dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł59 m² 8 737,37 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** pełna własność Przedmiotem oferty jest pięknie wykończone, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe. Mieszkanie położone w doskonałej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyborowskiego

Łódź,łódzkie

275 000 zł36 m² 7 600,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż fajne mieszkanie o pow. 36,18 m2 w bloku czteropiętrowym w łodzi na ul. Przyborowskiego Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnie, łazienkę z wc , przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hebanowskiego

Gdańsk,pomorskie

987 000 zł82 m² 12 036,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82 m2 zlokalizowane na I piętrze dwupiętrowego budynku. Kameralne osiedle zostało wybudowane w 2006r. przez gdyńskiego dewelopera Panorama - budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perłowa

Dojazdów,małopolskie

890 000 zł144 m² 6 159,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

|R| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym widokiem w Dojazdowie. Lokalizacja: dojazdów to spokojna i malownicza okolica z pięknymi krajobrazami. Mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 385 000 zł75 m² 18 466,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z najpiękniejszym widokiem w Gdańsku zlokalizowane w inwestycji "awiator" na gdańskiej Zaspie. Położenie w pasie nadmorskim gwarantuje bliskość morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Mońki

Mońki,podlaskie

5 900 000 zł90 000 m² 65,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kurnik o pow 2700m2 z zakontraktowanymi Kurkami Może być jednorazowo 56 tys kurek .Wszystko urządzone nowocześnie kamery podajniki paszy , zbiorniki PP .Własna studnia głębinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Kruszów,łódzkie

1 215 000 zł8 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa z mpzp 8100m2 za 1.215 000zl/m2 Kruszów, 300m do trasy Łódź-Piotrków Tryb. gmina Tuszyn, powiat łódzki wschodni przeznaczenie: usługi, produkcja Długość: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

790 000 zł82 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Wieniawa przy ul. Spadochroniarzy. Nieruchomość usytuowana w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

497 000 zł56 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna Bryła- dobra jakość - Lokalizacja z potencjałem- piękna zielona okolica Legionowo - Grudzie! Mieszkania bezczynszowe znajdujące się na parterze z ogródkiem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ldzań

Ldzań,łódzkie

380 000 zł7 100 m² 53,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wz na budynek mieszkalny i pod działalność gospodarczą. Działka położona jest w Ldzaniu, gmina Dobroń, powiat Pabianicki o powierzchni 7100m2. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

679 000 zł44 m² 15 296 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

829 500 zł126 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 480 000 zł800 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Do sprzedaży 2 hale przemysłowo- usługowo- warsztatowe o powierzchni łącznej 800 m2, na które składają się : Hala nr 1- o pow. 250 m2, wysokość 6m, z suwnicą 5t, ogrzewana (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 750 000 zł220 m² 17 045,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom w Konstancinie|5 pokoi|4sypialnie Przestronny dom na sprzedaż, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w urokliwym Konstancinie tuż przy Szkole Amerykańskiej (american School of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł51 m² 22 412,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Przestronne dwupokojowe mieszkanie 51 m2, w klimatycznej części Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1955r. przy prestiżowej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyry

Wyry,śląskie

750 000 zł167 m² 4 482,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

| poszukujecie domu wolnostojącego, gotowego do zamieszkania? Zapoznajcie się z poniższą ofertą! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu, położonego w Wyrach przy ul. Głównej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

373 000 zł39 m² 9 564,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 39,14 m2 + balkon 4,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brużyczka Mała

Brużyczka Mała,łódzkie

545 000 zł5 450 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana aleksandrów Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 5 450 m , położona w Aleksandrowie Łódzkim, gmina Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski. Cena: 120zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

399 000 zł57 m² 6 987,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zielony Romanów | 2 pokoje | Rozkładowe | 57 m2 | Duży Balkon | Komórka - 7m2 | Parking pod budynkiem Do sprzedania rozkładowe mieszkanie dwu pokojowe o pow. ok. 57 m2 położone na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł63 m² 13 406,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

***mieszkanie*** Prezentowane mieszkanie o łącznej powierzchni 63,4m2, położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku bez windy z lat 80 tych, składa się z: przedpokoju, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Szczytniki Duchowne,wielkopolskie

1 299 000 zł203 m² 6 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację pięknego domu wolnostojącego, położonego Szczytnikach Duchownych przy ul. Lawendowej. Lokalizacja Nieruchomość znajduję się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł38 m² 19 550,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Ochocie! Dla kogo? Jest to bardzo dobra propozycja: - dla rodziny z dziećmi - na cele inwestycyjne - pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łódzka

Kalisz,wielkopolskie

90 000 zł770 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z ustalonymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o pow. 770m2, położona w dzielnicy Winiary, blisko ulicy Łódzkiej. Trzecia linia zabudowy, pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zwierzchociny

Zwierzchociny,wielkopolskie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zaledwie 9km od miasta powiatowego Koło czeka na nowego właściciela wyremontowany domek na urokliwie zagospodarowanej 10- arowej działce. Część działki jest porośnięta drzewami, podwórko wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębówka

Dębówka,mazowieckie

220 000 zł1 079 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii zabudowy. Jest częścią kompleksu 4 działek z uwzględnioną drogą wewnętrzną.Media blisko-po tem samej i przeciwnej stronie ulicy. Dostępne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Kaźmierz,wielkopolskie

315 000 zł63 m² 4 990,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przy tej ofercie biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ziemowita

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Targówek ul. Ziemowita pow. po podłodze 32 m2 | pow. użytkowa 20,26 m2 | 1 pokój z aneksem | mieszkanie po remoncie | kamienica z cegły z 1939 roku po kapitalnym remoncie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł109 m² 9 922,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109 m2 Prądnik Czerwony Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł61 m² 15 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 usytuowane w nowoczesnym budynku, powstałym w 2023 roku na ul. Miedzianej (boczna ul. Grabiszyńskiej) z kapitalnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł134 m² 2 160,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy idealny pod biznes cena: 290 000 zł 2160,79 zł / m powierzchnia 134,21 m2 Polecamy lokale mieszczące się w pięciokondygnacyjnym budynku w atrakcyjnej lokalizacji! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brużyczka Mała

Brużyczka Mała,łódzkie

315 000 zł1 900 m² 165,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę Aleksandrów Łódzki 1900m Przedmiotem sprzedaży jest działka przeznaczona pod zabudowę, położona w Aleksandrowie Łódzkim, gmina Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł39 m² 18 002 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż apartament 2 pokojowy położony w komfortowym apartamentowcu z windą znajdującym się przy parku nadmorskim w Porcie przy ul. Spacerowej 41 - 200 metrów od wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Skłodowskiej-Curie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł237 m² 5 864,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dodana za pomocą addom Ciepły i oszczędny dom z częścią biurową. Około 2 km od ścisłego centrum Torunia. Świetne miejsce, które jest otoczone pełna infrastrukturą osiedlową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł92 m² 9 973,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 91,74 m usytuowane w budynku położonym u zbiegu ulic: broniewskiego, popiełuszki i al. Wojska Polskiego na Starym Żoliborzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

335 000 zł52 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w Centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Świerczyna,łódzkie

64 866 zł1 138 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z M pzp pod tereny zabudowy letniskowej : 1. Działka budowlana o powierzchni 1554m2 - przybliżone wymiary : 41/37/40/42 - użytki i klasa : R VI - media : prą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 45m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym,łazienki,wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po remoncie wymagające odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł88 m² 10 498,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

447 615 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Funkcjonalne mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niziny

Niziny,świętokrzyskie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 865 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży dom-u, w którym prawie wszystko jest nowe Niziny - miejscowość położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

785 448 zł64 m² 12 221,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży ogródek,.