiarach 34m 34m, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braille'a

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł74 m² 10 932 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

272 900 zł30 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ostatnie wolne lokale! Super małe, przytulne w dobrej cenie! Kamienica po generalnym remonie. Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, posiada układ: pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łąkta Górna

Łąkta Górna,małopolskie

299 000 zł149 m² 2 008,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Łąkta Górna - położony na działce o powierzchni 628 m2, na końcu osiedlowej drogi, bezpośrednio przy lesie. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł43 m² 13 379,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Super oferta! Kawalerka w kamienicy z 1963 roku! Bardzo blisko Centrum miasta a mimo to cicho i zielono! Szukasz spokojnego azylu w doskonałej lokalizacji lub myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

255 900 zł32 m² 8 001,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonami w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

565 000 zł150 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 135 m2, pow. całkowitej ok. 155 m2 wraz z wbudowanym garażem i dobudowaną wiatą, położony na obrzeżach Stargardu w Golczewie. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

484 900 zł58 m² 8 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:665 m²

Przedstawiamy do sprzedaży kompaktowy dom wolnostojący, parterowy w stanie deweloperskim wykończony pod klucz o pow. ok. 58 m2 Dom posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 660m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Sulęcin,dolnośląskie

190 000 zł1 100 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie o sprzedaży zadrzewionej działki budowlanej w Sulęcinie Lokalizacja: miejscowość Sulęcin, gmina Siechnice Powierzchnia: 1100 m2 Opis działki: z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

368 000 zł51 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ramach inwestycji przy ul.3-go Maja w Chorzowie realizowanych jest 60 dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 37,63 m2 do 66,90 m2. Doskonała lokalizacja inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Potulickich

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 890 000 zł1 645 m² 1 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1645 mkw <wymiary ok.58x28 m> położona w Konstancinie/Skolimowie, rejon ul. Potulickich. Doskonała lokalizacja. Cisza, zieleń, ładne wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Łódź,łódzkie

3 400 000 zł5 398 m² 629,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Łodzi o powierzchni 5398m2 Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Przewóz

Przewóz,pomorskie

1 560 000 zł42 781 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 42 781 m2 w odległości 750 m pieszo od jeziora Kłączno. Działka umiejscowiona jest w miejscowości Przewóz, gmina Studzienice w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olmonty

Olmonty,podlaskie

945 000 zł126 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

*** olmonty *** 2022 *** *** spokojna okolica *** *** Z klimatyzacją *** Polecamy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2022 roku, zlokalizowany w miejscowości Olmonty blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie w Rybniku o pow. 30mkw. Mieszkanie dostępne od zaraz, o małym wkładzie finansowym. Mieszkanie idealnie nadaje się na start lub pod inwestycje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminarialna

Rogoźno,wielkopolskie

435 000 zł59 m² 7 356,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przy tej ofercie biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

699 000 zł90 m² 7 795,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę eleganckiego apartamentu wykończonego pod klucz mieszczącego się na osiedlu lakresidence zlokalizowanego w Osielsku. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł35 m² 9 686 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Konarskiego 35m2 os ksm Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Remont obejmował między innymi wymianę instalacji elektrycznej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurkowa

Leszno,wielkopolskie

367 344 zł51 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w zielonej, prestiżowej dzielnicy Leszna - Grzybowo. Mieszkania oddane do użytku w maju 2023, czekają na swoich właścicieli Nowo budowane kameralne Osiedle Kurkowe to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

499 000 zł1 466 m² 340,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych jedno rodzinnych dwu lokalowych położoną w Chrząstawie Wielkiej. Media: woda, prąd w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł31 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka na ul.Malczewskiego o metrażu 30,94m2. Spacerem do Starówki 20 min. W okolicy dużo sklepów, park miejski, przedszkole, szkoła, szpital. Dzielnica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 432 080 zł125 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 124,8 m2 znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

554 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam państwu przytulne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 39,6 m2 w nowym bloku wybudowanym w 2018r. Świetna komunikacja oraz bliskość sklepów, lokali usługowych czy placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kiersnowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Białołęka przy ul. Kiersnowskiego / Fletniowa Cicha okolica w otoczeniu lasu z której w 2-3 min dojedziemy do wielu sklepów, szkół, galerii Północnej itd. Segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł102 m² 6 360,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej na inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze. To wyjątkowy lokal o powierzchni 102,19 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Malbork,pomorskie

170 000 zł23 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Chcesz kupić mieszkanie gotowe do zamieszkania lub po inwestycje? Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 23,30 m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grudziądzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

432 000 zł62 m² 6 974,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie, położone w zielonym otoczeniu Miasteczka Akademickiego. Doskonała propozycja na wynajem, bliska odległość od kul i umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

576 300 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaoferować Nową Inwestycję na Woli Justowskiej dewelopera Wawel Service. Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rusiec,mazowieckie

345 000 zł1 171 m² 294,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka! Idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu! Powierzchnia: 1171 m2 Wymiary: 24 x 50 m2 Media: prąd, woda, gaz - do podciągnięcia wszystko w drodze. Droga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 803 zł40 m² 12 467 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 40,01 m2 z balkonem położone na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa Mieszkanie Sadyba 3 pokoje, winda, 12 piętro, nicejska Klimatyczne, jasne i świeżo wykończone mieszkanie: - 56m2 - 12 piętro, w dwunastopiętrowym budynku - 3 pokoje (szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

826 600 zł67 m² 12 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Również 2%. Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

252 000 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow 36 mkw z bardzo dużym balkonem, położone w nowym 3-piętrowym bloku z windą na 3 piętrze na os. Piaski przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

299 970 zł44 m² 6 811,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 7. piętrze przy ul. Ejsmonda na Dąbrowie oferta na wyłączność Powierzchnia: 44,04 m2 Wysokość pomieszczeń: 2,6 m Piętro: 7 (z windą) Mieszkanie składa.