dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 666 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Większyce

Większyce,opolskie

550 000 zł124 m² 4 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Klient.KUPUJĄCY.NIE.PŁACI.PROWIZJI, ORAZ PODATKU 2% PCC! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy na nowopowstałym osiedlu Pogodnym w Większycach, zaledwie kilka kilkometrów od Kędzierzyna Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł39 m² 21 034 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym apartamentowcu z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w budynku z 2016 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podkampinos

Podkampinos,mazowieckie

90 000 zł811 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu niedużą działkę powstałą z podziału, która dzięki dostępowi do wodociągu i energii może okazać się świetnych wyborem dla osób, które szukają miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54m2 w Pruszkowie przy alei Niepodległości, w samym centrum. Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze, dwustronne, trzypokojowe. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

189 000 zł29 m² 6 551,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mielno! Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentów w Mielnie przy ul. Lechitów. Inwestycja obejmuje 15 apartamentów o pow. od 28,05 m2 do 67,80 m2, z tarasami i ogródkami. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

325 000 zł64 m² 5 078,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Rozkładowe, trzypokojowe 64m 2 z dużym balkonem Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 64m 2 , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Doroszewskiego w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesienna

Płock,mazowieckie

305 000 zł49 m² 6 262,83 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7m2 położone w Płocku przy ul. Jesienna. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze12-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prusim

Prusim,wielkopolskie

750 000 zł821 m² 913,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

Prusim, ok 100m od jeziora, działka 821 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 219 m2 (podpiwniczonym), parter, taras i piętro użytkowe mieszkalne. Budynek ok 15 letni, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przecza

Przecza,opolskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Przeczy, o powierzchni 10 ar, znajdująca się w atrakcyjnej części wsi, w niedalekiej odległości domów jednorodzinnych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Zduńska Wola,łódzkie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z balkonem 38m. ,kuchnia umeblowana w łazience i toalecie położone płytki mieszkanie w b. lokalizacji wokół dużo zieleni ,szkoła , przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 790 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc! Super lokalizacja w Fordonie przy Wiśle! Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie dwupokojowe świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Tworzyjanki

Tworzyjanki,łódzkie

270 000 zł4 200 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka W urokliwej okolicy Przedmiotem sprzedaży jest działka 4200m2 położona w okolicy zalewu na Mrodze w Lisowicach, idealna propozycja dla osób planujących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Główna

Wilczków,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Opiekun Oferty: nr licencji pfrn 28679 tel: gospodarstwo W wilczkowie Otoczenie nieruchomości: mała miejscowość z szybkim dojazdem do Wrocławia. Duża działka. Układ mieszkania: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolarnia

Smolarnia,opolskie

689 000 zł120 m² 5 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Serdecznie zapraszam do miejsca takiego, gdzie spokój rządzi, a cisza bryluje. We wsi Smolarnia znajduje się jedno z takich miejsc uroczy zakątek w którym ukoisz stargane nerwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

770 000 zł122 m² 6 311,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W naszej ofercie posiadamy: połowa bliźniaka w Jaktorowie w stanie deweloperskim o pow. 122m2, (5 pokoi) usytuowanego na działce 500 m2. W okolicy pełna infrastruktura niezbędna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

849 500 zł152 m² 5 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Dom w malowniczym Rejonie Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

319 900 zł56 m² 5 712,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokowe mieszkanie o wielkości 56m2 usytuowane na 10 piętrze w w dziesięciopiętrowym bloku z wielkiej płyty z lat '70 z windą. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

745 000 zł46 m² 16 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, tuż przy zalewie Bagry. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł159 m² 22 912,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament | 159,3 m2 | 4 pok | osiedle Ażurowych Okiennic | Aleja Wilanowska 67 | 300 m2 ogród _________________________________________________________________________ rozkład pomieszczeń Na 159,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pabianice

Pabianice,łódzkie

199 000 zł752 m² 264,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 752 m2 z garażami o pow. około 100 m2 oraz około 40 m2 + budynki gospodarcze. Garaże murowane , budynki gospodarcze z lat 80. Działka ogrodzona - beton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

670 000 zł194 m² 3 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Witam, do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym, w trakcie realizacji w miejscowości Siepraw. Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 8,5 ara. Dom składa się z : 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

1 341 613 zł90 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Luksusowa inwestycja idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta w perfekcyjnej architekturze! W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koło

Koło,wielkopolskie

467 000 zł91 m² 5 131,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowy, parterowy dom wolnostojący. Powierzchnia użytkowa ok 91m2 Dom usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 600 m2. Standard wykończenia - elementy zewnętrzne - mury z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brynica

Brynica,opolskie

500 000 zł5 600 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu malowniczo położoną działkę budowlaną w miejscowości Brynica, gmina Łubniany, w województwie opolskim. Grunt : - o powierzchni 56 arów, - płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 290 000 zł156 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjny segment na osiedlu Triton Country w Starej Wsi k/nadarzyna Dom ma powierzchnię 156 m2, a działka to 304 m2 Parter: - hall - salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wyżne,podkarpackie

355 000 zł130 m² 2 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 130 m2 w miejscowości Wyżne, gm. Czudec. Nieruchomość znajduje się na działce 8a, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, niebanalne mieszkanie o powierzchni 38,40 m2, usytuowane na 4 piętrze zmodernizowanego bloku na Alei Wolności w Głogowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł61 m² 13 486,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

165 000 zł33 m² 5 003,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Wyremontowana kawalerka W wodzisławiu śląskim rezerwacja oferty! Oferujemy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 32,98 m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

869 200 zł72 m² 12 072 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rędzińska

Częstochowa,śląskie

980 000 zł415 m² 2 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 827 m²

Dom o powierzchni 415 m2 z powierzchnią usługowo-handlową prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Dom mieści się w dzielnicy Wyczerpy przy ul. Rędzińskiej. Dom Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 005 zł64 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł97 m² 9 261 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjny lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 97,18m2 (po podłodze 116,06m2) w okolicy ul. Zasadowej. Stan deweloperski. Mieszkanie znajduje się w budynku niskoemisyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lebiodowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Agencjom dziękuje. Proszę nie dzwonić. Bezpośrednio. Oferuję duże dwupoziomowe 73m mieszkanie ze skosami - po podłodze ok.100m2, z samodzielnym garażem oraz dużą piwnicą 10m2. Dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

173 822 zł48 m² 3 621 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: lokalu mieszkalnego nr 34 o pow. 48,1700 m2. Miejscowość: piotrków Trybunalski, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł59 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Dożynkowej na Klecinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2019r. Blok jest wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

279 000 zł28 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w centrum naszego pięknego miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze wysokiego bloku. Blok po.