dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ochojno

Ochojno,małopolskie

229 000 zł1 100 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka w Ochojnie. Powierzchnia 10,8 ara , szerokość 26 metrów , słoneczna , lekko pochylona na południe. Bezpośrednio przy działce prąd, woda, kanalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 200 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie z ogródkiem na Warszawskim Tarchominie. Metraż mieszkania to 59m2 składa się z: - salonu kuchnią otwartą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

467 000 zł54 m² 8 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54,66 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w bloku, który został wybudowany pod koniec lat 90. Nieruchomość o powierzchni 60 mkw mieści 3 pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tenczynek,małopolskie

399 000 zł75 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 75mkw wybudowany metodą tradycyjną, kryty eternitem, okna pcv, centralne ogrzewanie węglowe. Rozkład pomieszczeń: parter: dwa pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

100 000 zł784 m² 127,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- działka w widokami na Babią Górę i Pilsko z pozwoleniem na budowę - Działka budowlana położona w malowniczym krajobrazie Beskidu Żywieckiego, świetnie skomunikowana - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł53 m² 21 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość wykończoną w bardzo wysokim standardzie w jednej z najmodniejszych i najbardziej prestiżowych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, budowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Komorowska

Strzeniówka,mazowieckie

850 000 zł2 300 m² 369,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Strzeniówka. położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze ul.Komorowska. Wjazd od strony wschodniej. Działka jest porośnięta lasem sosnowym i brzozowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł77 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie na Sępolnie o pow.77,37 m2. Mieszkanie połozone jest na II kondygnacji budynku z cegły. Składa się z 4 pokoi, jasnej kuchni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wysowa-Zdrój,małopolskie

430 000 zł77 m² 5 613,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w Wysowej-Zdroju, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego o powierzchni 76,6m2. Składa się ono z: - jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł46 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży ciepłego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej ok. 47 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany blisko centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Brzeziny,łódzkie

1 440 000 zł205 m² 7 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Polecam Państwu nowoczesny i przestronny dom w Brzezinach Dom został wybudowany i wykończony w 2019 roku z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł47 m² 13 455,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,49 m2 znajdujące się w trzy piętrowym bloku (niska zabudowa) z 2016 r. mieszczącym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Drwały

Drwały,mazowieckie

180 000 zł9 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość: działka rolna z prawem zabudowy, położona w Dwrałach, w gminie Wyszogród. Powierzchnia 90000 m2. Cena za m2 = 20 zł. Działka częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślądkowice

Ślądkowice,łódzkie

130 000 zł2 187 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2187 m2 w Ślądkowicach Działka w kształcie kwadratu Bezpośrednie sąsiedztwo lasu Ustanowiona służebność drogi dojazdowej Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagościniec

Zagościniec,mazowieckie

979 000 zł223 m² 4 396,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zadbany, funkcjonalny dom w zacisznym miejscu blisko Wołomina. Dom murowany z pustaka, ocieplony, pokryty blachodachówką. Parter z użytkowym poddaszem. Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe nieopodal Centrum Miasta Lokalizacja : Plac Bohaterów Getta Mieszkanie mieści się na parterze w bloku trzy piętrowym Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

790 904 zł73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Gotowe do odbioru! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Sierpc,mazowieckie

699 000 zł160 m² 4 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

0% prowizji, brak podatku pcc. Sprzedam nowy, niezamieszkały, wykończony pod klucz segment zlokalizowany w Sierpcu przy ul. Wiejskiej. Zakres wykończenia: - stała zabudowa meblowa w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

563 000 zł73 m² 7 712,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 3 pokoje na 2 piętrze z 2 balkonem w tej inwestycji, to harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Jasiniec

Stary Jasiniec,kujawsko-pomorskie

590 000 zł89 m² 6 629,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:940 m²

Tylko U nas! W ofercie sprzedaży wyjatkowy funkcjonalny dom z 2022r. wolnostojący o powierzchni 89mkw położony w Starym Jasińcu 10min od Koronowa dom składa się Z: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w pełni wyposażonego, gotowego do zamieszkania o powierzchni 43 m2 z dodatkową przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***przytulne mieszkanie na zielonym osiedlu idealne dla rodziny*** mieszkanie Z balkonem, zamykany garaż. I dodatkowe miesjsce postojowe, duża komórka likatorska funkcjonalny układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

508 728 zł38 m² 13 530 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. -Sterowanie głosem -sterowanie oświetleniem w salonie -sterowanie ogrzewaniem w salonie -czujnik zalania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Partyzantów

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł513 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Biuro Dobry Adres Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - położenie idealne z przeznaczeniem na zabudowę komercyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klembów

Klembów,mazowieckie

87 480 zł1 944 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1944 m2, o wymiarach 19,5 x 100 w kształcie prostokąta, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną do 2,5 kondygnacji. Dodatkowo na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Parzęczew

Parzęczew,łódzkie

310 000 zł80 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje z własnym ogródkiem parzęczew Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w bloku w Parzęczewie k. Ozorkowa. * powierzchnia mieszkania: 80m * 3 duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

920 000 zł153 m² 6 001,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 416 m2. Około 2500m od granic Lublina Cechuje ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

143 500 zł4 100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki konstancin Ładna,zadbana działka rolna o pow.4100 m2 (410x10m) we wsi Łęg (ok. 6 km. od centrum Konstancina-Jeziorny). W cene wliczony jest dodatkowy udział we wspólnocie łąkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Królewicza

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baligrodzka

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł69 m² 8 838,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 3 pokoje * 68,90 m2 * I piętro * 2 balkony * komórka lokatorska * ul. Baligrodzka opis: - apartament o powierzchni 68,90 m2 - piętro: 1/3 - niski blok - czynsz 370 pln w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

50 000 zł17 m² 2 983,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia garażu o powierzchni 16,76 m2 usytuowanego w budynku przy ulicy Toruńskiej w Solcu Kujawskim. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł470 m² 8 936,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Samodzielny blok z 16 nowymi mieszkaniami, w których można legalnie prowadzić działalność hotelarską - 14 kawalerek o pow. 18-26m2 - 2 mieszkania 2 pokojowe o pow. ok 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł174 m² 6 890,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Tylko W mio casa! klimatyczny dom wolnostojący Z pięknym, zadbanym ogrodem! pogórze - idealna lokalizacja do życia, przekonaj się sam/a! lokalizacja: pogórze. Zaciszny zakątek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Kraków,małopolskie

780 000 zł57 m² 13 612,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwustronne o powierzchni ok 57m2 + ok 5m2 piwnica. Mieszkanie jest do częściowego odświeżenia. Nieruchomość znajduje się na Al. Ignacego Daszyńskiego, blisko Galerii Kazimierz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłowice

Miłowice,lubuskie

85 000 zł1 001 m² 84,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Miłowicach, gmina Żary. Działka budowlana w Miłowicach o powierzchni 1001m2,objęta miejscowym planem jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

457 100 zł39 m² 11 598,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do tego uroczego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze nowego bloku z 2022 roku. Ten sześciopiętrowy budynek posiada windę, co zapewnia wygodę i łatwość poruszania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł122 m² 10 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowa inwestycja Krokusowa Przystań, składająca się z dwóch bliźniaków czterolokalowych, w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, wykończonych z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Poznań,wielkopolskie

695 000 zł57 m² 12 150,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz urządzonego, przytulnego mieszkania dla siebie i rodziny? Marzysz o porannej kawie na balkonie z pięknym widokiem na park? Świetnie! To mieszkanie jest idealne dla Ciebie. Mam.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij