dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

330 000 zł115 m² 2 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Mały dom wolnostojący w Ciechocinku przy ul. Nieszawskiej Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. użytkowej ok.100 m 2. Budynek pobudowany z suporeksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Nadarzyn,mazowieckie

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży ładne, wysokie mieszkanie wykończone w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym, 6- lokalowym budynku w centrum Nadarzyna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

454 338 zł53 m² 8 569,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

249 000 zł45 m² 5 521,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | balkon | do remontu | wsch-zach | komórka Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na 4 piętrze bloku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach, ul. Wierch Rusiński

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

200 000 zł929 m² 215,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz pewnej lokaty kapitału to mam do zaoferowania dwie działki dla osób poszukujących inwestycji w nieruchomości w górach. Działka 1346/8 o powierzchni 929m2 oraz Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 259 000 zł81 m² 15 543,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowej Al. Wilanowskiej w Warszawie. To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, elegancję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zimowa

Mrozów,dolnośląskie

699 000 zł121 m² 5 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu spotkania. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

548 000 zł138 m² 3 956,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej (548 tyś.zł ) w miejscowości Gorzyca z wygodną drogą dojazdową do głównej drogi. Dom znajduje się na niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Komprachcice

Komprachcice,opolskie

29 000 zł500 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Komprachcice, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem, również mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubniany

Łubniany,opolskie

680 000 zł109 m² 6 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

"Dom moich marzeń znajduje się w Łubnianach" Być może, to właśnie Ty wkrótce wypowiesz te słowa. Dlatego też, nie zwlekaj, zapoznaj się z tą ofertą i umów na prezentację. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Nowa Łuka,podlaskie

700 000 zł4 431 m² 157,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 4 431m2. Działka składa się z dwóch działek geodezyjnych: 1078/13 o powierzchni 2 228 m2 1078/14 o powierzchni 2 203 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa Nila

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 110 000 zł86 m² 12 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W poszukiwaniu wyjątkowości. Mamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na jednym z bardziej szanowanych osiedli w Toruniu, mianowicie na Wrzosach II. Swe atuty przejawia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

890 000 zł159 m² 5 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 155 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

711 344 zł73 m² 9 803,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane w spokojnej okolicy miasta Poznań. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

547 660 zł49 m² 11 246 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. 2 pokoje z balkonem w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 48,70 m2 położone jest na 3 piętrze czteropiętrowego budynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 072 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje na spokojnych i zielonych Kuźnikach! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Wyłączny Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł57 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000 zł Powierzchnia dodatkowa:ogrodek 113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

729 900 zł140 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowy dom, segment ok.140m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.140 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

690 000 zł58 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w samym sercu Opola. Lokal ma powierzchnię użytkową 58,50 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż pięknego domu o powierzchni 52m2 położonego na działce o powierzchni 730m2 w okolicy miejscowości Kwiatkowice. Dom składa się z pięknego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł150 m² 6 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja i ostatnie mieszkania na sprzedaż Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zalety nieruchomości: -5 minut pieszo do pętli tramwajowej i autobusowej -świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska -mieszkanie przestronne, jasne i ciepłe gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy, przy ul. Skromna/powstania Listopadowego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku , tuż przy szpitalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

870 000 zł53 m² 16 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji trzypokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze czteropiętrowego apartamentowca, którego usytuowanego w sercu Starego Podgórza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Lubaczów,podkarpackie

1 300 000 zł283 m² 4 595,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 282,90 m2 z pięknym i dużym ogrodem. Dom usytuowany jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudzka

Racibórz,śląskie

164 000 zł35 m² 4 726,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Raciborzu. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia widna, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

725 000 zł51 m² 14 316,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam kompleksową ofertę wykończonego mieszkania z dwoma miejscami postojowymi naziemnymi oraz dużą komórką lokatorską (ok 5m2). Nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

495 000 zł58 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie (mieszkanie 57,60 + piwnica 2,80 = łącznie 60,40) gotowe do wprowadzenia, usytuowane na 3 piętrze z 4. Blok po termomodernizacji. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Filarze

Gliwice,śląskie

196 000 zł41 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Na Filarze. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze budynku z cegły. Składa się z dużej, bardzo ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

609 000 zł58 m² 10 529 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,84m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Lasówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

568 000 zł80 m² 7 104,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: ***3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 4 pokoju*** Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Projektant przy ulicy Iwonickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

99 000 zł1 057 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Między Kłodzkiem a Lądkiem Zdrój - Ołdrzychowice Kłodzkie. Malownicza działka o pow. 1057 m kw. przeznaczona planie zagospodarowania mut - mieszkalnictwo i turystyka. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł40 m² 24 626,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio apartament położony w sercu Starego Mokotowa przy ul. Bruna 9, metro Pole Mokotowskie, z widokiem na park. Zamknięte i chronione, bardzo ładnie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

389 697 zł51 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

628 000 zł74 m² 8 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje w Gdańsku - Idealne pod Inwestycję lub do Zamieszkania Mieszkanie w Sercu Miasta - Gdańsk, siedlce, zaledwie 17 minut spacerem od Starego Miasta. To mieszkanie jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Hucisko

Hucisko,podkarpackie

599 000 zł32 000 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne 32 000 m kw z domem w Hucisku, gmina Głogów Małopolski, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie. Łączna powierzchnia 3 działek to 3,20 ha. W skład całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack mieszkanie 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.